Rüyada Nar Suyu Görmek

Rüyada nar suyu görmek, işsiz olan birinin yakında yeni bir işe girmesine veya kendi işini kurmasına yorumlanır. İş hayatında başarısız olanlar yeniden kuracakları işte başarıya ulaşırlar. Kazancınızın bereketi artar ve eskisinden daha rahat geçim olur. Aile geçindirenler ailelerine en iyi şartları sunabilirler. Bir süredir yapılan birikimler ile mal mülk edinebilirsiniz.

Rüyada nar suyu sıkmak, kendi çıkarınız için iyi bir şey yapmaya yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında kendi isteklerinizi önceliklerinizi düşünerek atacağınız bir adımdan sonra çok memnun kalabilirsiniz. Kişi keyif aldığı işler ile ilgilenmeye başlayabilir.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada nar suyu içtiğini görmek, kalabalık bir aile olmaya ve evinizde bereketin eksik olmayacağına yorumlanır. Bekar olan biri kendi yuvasını kurar ve kalabalık ailesi olan biri ile evlenir. Evli olanlar da çoluk çocuğa karışabilirler. Sevdikleriniz ile sık sık bir araya gelebilirsiniz. Aile içerisinde hayırlı olaylar olur ve aile fertleri ile daha sık görüşülür. Uzun zamandır gurbette olanlar bir süre ailelerinin yanına geri dönebilirler.

Rüyada Nar Suyu Görmek İslami Yorumu

Rüyada nar suyu görmek ihya yorumu, hasta olan birinin şifa bulmasına yorumlanır. Ameliyat olacak kişiler de sıhhat bulurlar. İlerleyen günlerde sağlığınız için önemli kararlar alabilir, sağlıklı alışkanlıklar edinebilirsiniz. Fiziksel aktiviteleriniz de artabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status