Rüyada Nara Atmak Görmek

Rüyada nara atmak görmek, sizi ürküten ve baskı yapan birinin bu baskısından zulmünden kurtulmaya yorumlanır. Bazı konularda sizi yönlendirmeye kalkan kişiler ile aranızda güç savaşı olabilir. İş hayatında da sizden daha güçlü rakipleriniz ile aranızda kavga ve tartışmalar olabilir. Bazı konularda sizinle restleşebilirler. Bir şeyleri başaramayacağınızı iddia eden kişiler olabilir. Moralinizi bozmaya ve hevesinizi kaçırmaya çalışan birine karşı dikkatli olun.

Rüyada nara atan birini görmek, yalan söyleyen birine yorumlanır. Size bile isteye yalan söyleyen biri olabilir. Bazı şeyleri sizden gizlemek isteyebilir. Sizin başarılı olmanızı istemeyen biri de buna engel olacak davranışlar sergileyebilir.

Rüyada Nara Atmak Görmek İslami Yorumu

Rüyada nara atmak görmek ihya yorumu, sevdikleriniz ile aranızı bozan ev geçimsiz kişiler ile yolları ayırmaya yorumlanır. Sürekli keyfinizi kaçıran negatif biri ile yollarınız ayrılır. Sizi üzmek isteyen biri kendi üzülür. Rekabet yüzünden uğranılan bir zarar da kısa sürede atlatılır ve baskıdan kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status