Rüyada Okşamak Görmek

Rüyada okşamak görmek, ayrılık acısı çeken kişilerin bu durumdan kurtulmasına yorumlanır. Büyük sıkıntılar ve üzüntüler geride kalır. Sizi üzen kişiler pişman olup yeniden gönlünüzü kazanabilirler. Birinden büyük bir özür gelebilir. Eğer sevdiğiniz insan kalbinizi kırdıysa değerinizi anlar ve sizi artık el üstünde tutar. Rüyada başını okşamak görmek, sevdikleriniz ile güven ve mutluluk içerisinde olmaya yorumlanır. Büyük bir beklenti gerçekleşir ve hasretler de biter. Sevdikleriniz ile huzurunuz artar ve onların yanında kendiniz çok güvende hissedebilirsiniz.

Rüyada saç okşamak, birinden menfaat görmeye yorumlanır. Size karşılıksız bir şekilde iyilik yapan birileri olabilir. Çevrenizde sizi kaybetmek isteyen biri de etrafınızda pervane olur. Sevdiğiniz kişi sizi yarı yolda bırakmaz ve muradınıza erebilirsiniz.

Rüyada Köpek Okşamak

Her kim sizi kıskanıyor ise ne yapsa da size zarar veremez. Başarılı olmanız istemeyen ve yolunuza taş koymaya kalkan kişiler her ne yapsalar da engel olmazlar. Bazı insanların sizi çok kıskandığını geç de olsa fark edebilirsiniz.

Rüyada Kedi Okşamak

Zamanında yapılan bazı iyiliklerin karşılığını alamamaya yorumlanır. Bir zamanlar zor gününde yanında olduğunuz birileri varsa şimdi size sırt çevirebilirler. Güvendiğiniz bazı insanların vefasız çıkması üzebilir.

Rüyada Okşamak Görmek İslami Yorumu

Rüyada okşamak görmek ihya yorumu, üzüntülü olanların sevdiklerinden teselli bulacaklarına yorumlanır. Yakınlarınız size her konuda destek verebilirler. İş veya aşk hayatında zor günler geçirenler yakınlarından gereken manevi desteği alırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status