Rüyada Maden Görmek

Rüyada maden görmek, gerçekleşmesi zor sanılan hayallerin gerçek olacağına ve tez zamanda hayal edilen şartlara sahip olmaya yorumlanır. Maddi durumu kötü olan kişiler varsa durumları düzelir. Eğer evlenmek isteyen biri bu rüyayı görürse maddi olanakları fazla olan bir eş adayı ile evlenirler. Talipleriniz çıkabilir ve yapılan evlilik ile birlikte kişi mutlu bir yuva kurar. Evli olanlar da yeni mal mülk edinirler. Eşiniz ile bir olup birlikte yatırım yapabilir, birlikte gelirinizi artırabilirsiniz. Eşiniz kendi işini yapıyorsa da sizin yardımcı olmanız ve işin ucundan tutmanız gerekebilir. Rüyada maden ocağı görmek, kazancın artmasına ve ailede de maddi destek görmeye, isteklerine erişmeye yorumlanır. İş ve eğit hayatında hızla yükselebilir, kendi olanaklarını artırabilirsiniz.

Rüyada altın madeni görmek,mesleki alanda uzmanlaşmak ve herkesin saygısını kazanmak, maddi yönden de güç sahibi olmaya yorumlanır. İş hayatında şan şöhret sahibi olabilir, kendinizi alanınızda ispat edebilirsiniz. Size güvenen insanların da yardımı ile kariyerinizde zirveyi görebilirsiniz.

Rüyada Maden Kömürü Görmek

Hakkınız olan şeye sahip olacağına ve kimsenin sizi maddi zarara uğratamayacağına yorumlanır. Emeklerinizin karşılığını vermeyen kişiler ile aranızdaki anlaşmazlıklar biter. Mahkemesi olanlar hakkı olanı alırlar. Rüyada kömür madeni görmek, hayırlı ve helal kazanca da yorumlanır. Çok çalışıp çabalayanlar borçları varsa borçlarından kurtulurlar.

Rüyada Madene Girmek

Vatana millete hayırlı işler yapmaya ve güzel işlerde adınızın anılacağına yorumlanır. Devlet dairesinde iş arayan kişiler işe girebilirler, sınavlarınızdan hayırlı sonuçlar gelir. Rüyada madende çalışmak, alın teri ile kazanılan paranın son kuruşuna kadar hayrını görmeye yorumlanır. Maddi kaybı olanlar da telafi edebilirler.

Rüyada Madende Göçük Görmek

Hiç hesapta olmayan masraflar ile karşılaşarak ev ekonomisinin sarsılmasına, bir süreliğine ev bütçenize dikkat etmenize yorumlanır. Bazı harcamalar ertelenebilir, daha tutumlu olmanız gerekebilir. Ya da mal mülk yüzünden biri ile tartışma yaşanabilir.

Rüyada Maden Görmek İslami Yorumu

Rüyada maden görmek ihya yorumu, isteklerinizin sadece hayallerde kalmayacağına ve zamanında çekilen dert ve cefanın sonrasında şansın sizden yana olacağına yorumlanır. Çalışan kişiler mesleki alanda ne kadar çok çalışıp çabalarsa o kadar kısa sürede ekonomik yönden güçlenebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status