Rüyada Objektif Görmek

Rüyada objektif görmek, yeni yerler gezip görmek ve kültürel seyahatler yapmak, geziye katılmaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile birlikte bir yere gezmeye gidebilir, doğayla iç içe zaman geçirebilirsiniz. Eğer bir süredir tatil yapmıyorsanız aileniz ile birlikte tatile çıkabilirsiniz. Eğer başka bir yerde eğitim almak hayaliniz varsa bu hayalinizi gerçekleştirme imkanı elinize geçebilir. Yeni hobiler edinebilir, yeni bir kursa yazılabilirsiniz. Eğitim için bir süreliğine yaşadığınız yerden başak bir yere yerleşmeniz de gerekebilir. Rüyada lens görmek, dostlarınızın artacağına ve benzer hayaller peşinde olan insanlarla karşılaşmaya yorumlanır. Ortak hedefleriniz için birbirinize destek olabilirsiniz.

Rüyasında fotoğraf makinesi objektifi görmek, pek çok insanın sizi kıskanacağı imkanlar elinize geçebilir, yetenekleriniz başkaları tarafından keşfedilir. Eğer bir süredir hobi olarak ilgilendiğiniz şeyler varsa yakında hobileriniz işe dönüşebilir ve size geçim kaynağı olabilir.

Rüyada Objektif Görmek İslami Yorumu

Rüyada objektif görmek ihya yorumu, gidip görmek istediği yerlere seyahat etmek, ileriye dönük tatil planları yapmaya yorumlanır. Yurt dışına çıkma niyeti olanlar maddi durumlarını düzelterek uzaklara gidebilir, yeni yerler görebilirler. Eğitim sebebi ile de başka bir yere seyahat yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status