Rüyada Nasır Görmek

Rüyada nasır görmek, başkalarına borçlarınız varsa kapatmaya ve çevrenizde kimseye borçlu kalmamaya yorumlanır. Size yapılan iyiliklerin de altında kalınmaz. Vefa borcu ödenir. Çevrenizde sizden beklenti içerisine giren kişiler hayal kırıklığı yaşamazlar. Dert kederi olan birilerine de yardım edebilirsiniz. Eğer mahkemeniz devam eden bir davanız varsa bu davadan hayırlı bir sonuç gelir. Hapiste olan bir yakınınızdan da iyi haberler alınabilir.

Rüyada ayakta nasır görmek, çeşitli sebeplerle bir türlü görüşemediğiniz insanlarla yeniden görüşmeye yorumlanır. Ailenizin ay da sevdiğiniz insanın görüşmenizi istemediği biri varsa artık karışmazlar. Bazı dostlarınızla kaldığı yerden dostluğunuz devam eder.

Rüyada Elde Nasır Olduğunu Görmek

Elinize bol para geçeceğine ve daha rahat harcama yapılacağına yorumlanır. Özellikle de çevrenizde borç verdiğiniz insanlar varsa borçlarını size geri öderler. İş hayatında size gelecek ödemeler zamanında ödenir.

Rüyada Nasır Koparmak

Maddi külfetten ve borçlardan kurtulmaya yorumlanır. Sizi sömüren kişiler de hayatınızdan çıkarlar. Sizi maddi olarak zarar uğratan ve borca sokan kişiler hatalarını telafi ederler. Mal mülk anlaşmazlıkları veya miras bölüşmek konusunda sorunlar çıkaran kişiler ile uzlaşma sağlanır.

Rüyada Nasır Görmek İslami Yorumu

Rüyada nasır görmek ihya yorumu, emeklerin karşılığını almaya ve kimsede hakkınızın kalmamasına yorumlanır. Dökülen alın teri boşa gitmez kime ve neye çok emek harcadıysanız karşılığını alabilirsiniz. Sizden beklenti içerisine giren kişileri de mutlu edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status