Rüyada Ok Görmek

Rüyada ok görmek, tam da sizin istediğiniz gibi bir fırsatın karşınıza çıkacağına yorumlanır. Sınavı olan kişiler bu sınavlarından yüksek bir puan alırlar. Bir mülakat veya yarışmaya girmeyi bekleyen kişiler de iyi bir derece alabilirler. Önünüzde her ne hedef varsa bu hedefe kısa sürede ulaşabilir ve başarılı olabilirsiniz. İşsiz olan biri ise yükselebileceği ve kariyer yapabileceği bir işe girer. Rüyada ok ve yay görmek, sevgilisinden yeni ayrılan birinin yeniden kavuşmasına yorumlanır. Ayrılan ya da eşinden boşanan kişiler yeniden bir araya gelirler. Sevdiğiniz kişi sizi unutamayarak sizi arayabilir.

Rüyada ok atmak, gelecek günlerde atılacak olan önemli bir imzaya yorumlanır. Bu imzayı attıktan sonra her şey hayrınıza olur ve pişmanlık duyulmaz. Bu nikah veya iş anlaşması da olabilir. Önemli bir karar ve anlaşma sağlanabilir. Rüyada ok attığını görmek, ortaklık veya iş kurmak istiyorsanız yakında gereken maddi manevi durumları sağlamaya yorumlanır. Beklenen ekonomik imkanlar da sağlanır.

Rüyada Ok Düzücü Görmek

Yeni bir iş haberi gelmesine ve uzağa gitmeye yorumlanır. Başka bir şehirde iş fırsatı elinize geçebilir. Atama bekleyen kişiler başka bir yere atama olabilirler. Sizin veya eşinizin vesilesi ile başka bir yere evinizi taşıyabilirsiniz.

Rüyada Ok Kılıfı Görmek

Bu rüya yeni bir ev satın alınmasına yorumlanır. Uzun zamandır ev sahibi olmak hayalleri kuranlar yakında bu hayallerini gerçekleştirebilirler. Kendi evinize taşınabilir ve maddi olarak da daha güvende olunur.

Rüyada Ok Muhafazası Görmek

Bu rüya birinden gelen laf söze yorumlanır. Size söylenen ağır laflar sözlerden sonra birileri çok pişman olabilir. Sizin hakkınızda ön yargısı olan kişinin düşünceleri değişir ve ettiği laflardan sonra pişman olduğunu size söyleyebilir.

Rüyada Ok Ve Mızrak Demiri Görmek

Meşakatli  yoldan bol kazanca yorumlanır. Sorumluluklarınız artmaya başlayabilir ve daha bol kazancınız olur. Yönetici konumuna yükselebilir, iyi bir makam mevkiye sahip olabilirsiniz. Sizi bu konuda destekleyen birileri olabilir.

Rüyada Ok Görmek İslami Yorumu

Rüyada ok görmek ihya yorumu, küs olduğunuz insanlar ile barışmaya yorumlanır. Çevrenizde size kırgın olan kişilerin de kalbini geri kazanabilirsiniz. Sizi özleyen ve daha fazla dayanamayan birinin de inadı kırılır ve geri döner.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status