Rüyada Okka Görmek

Rüyada okka görmek, yeni bir mülk edinmeye yorumlanır. Ailesi kirada oturan kişiler için de ailelerinin ev sahibi olacaklarına yorumlanır. Bir süredir yatırım yapmak isteyenler yeni yatırımlarından çok memnun kalırlar. Karlı bir yatırım yaparak kazandığınız parayı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Bir süredir bekleyen miras haberleri de gelir.

Rüyada okka görülmesi,  bazı yorumcular tarafından da toplu para elde etmeye yorumlanır. Bir yerden tazminat gelebilir. Beklenen mahkeme sonuçlanır ve maddi olarak da kişi rahatlar. Maddi kaybı olan kişiler yeniden maddi olanaklarını artırabilirler.

Rüyada Okka Görmek İslami Yorumu

Rüyada okka görmek ihya yorumu, rahat bir hayat sürmeye ve geçim derdi çekmemeye yorumlanır. Bekar olanlar ise evi olan biri ile evlenebilirler. Mal mülk için daha çok fırsat elinize geçer, emlak işlerinde şansınız açılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status