Rüyada Oklava Görmek

Rüyada oklava görmek, bir yere borçlanan kişilerin o borcunu yakında ödeyeceklerine yorumlanır. Bir türlü beklediğiniz para gelmediyse ve bu sebeple borçlarınızı ödeyemiyor iseniz sonunda ödemeleriniz gelir ve borçlarınız kapatabilirsiniz. Satılması beklenen bir eşya veya mal mülk de satılır. İlerleyen günlerde eksiklerinizi tamamlayabilir ve işlerinizi yeniden yoluna koyabilirsiniz. Rüyada oklava ve tahta görmek, bekar olan birinin de çok çalışkan ve eli bol biri ile evlenmesine yorumlanır. Maddi durumu yerinde olan ve kendi işini yapan biri size talip olabilir. Çalışma hayatı oldukça yoğun bir ile izdivaç kurulabilir. Evli olanların ise eşlerinin iş yükü artabilir.

Rüyada oklava kırmak, maddi destekte bulunduğunuz birine bu desteği kesmeye yorumlanır. Birine yapılan düzenli ödeme bitebilir. Özellikle de size külfet olmaya başlayan birileri artık daha fazla külfet olmazlar. İyi niyetinizin suistimal edilebilir.                                                                                                                             

Rüyada Oklava İle Yufka Açmak

Bu rüya hanede bolluk ve berekete, hem sizin hem de ailenizin daha iyi geçinmesine yorumlanır. Çok çalışıp çabalayarak zenginliğe kavuşulur. Aile işi ile uğraşan kişiler ailelerin işlerini büyütürler ve daha çok istihdam sağlanabilir.

Rüyada Merdane Görmek

Yeni bir yatırım yapılmasına ve bu sebeple de borca girmeye yorumlanır. Ev araba almak isteyenler ilerleyen günlerde bunun için kredi çekebilirler. Kredi başvurunuzdan onay gelebilir ve istediğiniz şeyi satın alabilirsiniz.

Rüyada Oklava Görmek İslami Yorumu

Rüyada oklava görmek ihya yorumu, tüm aileyi çekip çevirmeye ve iyi maddi olanaklar sunmaya yorumlanır. Ekonomik durumunuz çok iyi bir hale gelebilir. Gelecek günlerde hem sizi hem de ailenizi rahat ettirecek kazancı elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status