Rüyada Madeni Para Görmek

Rüyada madeni para görmek, gelirin hızla artmasına ve maddi hedeflere ulaşmaya hatta umduğundan daha çok para kazanmaya yorumlanır. Eğer bir süredir kendi işinizi yapmak istiyorsanız bunun için ihtiyacınız olan sermaye yakında elinize geçebilir. Kendi işinizi işletme konusunda önemli atılımlar yapılabilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız işiniz büyür ve daha çok iş imkanı geçer. Müşterileriniz çoğalır ve daha çok iş almaya başlayabilirsiniz. Kişi iş hayatında bereketli günler yaşar. Rüyada madeni para bulmak, işsiz olanakların kazançlı bir işe gireceklerine ve düzenli geliri olan bir işte çalışmaya başlayacaklarına yorumlanır. Çalışma hayatında şansınız açılır ve yeni gelir kapıları aralanabilir.

Rüyada demir para görmek, ticari hayatta mağdur olan kişilerin kısa sürede durumlarını toparlayarak ödemelerini de alacaklarına yorumlanır. Size borcu olup da ödemeyen kişiler varsa yakında ödenebilir. Rüyada bozuk para görmek, çekilen sıkıntılardan sonra refaha erişmek ve hak ettiği kazanca ulaşmaya yorumlanır. Bekar olanlar için de zengin biri ile nikah masasına oturmaya yorumlanır.

Rüyada Madeni Para Saymak

Şansın açılmasına ve geçim sıkıntılarının kısa süreli olacağına, hayırlı şeyler için harcama yapılacağına yorumlanır. Evlenip barklanmak için harcama yapılabilir ya da başka hayırlı bir şey için masraflarınız olabilir. Rüyada madeni para vermek, birinden iyilik görmek ve kısmetin açık olacağına yorumlanır. Rüyada madeni para almak, birine yapılan iyilikten sonra hayır duası almak anlamına gelir.

Rüyada Madeni Para Görmek İslami Yorumu

Rüyada madeni para görmek ihya yorumu, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için iyi şeyler yapmak ve evinizde rızkın bereketin artacağına yorumlanır. Bir zamanlar yapılan yatırımlardan kar sağlanır, kişi kazancının bereketini görür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Mehmet dedi ki:

    Rüyamda yolda, sarı ve kırmızı renginde 100 lük bankotlar halinde paralar buldum ve bir de kimlik, kimlikteki adamı aradım buldum biraz tehlikeli birisiydi sanırım oda kayıp parasını arıyormuş bende parasını verince çok sevindi ve muhabbet ettik bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya hayatınıza giren birinin sizi mutlu etmesine, hayırlı kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status