Rüyada Nakış Görmek

Rüyada nakış görmek, yarım kalan işleriniz varsa tez zamanda tamamlamaya ve teslim etmeye yorumlanır. Elinizdeki görevleri yakın zamanda bitirerek başka işleriniz ile de ilgilenebilirsiniz. Plan ve projelerinize dair de yapmanız gerekenleri yaparak elinizdeki işler hafifler, kişi hedeflerine ulaşır. Eğer uzun zamandır yapmak istediğiniz bir şey varsa yapabilir, hobiler edinebilirsiniz. Rüyada nakış işlemek, emeklerinin karşılığını almak ve alkış toplamak, takdir görmek anlamına gelir. Rüyada işlenmiş nakış görmek, bekar olanlar için hayırlı bir nasip demektir. Varlıklı biri talip olabilir. Evli biri de bekar olan yakınının evliliğine vesile olabilir. Rüyada nakışlı kumaş görmek, çok nasipli olmaya ve şansınızın açılacağına yorumlanır. Hayırlı haberler adın sıra gelebilir ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Rüyada nakış makinesi görmek, yeni bir iş kurmak ya da mevcut işine kendini geliştirmek anlamına gelir. Yetenekleriniz artabilir ve kendinizi daha iyi gösterebileceğiniz bir meslek seçebilirsiniz. Rüyada nakış ipliği görmek, sabrın sonunda isteklerine ulaşmak ve çok para kazanmak anlamına gelir. Rüyada nakış iğnesi görmek, duyulan sözlere çok kırılmak ve içerlemek anlamına gelir.

Rüyada Nakışçı Görmek

Hem iş hem de aşk hayatında mutluluğu yakalamaya yorumlanır.Bir süredir size verdiği sözü tutmasını beklediğiniz biri varsa bu kişinin sözünü tutması neticesinde çok mutlu olabilirsiniz. İş sözü verilenlere de iş teklifi gelebilir.

Rüyada Beyaz Nakış Görmek

Hasta olanların sağlıklarına kavuşmasına ve temiz haber alacaklarına yorumlanır. Kötü alışkanlıkları olanlar kötü alışkanlıkları bırakarak daha sağlıklı seçimler yapabilir, sağlıkları için güzel alışkanlıklar edinebilirler.

Rüyada Nakışlı Örtü Görmek

Evinizde misafir gelmesine ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaya yorumlanır. Evinizde kız isteme olabilir ya da başka hayırlı bir olay olabilir. Evinizde bekar olan biri varsa evlenebilir. Ya da bebek bekleyen biri varsa bebek müjdesi gelebilir.

Rüyada Nakış Görmek İslami Yorumu

Rüyada nakış görmek ihya yorumu, size şans ve hayır getirecek işler yapmaya ve hiçbir işinin de yarım kalmayacağına yorumlanır. Emek harcadığınız işlerden beklediğinizden daha fazla kazanabilirsiniz. Evinizde bolluk ve bereket artar, güzel günler görülür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status