Rüyada Nafaka Görmek

Rüyada nafaka görmek, hakkınıza sahip çıkacağınıza ve kimsenin sizi mağdur edemeyeceğine yorumlanır. Kişi mahkemesi varsa olumlu sonuçlanır ve beklediği müjdeli haberi alır. Eğer bir ayrılık aşamasında ise anlaşmaya varabilir. Çocukları ve kendi için hak ettiği geliri sağlar. Hiç kimse mağdur olmaz ve aklınızdaki soru işaretleri son bulur. Geleceğe karşı umutlarınız çoğalır, verilen emekler boşa gitmez. Eğer yakınlarınızdan darbe yediyseniz çok pişmanlık duyabilirler. Size karşı yapılan haksızlık kimsenin yanına kalmaz ve sonunda haklı olduğunuz ortaya çıkar. Rüyada nafaka almak, maddi durumunun daha iyi olacağına ve para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Kişi maddi endişelerinden kurtulur ve hayatına düzen verir. İşsiz ise yeni bir işe girerek gelirini artırabilir.

Rüyada nafaka ödemek, hem ailesi hem de kendi için daha çok para kazanmak ve ailesine sahip çıkmaya yorumlanır. Ne siz mağdur olursunuz ne de sevdikleriniz mağdur olurlar. Eğer yaşanan bazı pişmanlıklar varsa yeniden elinize bir şans geçebilir ve bir şeyleri telafi edebilirsiniz.

Rüyada Nafaka Görmek İslami Yorumu

Rüyada nafaka görmek ihya yorumu, para endişesi çekenlerin yakında gelir kaynağı bulacaklarına ve işsizler ise işe gireceklerine, gelirlerinin çoğalacağına yorumlanır. Daha çok para kazanabilir, daha iyi şeyler için harcama yapabilirsiniz. Yapılan harcamalar sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek şeyler için olur. Aile içinde mutluluk artar, sıkıntılara çözüm bulunur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Fatma dedi ki:

    Ben fatma 2 hafta önce vefaat etmiş eşimi gördüm ve kıp kırmızı bir tarlanın içine bostan ekmiş yani kavun karpuz yemyeşil kimin bura diye sordum eşiyin dedi birisi sonra eşim geldi dedimki burayı komşunun ordan sula dedim oda suluyacam suluyacam dedi ve uyandım

  2. Selda dedi ki:

    Ben evin geliniyim eşimin 3 hafta önce vefaat etmiş eşimin dedesini gördüm biz seni ölmüş sanıyorduk diye sordum oda bana şöyle cevap verdi benim arkamdan kimin üzülüp kimin sevineceğini görmek istedim ve benim arkamdan kimin kuran okuyup kimin namaz kılacağını kime vesile olacağımı herkesin ölümü yakın başta ben öldüm herkes tek tek yakın zamanda ölecek diye söyledi

DMCA.com Protection Status