Rüyada Okçu Görmek

Rüyada okçu görmek, hedeflerinize yakında ulaşmaya yorumlanır. Bazı hedeflerinize beklediğinizden de kısa süre içerisinde ulaşabilir, önemli bir başarı elde edebilirsiniz. Eğer iş hayatında bir anlaşma yapacaksanız bu anlaşma hayırlı olur. Doğru insanlar ile doğru yerde bulunabilir, başarılı kararlar alabilirsiniz. Rüyada ok yapıp satan bir kimseyi görmek, sizi kışkırtan ve hırslandıran birilerine yorumlanır. Daha çok çalışıp çabalamanız için sizi sürekli uyaran ve destek veren birileri olabilir. Rekabet sebebi ile daha fazla çalışabilirsiniz.

Rüyada ok atan adam görmek, bir erkeğe kendini ispat etmeye yorumlanır. Bir erkeğin size verdiği söz varsa tutar. Bu iş hayatına dair önemli bir haber olabilir. Rüyada başkasının ok attığını görmek, arkanızdan atıp tutan insanlar varsa öğrenmeye yorumlanır. Sizinle ilgili olur olmaz laf eden birinden haberdar olunabilir.

Rüyada Okçu Olmak

Bu rüya sizden aldığı lafları başkalarına taşıyan birilerine yorumlanır. Sizinle ilgili bir şeyler öğrenip başkasına söylüyor olabilir. Gammaz bir insana yorumlanır ve maskesi düşer. Bazı sırlarınız da paylaştığınız için pişman olabilirsiniz.

Rüyada Okçu Görmek İslami Yorumu

Rüyada okçu görmek ihya yorumu, hain ve gammaz kişilerden uzak durmaya, rakiplerinizin sizden haberdar olamamasına yorumlanır. Eğer çevrenizde fitnelik peşinde olan kişiler varsa maskeleri düşer ve size zararları dokunamaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status