Rüyada Nargile Görmek

Rüyada nargile görmek, sizi kandırmaya çalışan birine yorumlanır. İş hayatında sizi yanlış yönlendiren kişiler olabilir. Kolay yoldan para kazanmaya çalışanlar da tam tersine zarar edebilirler. Bir şeye kolay yoldan sahip olmaya çalışırken tam aksi zarara uğranılır ve pişman olunur. Bazı istekleriniz bu sebeple geç gerçekleşebilir. Rüyada nargile şişesi görmek, bazı hatalarınız eksiklerinizi gidermeye yorumlanır. Kendinizde eksik gördüğünüz ve sahip olma istediğiniz imkanlar elinize geçebilir.

Rüyada nargile kömürü görmek, uzakta yaşayan birinden haber almaya yorumlanır. Sizden ayrılan biri varsa da ilerleyen günlerde telefonla arayabilir.Sizi özleyen biri pişman olduğunu size söyleyebilir, hatalarını telafi edeceğini söz verebilir.

Rüyada Nargile İçmek

Rüyada nargile içtiğini görmek, bazı insanların gerçek yüzünü öğrenmeye yorumlanır. Sizi yarı yolda bırakan ve sözlerini tutmayan insanlar olabilir. Aşk hayatında da verilen sözlerin tutulmaması sebebi ile mağdur olabilirsiniz. Rüyada nargile içen birini görmek, kötü niyetli birinin gerçek yüzünü görmeye yorumlanır. Sizi başkalarına kötüleyen biri varsa o kişinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

Rüyada Nargile Almak

Rüyada nargile satın almak, iyi bir kariyere sahip olmaya ve iş hayatında hatalardan ders almaya yorumlanır. Geçmişte edindiğiniz tecrübeler sayesinde yeniden benzer hatalara düşülmez ve iyi bir kariyere sahip olunur.

Rüyada Nargile Görmek İslami Yorumu

Rüyada nargile görmek ihya yorumu, kendiyle övünen ve sizi gözünüzü boyamaya çalışan birinin gerçek yüzünü görmeye yorumlanır. Aslında kendi anlattığı gibi biri olmadığı ortaya çıkabilir. Yüzünüze söylenen yalanlardan ilerleyen günlerde haberdar olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status