Rüyada Okuyup Üflemek Görmek

Rüyada okuyup üflemek görmek, ailenize karışan ve sizi huzursuz eden insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Aile huzuru ve bütünlüğünü bozan kişiler artık uzak dururlar. Evinizin saadeti artar ve aile fertleri bir arada huzur içerisinde yaşar. Ne zaman gelse sizi sevdikleriniz ile birbirine düşüren kişiler ile de yollar ayrılır. Uzak bir yere evinizi taşıyabilirsiniz. Düşmanlarınız ve fesat kişiler ile aranıza mesafeler girer. İsteseler de sizi ve ailenizi rahatsız edemezler.

Rüyada birinin sana okuyup üflemesi, kötü niyetli birini hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. Şimdiye  kadar size sadece zararı dokunan ve aç gözlü kişiler artık size hiçbir zarar veremezler. Maddi külfet de kalkar ve paranızın hayrını görmeye başlarsınız. Ailevi sorunları olanlar kendi içerisinde kimseye duyurmadan çözebilirler.

Rüyada Okuyup Üflemek Görmek İslami Yorumu

Rüyada okuyup üflemek görmek ihya yorumu, kötü kişileri ailenize yaklaştırmamak ve iyi insanlarla görüşmeye yorumlanır. Evinize gelmesini istemediğiniz kişiler de evinizden uzak dururlar. Yakında her şey eskisinden daha iyi olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. sevilay gunes dedi ki:

    selamun aleykum size ruyami anlatacagım yorumunu yaparsanız sevinirim ruyamda halamın esinin habersiz okuyup uzerime ufledigini gordum fakat ben buduruma kiziyorum ve diyorumki siz bana okuyup ufluyorsanız bende size aynisinı yaparım ve bana gücünüz yetmez.

DMCA.com Protection Status