Rüyada Öç Görmek

Rüyada öç görmek, tek derdi para olan biri ile mücadele etmeye ve bu kişi yüzünden maddi zarara uğramaya yorumlanır. Parasal anlamda sizi zorlayan kişiler olabilir. Gelecek günlerde paranızda gözü olan biri dolandırmaya da kalkabilir. Şu günlerde maddi konularda çok temkinli olmanızda fayda var. Yoksa geçim sıkıntısı çekmenize ve maddi kayıplar yaşamanıza sebep olabilir. Güvenip de bir şey emanet ettiğiniz biri de bu emanete ihanet edebilir. Arkanızdan gizli iş çevirebilir ve bu durum gün yüzüne çıkabilir. Sizden borç isteyen birine para verip vermemek konusunda kararsızlık yaşanabilir.

Rüyada öç almak, birine iyilik yapmak ve bu kişinin size bol dua etmesi anlamına gelir. Çok güvendiğiniz bir insana yardım da bulunabilirsiniz. Bu kişi ile aranızda dertleşme de olabilir. Aile içerisinden birine manevi destek verilebilir. Bu kişinin başındaki dertlerden kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada Öç Görmek İslami Yorumu

Rüyada öç görmek ihya yorumu, hırsına yenik düşmemek konusunda bir uyarı anlamı taşır. Sizi kıran ve hırs yapmanıza sebep olan kişiler olabilir. Sizi zor durumda bırakmaya kalkışan kişilere karşı çok dikkatli olun. Yoksa bu kişi iyimser yanınızı kullanmaya kalkışabilir. Size bir kötülüğü dokunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status