Rüyada Ölmüş Birinden Para Almak

Rüyada ölüden para aldığını görmek, çok büyük emeklerin karşılığının da fazlasıyla büyük olacağına yorumlanır. Sizin hakkınız olan bir şeye yakında sahip olabilirsiniz, maddi yönden eliniz rahatlar. Para sıkıntısı çeken kişiler ekonomik yönden kendi ayakları üzerinde durur, başkalarına hiçbir şekilde muhtaç olmazlar. Tek başınıza maddi olanaklarınızı arttırabilirsiniz. Rüyada ölen birinden para almak, kazancı iyi olmayan kişilerin kazançlarında artış olmasına, bolluk berekete yorumlanır. Ev geçindiren kişiler aileleri için daha fazla gelir elde edebilirler, maddi olanaklarınız daha fazla olabilir.

Rüyada ölen birinin sana para vermesi, aynı zamanda rızkın çoğalmasına yorumlanır. Maddi sıkıntı çekenlerin artık bu yönde endişeleri azalır. Maddi engeller ortadan kalkabilir. Rüyada ölünün para vermesi, iş konusunda büyük bir şans elde etmeye yorumlanır. İşsiz olanların işe girmeleri için birinden alacakları yardım beraberinde kendilerini mutlu eder.

Rüyada Ölüden Para İstemek

Çalışmayan ve iş arayan kişiler yeni bir kazanç kapısı aralar. Eğer yeni bir işe girmek istiyorsanız, sermaye konusunda elinize olanaklar geçebilir, yapılan ortak işler hayırlı sonuçlanır. Kendi işini yapmak isteyenlerin kısmeti açık olur.

Rüyada Ölmüş Birinden Kağıt Para Almak

Mesleki hayatta pek çok insanın takdirini kazanacak ve saygınlığınızı arttıracak başarılarınız olabilir. Anne ve babanızın sizinle gurur duyacağı işler yapabilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenler sınavlarında başarılı olurlar.

Rüyada Ölmüş Birinden Bozuk Para Almak

Aile içinde rahat geçime ve yapılacak masrafları kolay bir şekilde karşılamaya yorumlanır. Düğün dernek telaşı olanlar masrafların altından beklediklerinden daha rahat kalkarlar. Rüyada ölüden demir para almak, aynı zamanda size borcu olan kişiler varsa borçlarını ödemelerine elinize birkaç yerden birden para geçmesine yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Dededen Para Almak

İş hayatında karşınıza çok güzle olanaklar çıkmasına ve bunları iyi değerlendirmeye yorumlanır. Evinizde rızkı ve bereket artar. Rüyada ölmüş dededen kağıt para almak, miras konusunda hakkınız olanı almak demektir.

Rüyada Ölmüş Anneden Para Almak

Bu rüya aile geçiminde sizin de katkıda bulunmanıza, çalışmayan kişiler ile çalışarak gelir elde edeceklerine yorumlanır. Evinizde bolluk ve huzuru sağlarsınız. Evliyseniz, ev hayatında maddi konularda üzerinizdeki stresten kurtulabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babadan Para Almak

Ortak iş yapan kişilerin daha kazançlı bir işe girmelerine ve iş hayatında önemli şeyler başarmaya yorumlanır. Aile içerisinde geçim sıkıntısı varsa, sizin sayenizde bu durumdan kurtulabilirler. Parasal anlaşmazlıklar ortadan kalkar.

Rüyada Ölüden Para Almak İslami Yorumu

Rüyada ölüden para almak görmek ihya yorumu, maddi engelleri kolay bir şekilde aşarak ailenizin mutluluğunu sağlamaya yorumlanır. Büyük masrafları ve harcamaları olan kişiler bu harcamaların altından kalkar. Parasal konularda verilen sözler tutulur ve aile içerisinde kimse sayenizde mağdur kalmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Elif nur dedi ki:

  Rüyamda vefat eden kayınpederim kendisine bakmam icin para vereceğini söylüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Maddi durumun daha iyi olmasına ve şifaya yorumlanır.

   1. Bülent dedi ki:

    Ben rüyamda kayınvalidemi gördüm biraz hasbihal ettik sonra dedimki anne hakkını helal et helal olsun oğlum dedi elini öptüm ve ayrıldım

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hanede hasta birinin iyileşmesine yorumlanır.

 2. Semahat sayın dedi ki:

  Rüyada ölmüş kayınbabam bana 55 tl bozuk para verdi.birde bir bayan ismi verip babamın hayrıni yada zekatını ona vermesini söyledi.Babam yaşıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına yorumlanır.

 3. Mehmetoflaz dedi ki:

  Ruyamda sag olan kardesimi ölmüş olarak gördüm ve mezarinin yerini degistirmek icin mezari actigimizda kardeşimi hic birsey olmamış gibi sapasağlam gördüm ve bana kağıt para verdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi rahata erişmeye yorumlanır.

 4. Deniz dedi ki:

  Rüyadan rahmetli anneanem bana para veriyordu hamilesin bebeğine birşey alırsın diye. Para coktu bir kısmını kendisine verdim ama o bana yeniden para verdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli bir haber alacağınıza yorumlanır.

 5. Ali dedi ki:

  Rüyamda bir yoldan karşıya geçmek istiyorum bu sırada önümde bi kaza oluyor karşıya geçiyorum aracı kullanan kişi olmuş ve bi deste para yer saçılmış ben bu parayı alıyorum ve borçlarını şimdi kapatırım diyorum bi trene binip ordan uzaklaşıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir beklediğiniz bir yerden sevinçli haber almaya yorumlanır.

 6. Okan dedi ki:

  Rüyada ölmil dedem kapıt 150 tl. Veriyodu zorla sonra ayaklarıma kafasına koyup uyuyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi durumun daha iyi olmasına yorumlanır.

 7. Barış dedi ki:

  Selamun aleykum. Ruyamda eski bir trende gidiyorduk oturdugum tahtalar cok eskiydi arka cebimde olan paralari tahtalardan bulasmis olsa gerek tahta kurulari yedi ve gitti daha sonra vefat etmis olan babamin babasi dedem gelip eksilen paralar kadar bana para verdi ruyam bu sekilde yorumunuzu bekliyorum hayirli aksamlar…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birinden hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 8. Emre dedi ki:

  Rüyamda ölmüş anneannem zorla para vermeye çalışıyordu ben param var dedikce zorla verdi. Sonra sarılıp ağladık. Yorumunuzu bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi durumunun daha iyi olacağına yorumlanır.

 9. Ruhane dedi ki:

  Rüyada ölmüş anneannem bana para verdi bi kısmını geri vermek istedim almadı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olanakların rahatlamasına yorumlanır.

 10. Esma dedi ki:

  Rüyamda vefat eden eşimi görüyorum. Annesinin ilk oturduğu evinin antresindeyiz. Annesi eşimden para istiyor o da çıkartıp veriyor, benim annem de var kapıda beni geçiriyor. Ben bir yere gidecekmişim kapının dışındayım anneme de 100 lira veriyor annemde birşey demeden alıyor. Banada 5.000 lira kazandım diyor. Bende oh döndü sonunda diye içim rahatlıyor. Evin içi yıkanmış toplanıp koltukların üstüne atılmış birsürü elbise dolu. İnsanlar geliyor ben etrafı toplamaya çalışıyorum. Ama annesi herkesi kovuyor. Bir dahada eşimi göremiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine, bazı sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

  2. Mesut dedi ki:

   Rüyamda ölmüş olan annem bana 50 tık kağıt paralardan bir balya veriyordu ben sayiyordum bi kaç balya paralarda vardı .

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya ailede işsiz birinin işe girmesine yorumlanır.

 11. Gülistan Sakın dedi ki:

  Ruyamda bir arkadaşım rahmetli olan annemden kağıt para alıyor kendiside cebinden para çıkarıp iki tane kağıt parayı bana veriyor. Ama sonra rahmetli annem kendi parasını benden geri alıp arkadaşımın parasını bende bırakıyor. Yorum yapar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak yeni fırsatlar elde etmeye yorumlanır.

 12. Ece dedi ki:

  Rüyamda komşumuzun 39 yaşında ölen oğlu bayramda geldi yüzü çok güzeldi ama bem beyaz bunu anneme ver kendinde harca diyerek beyaz bir zarfın içinde bir sürü kağıt para verdi sonra gitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına yorumlanır.

 13. Sezgin dedi ki:

  Rahmetli Annem ruyamda 20 euro kagit para ve birkac cent verdi. Dedi yanimda para bulunsun.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya manevi huzura ve bereketin artmasına yorumlanır.

 14. Şeyhmus dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım sevdiğim saydığım bir adam Bana para vermeye çalışıyordu bende ona dedimki ben senin yanına para için gelmiyorum dedim o tuttu parayı cebime koydu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size değer veren birinden haber almaya, iş haberi gelmesine yorumlanır.

 15. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda evliyim ama tekrar evleniyordıçun ölmüş dayım geldi para verdi bana ne demek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yatırım yapmaya yorumlanır.

 16. Sema dedi ki:

  Rüyamda dedem dirilmişti. 2 farklı kuzenimle elini öptük. Nasılsın diye sorduğumda iyiyim deyip tatlıca gülümsedi. İçinizden sadece birine harçlık vereceğim deyip bana kağıt paralar uzattı. Kuzenim elimden kapıp saydı. 500 lira var deyip bana geri verdi. Ben de cebime koydum. Çok ilginçti. Onlara vermemesinden rahatsız olup size 100er lira vereyim mi dedim bir şey demediler. Ben de cebime koydum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahatlamak, borçların bitmesine yorumlanır.

 17. Sevda dedi ki:

  Rüyamda ölmüş eski patronum çalışanlarına çek hediye ediyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi külfetin azalmasına yorumlanır.

 18. Öznur dedi ki:

  Merhaba annem rüyasında Ölmüş annesinin hırkasında çok faZla kağıt para buluyor. Yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç külfetinden kurtulmaya yorumlanır.

 19. Eva dedi ki:

  Ruyalar. Bu gece ruyamda cok sevdigim ve cok deger verdigim.insan bana bayram.parasi diye 100$ ve 100 kagit para verdi ama o kâğıt hangi yurdun parasi bilmiyorum. Bende elini optim.isin toaf tarafi bu adam öldü 2 sene once ama rüya cok gercekciydi.bi mesaj olabilirmi.bende kendi söküğünü dikemeyenlerden.ilginizden dolayi teşekkür ediyorum ♥️

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven özleyen birinden haber almaya, iş fırsatlarına yorumlanır.

 20. Nisa dedi ki:

  Rüyamda yaşayan babam ölüyor Ölen dedem rüyamda yaşıyor ve bana para veriyor Ve annem benden dedemin verdiği parayı istiyor.

 21. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annem kafasını kaldırmadan bana para verdi kağıt para bende aldım annem 2 ay önce vefat etti nedir acaba

 22. Gülnur dedi ki:

  Annemin babasi yani dedem ruyasinda olen kendi annesi ve bir akraba tarafindan babama kagit para verdiklerini gormus neye yorumlanir

 23. Ülvi dedi ki:

  Ölen qaynatam mene pul verirdi yuxuda

 24. Halit dedi ki:

  Rüyam da öz abim den ( yaşıyor) 5 adet kağıt para aldım her biri 100 tl lik

 25. coşkun şengür dedi ki:

  ölmüş abim beni kovalıyor ben bir yere saklanıyorum kapı açılıyor çok kalabalık içeri ölen eniştem para veriyor bana ölen abime vermem için aldım parayı

 26. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda eski eşimin evindeyim.evimi ona bırakmıştım.o da rüyada”ev senin hakkın””diye bana bırakmış.vefat etmiş babam gelmiş ihtiyacın var diye bana bırakıyor ama ben normalde de babamdan para almamaya çalıştığım için ihtiyacın vardır diye almıyorum.o sırada kapıcı kadın evde eski eşim olduğunu düşünerek eve tuvalete gelmiş ben görmeden,sonra gidiyor.o gittikten sonra babamla karşılıklı oturup çay içiyoruz

 27. Busenur dedi ki:

  Rüyamda vefat etmiş dedemi gördüm odadan çıkıp yanıma geldi gençti orta yaşlardaydı öldüğünde vücudu çok küçülmüştü hastalıktan ama rüyamda kalipliydi neyse bana 3 tl 25 kuruş verdi ve bunuda verdiğime göre artık rahatım dedi emin değilim ya 3 tl 25 kuruş ya da 3 tl 75 kuruştu

DMCA.com Protection Status