Rüyada Nağme Görmek

Rüyada nağme görmek, sizi mutlu edecek dostların hayatınıza gireceğine ve yalnızlık çekmeyeceğine yorumlanır. Dostlarından ayrı kalanlar ve başka bir yere taşınanlar yeni arkadaşlar kazanabilirler. Eğer bekar iseniz hayatınıza biri girebilir. Sevgilisi olan kişiler ise sürpriz ile karşılaşabilirler. Sevgiliniz sizi mutlu edecek bir sürpriz yaparak bir kez daha gönlünüzü kazanır. Ona karşı sevginiz artabilir ve hayatınızda olduğu için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Kişi doğru insanlar ile arkadaşlık ve dostluk kurar.

Rüyada güzel şarkılar dinlemek, güzel söz işitmek ve haber almak demektir. Bir süredir haber almadığınız birinden haber gelebilir. Bu kişi eski sevgiliniz de olabilir. Eğer eski sevgilinizi hala unutamıyor iseniz yeniden karşınıza çıkabilir ve tekrar ilişkiye başlayabilirsiniz. Ayrılıklar kısa sürer, sevenler birbirlerinin değerini anlar. Sevdiğiniz insan sizi mutlu etmek için çaba gösterebilir.

Rüyada Nağme Görmek İslami Yorumu

Rüyada nağme görmek ihya yorumu, kalabalık bir ortama girmek ve güzel haberler almak, şansın açık olmasına yorumlanır. Size iyiliği dokunacak kişiler ile arkadaş olabilirsiniz. Eğer bir süre önce yaşana kırgınlıklar varsa biter, kalp kırgınlıkları onarılır. Sevdikleriniz ile aranızda gerginlik varsa biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status