Rüyada Ölen Birinin Kıyafetlerini Giymek

Rüyada ölmüş birinin kıyafetlerini giymek, kendini güvende hissetmeye ve özlem duyulan biri ile kavuşmaya yorumlanır. Çoluk çocuğundan ya da ailesinden uzak kalan ve başka memleketten yaşayan kişiler gelecek günlerde bir araya gelebilirler. Özlemler biter ve ayrı kalanlar kavuşur. Bu sayede huzurunuz artar ve sonunda beklenen mutlu günler gelir. Sabrın sonunda mutlu olan taraf siz olursunuz. Eğer hanede küslük sebebi ile yıllardır görüşmediğiniz insanlar varsa bir araya gelinebilir, bir bahane ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz Aile fertleri ile uzun ir süreden sonra yeniden aynı sofra etrafında buluşulur.

Rüyada ölen birinin elbisesini giymek, bekar olan kişiler için mutlu bir yuvalarını olacağına ve taliplerinin çıkacağına yorumlanır. Evlenerek kendi yuvanızda daha mutlu mesut yaşayabilir, düzenli bir hayata kavuşabilirsiniz. Evli olanlar ise eşleriyle aralarındaki sorunları dile getirerek çözerler.

Rüyada Ölen Birinin Kıyafetlerini Almak

Geçmişte bir türlü başaramadığınız hala çok arzu edilen bir dileğin gerçekleşmesine ve eski hayallerine kavuşmaya yorumlanır. Bir süre önce bir yere başvuru yapan kişiler bu yere başvurularından olumlu sonuç alırlar. Rüyada ölmüş birinin elbiselerini almak, aynı zamanda iş hayatında kariyerinizin yükselmesine yorumlanır. Eskiden verilen emekleriniz şimdi iş hayatında önünüze çıkar.

Rüyada Ölen Birinin Yeleğini Giymek

Sağlık sorunları olan kişilerin şifalarını bulmalarına ve kendilerini zinde hissetmelerine yorumlanır. Kişi hastalıklardan kurtulur, kötü alışkanlıklarını bırakır. Hem kendi sağlığınız hem de aileden sağlığı konusunda endişe edilen biri varsa endişeler biter.

Rüyada Ölmüş Birinin Pijamasını Giymek

Menfaat beklemeden iyilik yapmış olduğunuz biri varsa bu kişi sizin kalbinizi kırabilir. Sizin işiniz düştüğü zamanda sırt çevirebilir. Şu günlerde yaptığınız iyiliklerden sonra pişmanlık duyabilirsiniz, sizi pişman eden birileri olabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Atletini Giymek

Geçmişte yapılan hataları tekrar etmemek ve ailenizle iyi geçinmeye yorumlanır. Rüyada ölünün beyaz atlet giymesi, hane içinde hayırlı bir haber almaya ve akrabalarınızla eskisinden daha iyi geçinmeye yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Mantosunu Giymek

Dertli olanlar için dertlerini çözmelerine, sorunlarının bitmesine yorumlanır. Sizinle uğraşan kişiler varsa artık aranızdaki husumet bitebilir. Bir türlü paylaşılamayan bir şey varsa biter. Rüyada ölmüş birinin paltosunu giymek, borçlardan da kurtulmaya ve maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır. Elinize daha fazla para geçebilir.

Rüyada Ölen Birinin Kıyafetlerini Giymek İslami Yorumu

Rüyada ölen birinin kıyafetlerini giymek ihya yorumu, kötü anıları geride bırakmaya ve psikolojik açıdan rahatlamaya, bazı olayların etkisinden kurtulmaya yorumlanır. Psikolojik olarak üzgün olduğunuz bir konuda gönlünüz rahat eder. Sizi ürküten birileri varsa da hayatınızdan temelli çıkarlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Sema Yavuz dedi ki:

  Rüyamda ölmüs olan kstin pederimin paltosunu , gene olmüs olan kayınvalidem bana giydiriyor, ayrica bana , fakir çocuklara örmem icin kirmizi yün veriyor , ayni zamanda ölen eşim, rüyamda bana telefon açıyor, uzun zamandır yanımda değilmiş, en kısa zamanda geleceğini söylüyor 😔

  1. admin dedi ki:

   Borçtan kurtulmaya ve maddi olanakların artmasına yorumlanır.

  2. Yasar atici dedi ki:

   Rüyamda mezar başında abdest aldım toprağa basarak ayaylarima hafif toprak bulaştı sonra rahmetli dayımla birkaç kişi daha rahmeli dedemi mezara defnediyoruz ama dedem kefensiz dayım ve tanımadığım biri ama alım biri dedemin pantolonunu çıkardı bana verdi lacivert ve bende dedim oldugunu anneme söyleyeyim mi diyerek hüngür hüngür ağladım toprak atmadan uyandım

   1. Yaşar atıcı dedi ki:

    Hala cevap bekliyorum

 2. gulbahar dedi ki:

  merhaba. ruyamda olmus babannem, ve annem gibi siyah giyinmistim. bir gemideydik. yorumarlmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede küs olduğunuz insanlar varsa barışmaya yorumlanır.

 3. Su dedi ki:

  Rüyada ölmüş ablamın kıyafetlerine bakıyordum o da yanımda sevdiği bir bordo pantolonu alacaktım alamazsın diye elimden çekti l. Bu rüyanın anlamı nedir ablam 3 ay önce vefat etti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev içinde bazı sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 4. Beyhan dedi ki:

  Merhaba rüyamda 15 gün önce ölen halam bana kendi kabanını giydiriyo öleceğini anlıyor gibi bende neden giydiriyosun senin kıyafetler bana çok büyük dedim belli olmaz halam deyip sarıldı bana işte ben ölcemde sen giyersin bunları der gibiydi nasıl yorumlanır acaba şimdiden teşekür ederim.

 5. Fatma dedi ki:

  Rüyamda vefat eden anneannemin annesinden 2 elbise kalmış, biri kırmızı diğeri yeşildi. Kırmızı olanı giydim. Annem anneannemi aradı ve çok güzel oldu çok yakıştı gibi şeyler söyledi. Bunun tabirini yapabilir misiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya manevi huzura ve daha rahat geçime yorumlanır.

 6. Aynur dedi ki:

  Merhaba rüyada ölmemiş anneannem ve dedemim öldüğünü öğreniyorum fakat üzerinden çok zaman geçmiş oluyor. Anneannemin bir kaç gömleğini üst üste giyiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinin iyileşeceğine yorumlanır.

 7. Nuran dedi ki:

  Rüyamda mevlüt gibi bir ortamdayız. Rahmetli anneannemden kalan bohçayı açıyorum. İçinde tülbentler var. Annemi çağırıp bak anne anneannem kokuyor diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde hayırlı bir olay için toplanacağınıza yorumlanır.

 8. Nur dedi ki:

  rüyamda kavga ettiğim kızın arkadaşı tarafından sıkıştırılıyordum sonra onlar gidince kıyafetlerimi çaldıklarını fark edip telaşlanıyordum ve bu olaylarda sağlıkocağındaydık ve ordaki bir görevli bana derindondurucudan bir ölü çıkartıp onun üstündeki mayo tarzı bir şeyi giymem için veriyordu ve giyiyordum sonra yeni bir mayom oldu diye sevinmiştim eve gelince rüyadaki bir kişi hariç kimseyi tanımıyordum bu arada tanıdığım kişide o kızın yakın arkadaşıydı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaş çevresinde küs kaldığınız kişiler ile barışmaya yorumlanır.

 9. Goksu dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir erkek komşumuzun eve gelip internete kanını yüklemek için kolunu jiletle kestiğini sonra akan kanını peçeteye toplayıp kocamın eline kanını sürdüğünü gördüm. Birincisi bu ne anlama geliyor ikincisi de rüyanın devamında ikisine de sinir olup odama kendimi kitledim sonra kapı çaldı ve eve en yakın bütün akrabalarım geldi hepsine hoşgeldin dedikten sonra çok sevdiğim ölmüş dayımın da geldiğini gördüm koltuğa oturmuş tavana bakıyordu gülümseyerek.. ben de dayım ölmemiş miydi diye anneme soruyordum annem cevap vermeden kıkırdıyodu sonra bi bakıyodum o vefat etmiş dayımın montunu giymişim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakınlarınızdan iyi haberler almak ve kendini güvende hissetmeye yorumlanır.

 10. Arya dedi ki:

  Çok yakın bir akrabamız öldü rüyamda da o ölü akrabamızın kıyafetlerini kocam giyiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede hasta birinden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 11. Temel dedi ki:

  İy günler 60 yaşında ki annem annesini yani anneannemi görmüş rüyada anneannem vefat etti 2 yıl oldu annesi tabutta yatıyomuş annemde onun peştamalını beline takmış acaba neye yorulmadı bu Rüya.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine manevi destek vermeye yorumlanır.

 12. Z.guvel dedi ki:

  Rüyamda olmus babam karsimda ve ben onun kıyafetlerini giyip karsisina gecmisim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate yorumlanır.

 13. Özlem sarikaya dedi ki:

  Rüyamda tatil bölgesinde deniz kenarı bir yere gidiyoruz eşimle sonra ben kayboluyorum bir otel gibi bir yere gidiyorum bahçesi berrak sular akıyor şelalaler içi sıradan ve köhne sonra bir odaya giriyorum ölmüş olan teyzem banyo yapmış kiyafetleri yerde eteğini slip giyiyorum eşime ulasmaya calisiyorum telefonla sonra kızıma gel beni al diyorum kızım gelip beni alıyor giydiğim kıyafeti geri çıkarıyorum tüm eşyalarımı topluyorum kalmasın diye teyzem gidiyor musun diyor böyle bir ruya

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı ertelenen planları hayata geçirmeye, maddi refaha yorumlanır.

 14. Elif Şafak dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımın ölmüş babasının namaz elbisesini giyiyordum.Onları bir sandıktan çıkardı ve ben kıyafetimin üstüne o elbiseyi geçirdim.Ve elbisenin koktuğunu hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek öenmli bir iyiliğe yorumlanır.

 15. Merve Kılıç dedi ki:

  Hayırlı sabahlar benim babam vefat etti rüyamda şöyle gördüm. Babam uzak yoldan gelmiş herkese hasta olduğunu söylemişiz sonra da vefat etti diye söylemişiz sonra babam geri geliyor (babam vefat ettikten sonra kıyafetlerinin bir kısmını verdik) babam verdiğimiz kendi kıyafetlerini giyinmiş gelmiş ben şaşırıyorum biz bu kıyafetleri vermiştik diye sonra diyoruz madem vefat etmedi kimligini alıp nüfusa eşim götürüyor kendisi de nurlanmış bir masaya oturmuş yok ben ölmedim diyor

 16. Ahmet Demir dedi ki:

  2.5 ay önce eniştem vefat etti. Annem Rüyasında eniştemin Takım elbisesinin Benim giydiğimi görmüş.
  Ben Bekarım. Bu rüya evlenmeme tabir olabilir mi

 17. Nur dedi ki:

  Rüyada ölen annenin atletini ve pijamasını giyiniyorum

DMCA.com Protection Status