Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken Görmek

Rüyada ölmüş birinin ağladığını görmek, bazı hayallerinize ulaşmakta geç kaldığını düşünmeye ve içinizde ukte kalan bir şeye üzülmeye yorumlanır. İçten içe sizi üzen bir şey olabilir ve birine karşı da gün geçtikçe daha çok dolabilirsiniz. Size karşı hal ve hareketlerinden dolayı da alındığınız biri olabilir. Hafiften kalp kırgınlıkları yaşanabilir. Rüyada ölüyü ağlarken görmek, ölen kişi aileden biriyse aile içerisinde yaşanacak mutsuzluğun habercisidir. Bazı sorunlar çıkabilir, birbiri ile anlaşamayan iki kişi arasında kalabilirsiniz. Evli olanlar eşlerinin ailesi ile de yaşadıkları sorunlar yüzünden zor günler geçirebilirler.

Rüyada ölüyü ağlamış görmek, aile içerisinde uzun süredir küs olduğunuz biri varsa bu kişi ile barışmak anlamına gelir. Ayrılık yaşayan kişiler de hüzünlenebilirler. Sevdiklerinize daha çok özlem duyabilirsiniz. Birbirinize karşı hasretiniz artabilir. Rüyada ölünün hüzünlenmesi, duyulan sözlere alınmak demektir. Size söylenen aflar kalbinizi acıtabilir.

Rüyada Ölünün Hüngür Hüngür Ağlaması

İçinde bulunduğunuz sıkıntıların son bulacağına ve yüzünüzün güleceğine, mutluluk göz yaşı dökmeye yorumlanır. Uzun süredir üzüldüğünüz bir konuda şimdi mutlu olabilirsiniz. Her ley yoluna girmeye başlar. Zamana bıraktığınız sorunlarınız yakında biter.

Rüyada Ölüye Ağlamak

Size karşı haksızlık yapan kişiler varsa sonunda bu kişilerden hakkınız olana sahip çıkabilirsiniz. Rüyada ölünün arkasından ağladığını görmek, hayra yorumlanır ve güzel günlere erişilir. Sevdikleriniz sizi yalnız bırakmaz ve dertlerinize ortak olurlar, birlikte sorunlarınızı aşarsınız.

Rüyada Ölüyü Ağlarken Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölüyü ağlarken görmek ihya yorumu, kalbinizi kıran birileri olabilir ancak tez zamanda buna pişman olurlar. Aile hayatında da üzüntü duyulan her ne varsa sizin de gayretiniz ile üzüntüler biter. Hem aileniz hem de kendiniz için harcanılan emeklerin karşılığı alınır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. İrem dedi ki:

  Abimin vefat etmiş bir eşi vardı. Ve kızları var 9 yaşında. Rüyamda bir hastanede abimin kızı dedesinin elini tutmuş yürürken ölen annesi arkasından bakar ve ona koşar sarılır. O esnada kızı ondan daha büyüktür fiziksel olarak. Sonra kızı gider ve ölen kişi hüngür hüngür ağlar.

  1. admin dedi ki:

   Hanede hayırlı bir olaya ve sevince yorumlanır.

  2. Elif dedi ki:

   Merhaba,rüyamda vefat eden babamı ağlarken gôrdüm ve neden ağladigini sordugum da onun yerine amcam cevap verip babası öldü ya ondan ağlıyor dedi o kadar içli agliyordu ki ona sarilmak istedim sarilamadim .. ağlamasindan önce başlangicta onu yollarda koşarken ve amcam da onun arkasindan kosarken gordum.Sonra ben diyorum ki öbür alemden geldin orada nokuyo diyorum cevap vermiyor sana dua okuyup yolluyorum haberi geliyor mu diyorum cevap vermiyor arkadan biz kız evet haberleri oluyodur diyo ..umarim anlami iyidir 🙁

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi özleyen biri ile görüşmek, hasret gidermeye yorumlanır.

   2. Elvan dedi ki:

    Merhaba, rüyamda 2 ay evvel kaybettigim ablamın evinde sandalyede otururken uyuyor ve rüya görüyorum. Rüya icindeki ruyada ablam sessiz ağlıyor neoldu abla diyorum birseyyok kardeşim enişten bikez vurdu diyor. Sonra ben tepki göstermeyim diye gülümseyerek yokbirsey kardeşim diyor.o an uyaniyorum. Eniştem ve yigenim yanımda. Sonra rüyadan uyanıyorum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi üzen birinin pişmanlık duymasına yorumlanır.

     1. Samet dedi ki:

      Rüyamda vefat eden babamı ve dedemin silüetlerini gördüm dedemin kucağında ufak bir çocuk vardı Rüyamın devamında ise babamla birlikte tüm akrabalarımız yanımızda iken evde beraber ağlarken gördüm

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya aile içinde destek birliğe yorumlanır.

  3. selin dedi ki:

   Rüyamda vefat eden dedemin hayatta oldugunu ve hasta oldugunu gördüm. Tek basına yuruyemiyordu ona yardim ettim yatağa yatirdim. Yataga yattiktan sonra küçüldü küçüldü bebeğe dönüştü ve cılgınlar gibi ağlamaya başladı. Dedem olduğunu biliyordum ama küçük bir iki aylık bebek oldu. Yalnız yuruyemedigi icin kendi isini kendi yapamadığı için ağlıyordu.

 2. Şule dedi ki:

  Rüyamda 2 yıl önce vefat eden erkek kardeşim bana telefon acıyor. Hüngür hüngür ağlayarak ben sokakta kaldım milletten para dileniyorum diyor .yağmurda islaniyorum diyor. Annem nerde dedim onu en azindan annanemlere götürdüm orda idare ediyor diyor. Bende ne yapsam diye düşünüp para gönderiyim hemen yanıma gelsin dıye düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hasta bir yakınınız varsa o kişiden hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

   1. Rovsana dedi ki:

    Merhaba benim babam düğünümden 2 gün once öldü düğünüm olmadi.rüyamda babam aglayarak beni affet soyluyordu ve elinde elma yiyordu.anlami ne??

 3. Hüriyetmert dedi ki:

  Rüyamda ölmuş ablamın kizi i ve ikik arkadaşımı gordum sırtı fonuklerdı va yavaş a bana donup ağlagı

  1. admin dedi ki:

   Hanede hayırlı bir olaya yorumlanır.

   1. Merveeeeep dedi ki:

    Dedem yakın bir zamanda vefat etti bu aralar çok sok görüyorum ama ilk defa ağlarken gördüm . Sayımlar teyzemler oradayız herkes onu hatırlayıp ağlıyor su sözde bende rüyamda dedemi görmüşüm ağlarken gelip onlara anlatmak istiyorum dedemde ağlıyordu rüyamda diye o kadar Şiddetli ağlıyordu ki beraber ağladık

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi özleyen ve görmek isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

     1. Aybolek dedi ki:

      Merhaba rüyamda ölmüş sevgilimin sarıla sarıla ağladığını gördüm

 4. Hüriyetmert dedi ki:

  Rüyamda ölmuş ablamın kızını gördüm ve sırtı dönüktü ve yavaşça bana doğru döndü ve ağladı

 5. saime avci dedi ki:

  rüyamda ölmüşbabamin aglayarak benim bugazimda kanse oldugunu ve benim ölecegimi süylüyurdu ve çok agliyurdu buna yurum yaparsaniz cok sevinirim teşekurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta bir yakından hayırlı haber almaya yorumlanır.

 6. Aysun dedi ki:

  Rüyamda vefat etmiş Babam, ağlıyarak vefat etmiş halamın ölüm haberini veriyor bana ve sariliyor bana. Bende ağlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı bir olay ve sağlığa yorumlanır.

 7. Canan yildirim dedi ki:

  Ruyamda cok sevdigim olmus bi akrabamin agladigini gordum hatta birlikte agliyoduk onun kendi olumume uzuluyoduk kucagindada bebegi vardi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınızdan birine yardım etmeye yorumlanır.

 8. Gul dedi ki:

  10 gun önce ölen dedemi yasiyor gördüm yatakda hüngür hüngür agliyor

  1. admin dedi ki:

   Hane içinden gelecek olan habere sevinmek demektir.

 9. sevi dedi ki:

  rüyamda ölen babannemi görüm. babamı sordu nasıl dedi hasta dedim ağlamaya başladı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sıkıntıların bitmesine, sağlık sıhhate yorumlanır.

 10. Gönül dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babam ağlıyordu yani iki gözün dem de yaş geldi beni görünce yüzünü sildim ağlama babam dedim seni çok seviyorum dedim sonra beraber sahilde sarıldık kumsalda yürüyerek denizin sesini duyarak yürüdük gittik benim tarafım karanlıktı ama o aydınlıktaydı sanki.. 🙁

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde derdin üzüntünün bitmesi, hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 11. Süreyya dedi ki:

  rüyamda erkek kardeşlerim ve ölmüş kız kardeşimi gördüm beraber uçağa bindik ve kız kardeşim ağladı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden hayırlı haber almaya yorumlanır.

 12. Teberik dedi ki:

  Rüyada ölmüş kocamla Ölmüş kaynanamı evli olarak gördüm. Kocam bu durumu sinirlenip onu yataktan attı kaynanamda eşime tokat attı. Eşim ağladı yüzü sapsarı oldu. Bende kaynanama kızdım neden eşimin yatağına giriyorsun diye ben kaç senelik evliğim ben girmiyorum dedim ona ayrı yatak hazırladım. Eşimin yatagında oğlum yanında kızımda ayak altında uzanıyordu bende içimden o hasta hastalığı çocuklara geçecek diye korktum. Birde evi süpürdüğümde bahce duvarının yıkıldıgını gördüm eşimi çağırmaya çıktım evde yıkıldı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede küslüklerin bitmesine ve hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 13. Kübra dedi ki:

  Abimin düğün videolarını izliyorduk Dedem sevinçten cok ağlıyordu. Ama baya ağlıyordu. Ve Dedem 5 aydır vefat etmiş😔

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinin evinize gelmesine yorumlanır.

 14. Sedefkaya01 dedi ki:

  Rüyamda 3 sene evvel ölmüş olan anneannem kendi evimin mutfağındaki cekyatta uzanıyordu. Bende yatak odamda aynaya bakıyordum. Kendi annem de yatak odamda pencereden bahçeye bakıyordu. Içeri tanimadigim bir bayan girdi ve nenen az evvel öldü buda gözyaşı dedi bir avuç suyu benim avcuma döktü. Bende o esnada anlamsız ve ağlayarak kadına baktım. Bu son gözyaşları, vücuduna sür dedi. Bende aldım karnıma sürdüm . Lâkin annem tepki vermedi. O esnada uyandım. Çevremdekiler bir çocuk istediğim için ölüden diri haber olarak gebesin diyorlar. Genel yorumu nedir. Anneannem huzursuz mu yoksa orda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek haberler almaya, aile içi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 15. Şeyhmus dedi ki:

  Rüyadam da ninem elinde yüksek miktarda döviz ile içeri geliyordu ve ben onun öldüğünü biliyordum sonra parayı cebine koydu bana sarıldı öptük birbirimizi ona yerin nasıl diye sordum iyi dedi bir kaç şey daha sordum cevap verdi sarıldık ağladı ama özlemden ağlıyordu diye düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasanın sona ermesine yorumlanır.

 16. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda eşimin vefat eden patronu ama manevi babamızı gördüm küçük bir bakkal dükkanında taburede oturuyoruz benim dizime kafasını koyuyor ve sessiz sessiz ağlıyor ben bir elimle göz yaşlarını siliyorum bir elimle saçlarını okşuyorum evi satıp başka yerden ev alacağım diyor bende bize yakın al baba evi ben sana bakarım neolur ağlama diyorum sonra kalkıyoruz eşim ve ben bi arabaya o başka bir arabaya biniyoruz eşime diyoki üstündeki montu benim arabama koyalim eşim montu çıkarıp onun arabasına koyuyor mont yeşil renk bu kişi mevlit kandili gecesi vefat etti ve çok hastaydı yorumlarsaniz çok sevinirim çok etkilendim bu ruyadan

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derdi olan biri ile dertleşmeye ve yardımcı olacağınıza yorumlanır.

 17. Didem dedi ki:

  Ruyamda 6 tane guzel bilezigim var ve calinmasindan korkuyorum sonra eve siyah giyinmiş bir kadın geliyor bi gaz sıkıyor iceriye herkes bayılıyor ben bayilmiyorum bileziklerimi kadının elinden kurtariyorum sonra kaynanama bu altınların evde calinacagini bankada saklamamiz gerektigini soyluyorum ama akrabalarimizda evde saklamak için ısrar ediyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadınla aranızda kırgınlığım bitmesine, borçlaırn kapanmasına yorumlanır.

 18. Büşra dedi ki:

  3hafta önce vefat eden kayınvalıdem en küçük oğluyla tartışıyordu hüngür hüngür ağlayamaya başlayıp geç kaldım kızım geç kaldım demeye başladı bana ne anlama gelıyo acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine destek olmaya yorumlanır.

 19. Tuğçe dedi ki:

  Bi kaç gün önce 11 yaşındaki kuzenim vefat etti dün gece onu rüyamda gördüm ağlıyordu çok kötü ve rüyamda yine bir cenaze vardı ama kuzenim yaşıyordu ve onunla beraber mezarliga gidiyorduk ne anlama geldigini çok merak ediyorum

 20. Behra dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dayım senin düğününe gelemedim biseyler yapamadım diye ağlıyordu lakin ben bu dayimi sevmem

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınızdan hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 21. Nagehan dedi ki:

  Ruyamda ölen annemi yanimda gördüm kendisinin hayatta iken kullandigi telefon yanımdaydı cekinerek almak istedi al anne dedim cekinerek aldı.bir yeri aradi diger elinde benim telefonum vardi aradiginda kayinvalide yazıyordu halbuki bende annem diye kayıtlı. Sonra üzülerek kafasini sag tarafa çevirdi gözleri yaşarmıştı. O esnada ben yerde bir sey yapiyorum sanki ayakkabınım bagcigini bağlıyorum. Ayaga kalkinca üzülme diye boynuna sarilacaktim aklimdan bunu geçiriyorum o esnada uyandim. Simdiden tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin sizinle dertleşip yardım istemesine, ailede birlik beraberliğe yorumlanır.

 22. Huseyin karatas dedi ki:

  Ruyamda 2 yil once rahmetli olan annemi kalabalik bir ortamda agit yakarak aglarken gordum anlami nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık şifa bulmaya yorumlanır.

 23. Zekiye dedi ki:

  2 sene önce babamı kaybettiğimiz evde oturma odasında annem ben ve babam oturuyoruz bir şeyler konuşuyorlar fakat duyamıyorum babam bir anda ağlamaya başlıyor gözleri kıpkırmızı oluyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize sevindirecek haberler gelmesine yorumlanır.

 24. Zekiye dedi ki:

  2 sene önce babamı kaybettim onu kaybettiğimiz evin oturma odasında annem ben ve babam sohbet ediyoruz fakat konuşulanları duyamıyorum ardından babam ağlamaya başlıyor ve kıpkırmızı oluyor gözleri babama çok düşkün birisiydim onu kaybettikten iki ay sonra o evden hemen ayrıldık

 25. Abg dedi ki:

  Babaannem yaklaşık 1 yıl önce vefat etti.Gece rüyamda anneme kızıyordu ve ağlıyordu bende babanneme kızıyordum anneme kızma diye en sonunda üçümüzde hüngür hüngür ağlıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden hayırlı bir habere ve küslüğün bitmesine yorumlanır.

 26. Bahar dedi ki:

  Genç yaşta ölen çocukluk arkadaşımın kardeşi rüyası da mezarı başında elinde toprakla bana sarılıp hıçkıra hıçkıra ağlıyormuş.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dertli birinin derdini sizinle paylaşmasına yorumlanır.

 27. Sevdee dedi ki:

  İntihar ederek ölen ablamın rüyamda bna kızmış olduğunu ve benim yüzümden ağladığını gördüm tekrar giderim diyordu bende gitme tamam diyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakınlarınızdan iyi bir haber almaya yorumlanır.

 28. Emine dedi ki:

  Çok sevdiğimiz bir aile dostu babamın arkadaşı yaklaşık 15 sene önce vefat etti çok iyi biriydi rüyada bizim eve geliyor babamla sarılıyo elinde kaşar peynirle geliyor oturuyor bsonra hepimiZ hüngür hüngür ağlıyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden iyi habeerler almak ve gülmeye yorumlanır.

 29. Meral demir dedi ki:

  Rüyamda bir ay önce ölmüş yengemi gördüm evlerinin yanında dükkanları vardı o dükkan yıkılırmış yengemde o yıkıntının başında üzülüp ağlıyordu annemde yengem çok üzülmüş ağlıyor diye yanına gitti ona teselli vermek için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek haberler almak, evinizde huzurun artmasına yorumlanır.

 30. Sercan şimşir dedi ki:

  20 gun once Vefat eden amcami gordum rüyamda bizim eve getirmişler yatak hazirlamisiz ve doktorlar öleceği gunu söylemişler ve ogun e kadar hepimiz başındayız bekliyoruz ama öleceği gün ben sarılıyorum amcama ağlıyorum amcam da bana sarılıyor ağlıyor ben amcamın göz yaslarinin aktığını görüyorum göz yaşlarını siliyorum ama vefat etmiyor… Ruyamda babam agliyor ben agliyorum rahmetli amcam ağlıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde hasta birinden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 31. Eda dedi ki:

  3 yıl önce 11 yaşındaki kız kardeşim kanser nedeniyle vefat etti 2 gündür rüyamda bana sarılıp ağladığını görüyorum rüyamda ikimizde kucaklaşıp ağlıyoruz. Onu çok özledim umarım iyidir ağlarken gördüğüm için çok üzülüyorum ne yapmalıyım?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizde bazı sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 32. Rumeysa dedi ki:

  Merhaba, 38 gün önce babamı kaybettim. Rüyamda yatağında uzanıyordu çok mutluydu baba ne işin var senin burda dedim sen ölmüştün yo hayır ben ölmedim dedi sarıldı öptü beni. Ölen annesini sordu çağır dedi nasıl çağırayım ki baba dedim. Küçük kardeşimi istedi ona da sarıldı sabredin her şey çok güzel olacak son bir aşama kaldı geleceğim dedi. Sonra kapı çaldı açtım uzun boylu beyaz giyinmiş sarıklı bi adamla biraz kısa kel bi adam vardı geldiler oturup muhabbet edip gülüyorlardı babam yine neneni çağır dedi. Annem çok mutluydu sarma sarıyordu. O iki adam da sanırım ölen amcam ve ölen dedemdi ben rüyaya çok inandım geleceğini sanıyorum öldüpüne inanamıyorum yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen değer veren birinden haber almaya, sevdiklerinizden gelecek desteğe yorumlanır.

 33. Şahin dedi ki:

  3 ay once olmuş babami gordum. Bana paraniz varmi diye sordu. Bende var dedim idare ediyoruz dedim. Sonra bana dediki, kabrimdeki yazdigin şiiri okudum ve o zaman farkina vardimki herşeyin sonuna gelmişim. Onu okumadan once inanmiyordum.

 34. Şahin dedi ki:

  3ay once olmuş babam. Goruyorumki hastanenin onunde bir cok insanlarla duruyoruz. Herkes akrabalirimiz. Novbe bana geldi. Iceri giriyorum. Kizdan babamin ismini vererek sordum bana dediki sonunda onunda yanina gelen oldu. Ve odasini bilmiyorum dedi. Sonra bana saģ terefi gosterdi ora gitdim. Odalarin birinde babami buldum. Ama oda hastebi deyilde sanki bir ev odasi gibi eski bir sovet evleri gibi bir oda. Babama deyiromki karantin oldugu icin gele bilmiyorduk. Elimde tutdi. Elimi sikarak saga dondu. Ama donerki sanki aci cekerek agrisi varmiş kimi sifetinde hiss vardir, cok aci cekiyordu. Bende diyorumku şukurler olsun sagaliyorsun artik kendin done biliyorsun. Elimi sikarak unkur unkur agliyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içerisinde hasta birinden iyi ahberler gelmesine ve sıkıntıların sona ermesine yorumlanır.

 35. deniz dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annanemı gördüm ikimizde birbirimize sarılarak ağlıyorduk hasretimize

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden hayırlı haber alınmasına yorumlanır.

 36. güler dedi ki:

  kızım rüyasında ölen babasını görüyor halaları babası öldükten sonra bizlerle görüşmediler rüyasında halaları ve babası var bir evde kızım diyorki sizleride .ok özledim ama babamı daha çok özledim diyor babasına doğru gidiyor babası ağlıyor kızımda birlikte ağlıyorlar bu rüyanın anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içerisinden hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 37. Makbule dedi ki:

  Rüyamda ölen dedemi gördüm. Beni gördüğü için mutluluktan ağlamaya başladı, bende ağlamaya başladım. Sonra beni öptü ağlayarak sarıldık birbirmize sonra uyandım ve uyandığımda da ağlamaya başladım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde mutlu bir olaya yorumlanır.

 38. Adem dedi ki:

  İntihar eden abim yaklaşık 3 ay önce vefat etti. Rüyamda sağ dizimin yanında başı koltuğa dayanik vaziyette hafif eğilmiş duruyordu. Yüzünü görmedim. Sonra neden intihar ettin Niye böyle yaptin dedim Hüngür hüngür ağladı ve “ dışarı çıkmak istedim “ dedi. Defalarca aynı şeyi söyledi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev içinde bazı sıkıntılara çözüm bulunmasına yorumlanır.

 39. Fatma dedi ki:

  Rüyamda ölen dedemi hüzünlü ve ağlarken gördüm onu ağlarken görünce bende ağladım uyandığımda da gerçekten ağlıyordum.(yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede sorunları olan birinin refaha erişmesine yorumlanır.

 40. Dilek dedi ki:

  Rüyamda teröristlerce öldürülen Eren bülbül’ü gördüm. Ailece evdeyiz, yemek yenilecek hazırlık yapıyoruz. Eren de Sakin bir şekilde oturmus ağlıyordu . Bende sen dirildin ve gelmiş ağlıyorsun diye kızıyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden gelecek iş haberine yorumlanır.

 41. Ömer dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim bir kız. Vardı yedi yıl önce vefat. Eti rüyamda onun ile onun annesi için ağlıyorduk annesi ölmüş ikimiz ağlıyorduk gerçek dünyada annesi de kendide rahmetli

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özel hayatınızda büyük mutluluğa yorumlanır.

 42. HD dedi ki:

  Rüyamda 2 hafta önce vefat etmiş erkek kardeşimi evde başka bir odada ağlarken duyuyorum

 43. HD dedi ki:

  Rüyamda birisi sol kolumu bıçakla yanlışlıkla kesiyor ve çok derin kesmesine rağmen hiç kan çıkmıyor daha sonra hastaneye gidip dikiş atılıyor

 44. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda kendimi halısahada gördüm küçük çocuklarda vardı yorumlarsanız sevinirim

 45. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda halı saha içinde gördüm kendimi küçük çocuklarla beraber 5-6 kişi vardı yorumlar mısınız?

 46. Fevzi dedi ki:

  ölmüş babam hıçkıra hıçkıra ağlıyordu, bir odanın içinde birkaç kişi babamı işaret ettiler bana bende babamın yanına emekleyerek gittim bende ağladım, babam yine odanın başka köşesine geçti bende yanına gittim ,ama çok ağlıyordu ve sonra bana elini uzattı bende elini öptüm bu rüyamda Allah hayırlara getirsin ne anlama geliyor.

 47. Gulendam dedi ki:

  Selam aleykum,õlen erkek kardesim bisene gecmiş,ruyamda aglayarak elerimden tutmus cok õzledigini soyledi, simdiden tesekkur ederim

 48. Aybuke dedi ki:

  Babaannem 3 ay once vefat etti ve dun gece onu ruyamda gordum. Baska birinin cenazesinde baska yakin akrabalarimizla beraber babaannem de vardi. Onu vefat eden kisiye hungur hungur aglarken gorunce ben de onun yanina gittim ve sarilarak babaannemle birlikte siddetle aglamaya basladik. Her seyi cok derinden hissettim. Bu ruyanin anlami var midir?

 49. Elif Basnet dedi ki:

  Anneannemi son haliyle gördüm hastanede Annem be ben ölüsünü temizlerken. O anda dirilmeye basladi nefes aldi konustu. Doktoru cagirdik ve o hemen solunum cohazlarini takdirdi. Ve yasisyor dedi. Ayni anda Türkiyeye ucmak Hepberaber bilet baktim(gurbetteyiz) Uyanir uyanmaz neneme Hamile oldugumu söyledim.(gercekten hamileyim) o da sevimcten agladi. Bende uyandim

 50. Nursel dedi ki:

  Olmus olan annem kapiyi aciyor bana agliyarak benim buyuk oglum icin diyorki birazdan davul gelicek biz i alicaklar dugun varmis bende aglamamasini soyledim ona evden kiyafet bakiyordum degistiriyim diye sonra sarildim uzulmemesini onu cok sevdigimi soyledim

 51. Reyhan öztürk dedi ki:

  Merhaba rüyamda ölen ablamı gördüm. Onun evini temizledik ve ardından ablam yatağa yatmış arkası dönük gizli gizli ağlıyordu. Bu neye çıkar acaba

 52. Reyhan öztürk dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım bir erkeği gördüm. Normalde karısıyla aşırı problemli ler. Rüyamda karısına ait alyans varmış ve ortadan kırılmış. Ve kadın gelip kocası ve bana diyorki ben aliden vaz geçtim artık sana bırakıyorun ne yaparsanız yapın. Diyor ve çekip gidiyor bizde şaşkın şaşkın birbirimize bakıyoruz adamla neye delalet eder acaba

 53. Ayşe dedi ki:

  Merhaba ben şuanda yaşayan kuzenimi ölmüş olarak gördüm ve gömülürken ağlıyordu gömüldügü yer yol üstünde bir kanal gibi bir yerdi

DMCA.com Protection Status