Rüyada Obur Görmek

Rüyada obur görmek, çevrenizde bulunan aç gözlü bir insana ve bu kişinin sizin paranızda pulunuzda gözü olduğuna yorumlanır. Size maddi külfet olmaya kalkan birileri olabilir. Maddi durumunuzu kıskanan kimseler de olabilir. Özellikle son günlerde borç isteyen kişiler varsa dikkatli olmanızda fayda var. Borç olarak vermiş olduğunuz para geri gelmeyebilir, yapılan iyilik sonrasında pişmanlık duyulabilir. Rüyada oburluk görmek, ortak iş yapanlar için ortaklıkların bozulmasına ve zarardan kurtulmaya yorumlanır. Başkası yüzünden zarara uğrayan kimseler buna dur der. Belki de siz farkında olmadan üstünüzden geçinen ve iyi niyetinizi kullanan kimseler olabilir, ancak yakında maskeleri düşer.

Rüyada obur kimseyi görmek, ne yaparsanız yapın gözü doymayan ve hep sizden bir talebi olan insana yorumlanır. Bu kişinin sizden istekleri daha da artabilir ve kendi ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bencil biri ile de uğraşmanız gerekebilir. Bu kişiden para gizlemek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada İştahlı Görmek

Bir anda çok fazla sorumluluk üstlenmek ve hedeflerini arttırmak anlamına gelir. Her geçen gün daha büyük hedefler peşinde koşmaya başlayabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatlar sayesinde daha büyük sorumluluklar alınabilir. Kişi hak etmiş olduğu makam mevkiye sahip olur.

Rüyada Obur Görmek İslami Yorumu

Rüyada obur görmek ihya yorumu, kötülüklerin farkına varıp uzak durmak ancak kimseye güvenmemek anlamına gelir. Güvendiğiniz insanlar ile aranızda parasal sorunlar çıkabilir ve çok güvendiğiniz biri tarafından ihanete uğrayabilirsiniz. Sizden yüklü miktarda borç para isteyen kimseler de olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status