Rüyada Oksijen Tüpü Görmek

Rüyada oksijen tüpü görmek, yakın çevrenizde sorumsuz davranışları ile sizi kızdıracak birine yorumlanır. Sözünüzü dinlemeyen biri olabilir ve uyarılarınıza rağmen sizi dikkate almaması öfkelendirebilir. Bir süredir aranızda çekişme olan kişiler ile de gerginlik artabilir. Size sıkıntı ve üzüntü veren insanlar ile aranızdaki sık tartışmalar artabilir ve rekabet de artabilir. İş ortamında anlaşamadığınız insanlar varsa aranızda rekabetin artmasına sebep olan olaylar olabilir.

Rüyada oksijen tüpü patlaması, büyük bir mücadelede galibiyete yorumlanır. Sizinle rekabet içerisinde olan insanlar ile aranızda büyük kargaşa son bulur. Mücadelenizde siz haklı çıkabilirsiniz. Mahkemesi olan kişiler de davalarında haklı çıkarlar.

Rüyada Oksijen Tüpü Görmek İslami Yorumu

Rüyada oksijen tüpü görmek ihya yorumu, kalbinizi kıran insanların geri adım atmayacağına yorumlanır. Eğer sizi üzen ve haksızlık yapan kişiler varsa hatalarını telafi etmezler. Daha da bunun üzerine gidebilir, sinir bozucu hareketlerde bulunabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status