Rüyada Ölmüş Birini Suda Görmek

Rüyada ölmüş birini suda görmek, elinize bol para geçmesine ve rahat harcama yapmaya, sağlık harcamaları olanların da rahatça karşılayacaklarına yorumlanır. Bir süredir ertelenen ihtiyaçlar giderilir. Kişi beklediği yerden haber alır ve çok mutlu olur. Beklenen borçlar da elinize geçer, size borcu olan kişiler öder. Rüyada ölünün su içinde olması, aynı zamanda miras kavgası olan kişiler için sizin hakkınız olanı alacağınıza yorumlanır. Mal mülk kaybı yaşayanlar ve dolandırılanlar için hayırlı gelişmeler olur. Zamanında sizin olan bir şeye el koyan ya da emanetinize ihanet eden kişilere karşı açılan davalar kazanılır.

Rüyada ölen birinin suda olduğunu görmek, evinizde bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya yorumlanır. Ev hayatında maddi sıkıntılar aşılır, kişi zenginliğe erişir. Ailenizde iflas eden kişiler varsa gün geçtikçe durumu düzelir. Eğer aile içinde parasal konularda anlaşmazlık varsa biter, hane içerisinde yeniden huzur sağlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Suda Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birini suda görmek ihya yorumu, borçların biteceğine ve borç batağında olanların kurtulacağına yorumlanır. İşleri kötü giden kişilerin işleri düzelir, ticari hayatta engeller aşılır. Sağlık sorunu olan kişiler sağlık ve sıhhatlerine erişirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Deniz dedi ki:

  Rüyamda yeni ölen dedemi suyun içince cansız bir şekilde gördüm. Günlerce suyun içinde cansız bir şekilde kalmış. Sudaki dalgalar cansız bedenini kıyılara kadar getirmiş

  1. admin dedi ki:

   Hanede refaha ve maddi sıkıntılar varsa bitmesine yorumlanır.

 2. Fatih dedi ki:

  Merhaba şöyle ilginç bir rüya gördüm, rüyanın başında bir adam zorlukla birinin elinden kurtulup kendini zor durumdan kurtardıktan sonra arkadaşını kurtarıyor ve ölmek üzereyken canlanıyor, daha sonra kendim rüyaya dahil oluyorum ölü bir kimsenin atına biniyorum ama at ölü ve iskeletinin üzerine biniyorum ve at binmeyi bilmediğim halde at iskeletini dört nala sürüyorum ve rüyada çok keyif alarak sürüyorum daha sonra atla kapalı bir yerdeyim tabi bunları yaşarken ileri doğru gidiyorum havuzda ölmüş bir sürü insan görüyorum hepsi ölmüşler ve havuzun içinde öylece duruyorlar sonra rüya sonlanıyor, aydınlatıcı yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum hayırlı zamanlar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya üzüntü ve kederin bitmesine, yakında işlerinizde her şeyin yoluna gireceğine yorumlanır.

 3. Kumsal dedi ki:

  Rüyamda ölmüş birinin denizin dibinde kefenlenmiş olarak görüyorum üstünde bıçak konmuş sonra yerde ki ayak izlerini görüyorum herhalde koşturarak denize atladı intihar etti diyorum ve korkarak geri çekiliyorum çevremde olayı izleyen insanlar ve kızım var

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kayıpların geri gelmesine, işsiz iseniz iş bulmaya yorumlanır.

 4. Derin dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamın mezarını gördüm bir karanlık köprünün altında ve orayı su basmış ve yamur yagıyo ben babamı mezardan çıkarmaya çalışıyorum ama korkuyorum beyaz kefende ayak kısmına dokunuyorum elime kemikleri degiyor çektim çıkardım oradan eve getiriyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta bir yakınınız varsa iyi haberler almaya ve evinizde huzura yorumlanır.

 5. Esra dedi ki:

  Rüyamda ablam varmış ve kayıpmış onu arıyoruz ve gözümü kapattığımda göl gibi biyer görüyorum. Hemen hızlıca oraya gidiyoruz sonra giderken ablam diye hitap ettiğim kişinin ölü bedenini suda görüyorum bembeyaz bir elbisesi var içindede kırmızı şort. Ağlamaya başlıyorum görünce ve bu şekilde uyanıyorum. Hayırlara vesile olur inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntılarınız varsa çözüm bulunacağına yorumlanır.

 6. Şehriban dedi ki:

  Rüyada vücudu taş gibi olmuş bir adamın derenin içinde çıkarıyorlardı adamı tanımıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz biri ile barışmaya yorumlanır.

 7. Admin dedi ki:

  Rüyamda 3 ay önce ölmüş dedemi gordum. Kendi bağlarında suyu masmavi olan bir havuz yaptırılmış o suyun içine girmiş yanında Ananem de var ikisi yan yana durup el salliyolardi bana. Ananem hayatta şu an ama. Hayırlara vesile olur inşallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede hasta birinden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 8. Gonul dedi ki:

  Rüyamda suyun üstünde ölmüş bir kadın yatıyordu baya o şekilde kaldı sonra birden canlandı üstüme doğru gelmeye başladı bende suyun içinde sol tarafa geçtim yanımdan geçti gitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz bir kadını görmeye yorumlanır.

 9. Hasan dedi ki:

  Ben Gezerken Mehmetletkete Rüyada Göl Gibi Yer Var Yüksek den Bakıyom TAKKESİ Var Başında Kravatkılı Damat Üstü Var Uzuktak Aileme Bağırıyorum Ölü Var Diye Duymuyorlar Ordan Başkaları Ölüyü Görüp Bikişi Gidip Çıkartıyor Bende Ordayım TAKKESİ Suya Düşünüyor Boynuna Sincin Alıp Göl Gibi Yerinde Döndürüyor Ölmüş kişi de Ama Yerde Sürün müyor Ayakda CANLI GİBİ DÖNÜYOR Orda İnsanlar Toplanıyor Video Çekiyor 10 Tefa Rahat Dönüyor Düşmeden.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında berekete ve daha çok kazanca, ailenizle barış içinde olmaya yorumlanır.

 10. Nebahat dedi ki:

  Ruyamda 7 ay once kaybetigim annemi elinde hortumla cam yikiyorduk o sirada oglum cami kiriyo bi taraftan kiziyorum bir taraftanda tamir ettirmek icin ugrasiyorum annem hic konusmuyo elindeki hortum suyu oyle akitiyo oldugunuz gol gibi su dokuyo.yorumlarsaniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sıkıntılaırn bitmesine, berekete yorumlanır.

 11. Cemil ALKAN dedi ki:

  Selamün aleyküm Rüyamda ölmüş bir çocuğu alan çayda gördüm ve onu çayda kurtardım sahinine teslim ettigimi gördüm bu rüyam neyi gösteriyor. bunun açıklaması nedir. inşallah hayırlı olur. Selamün aleyküm Allah a emanet olun.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberi almaya ve berekete yorumlanır

 12. Cemil ALKAN dedi ki:

  Selamün aleyküm Rüyamda ölmüş bir çocuğu akan çayda gördüm ve onu çayda kurtardım sahibine teslim ettigimi gördüm bu rüyam neyi gösteriyor. bunun açıklaması nedir. inşallah hayırlı olur. Selamün aleyküm Allah a emanet olun

 13. Tamer dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda kaza yapmış bir gemi gördüm sonra o kaza olan yere gidiyoruz arkadaşlarımla bize ölüleri denizden çıkarın talimatı veriliyor ben suya giriyorum suyu buz tutmuş buzun içinde bir tane ölü var onu buzu kırıp çıkarıyorum dışarı sonra dıyer ölüleri arıyorum ama bulamıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sıkıntıların çözülmesine, maddi rahatlamaya yorumlanır.

 14. Bedriye dedi ki:

  rüyamda deniz kenarındayız deniz çok berrak çok güzel kardeşimle denize bakıp sohbet ediyoruz ablam birden denize atlıyor yüzmeye başlıyor o arada ölmüş annem de denize atlıyor boğulmak üzereyken keçpeyle denizde ki çöplerle çıkartıyoruz annemim yaşadığını görüyorum ama anneme sitem ediyorum hep erkek çoçuklarına değer verdiğini söyleyip sitemde bulunuyorum .Deniz çok temizdi bir yere geldiğimizde çok derin ama çok berrak olduğuu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etmek, bazı sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 15. Ömer dedi ki:

  Merhaba; Çok yakın bir arkadaşımı doğup büyüdüğüm köydeki su akan derede (bu arada dere bizim) yüzü koyun yatarken gördüm. Ölmüştü. Çıplaktı ve devasa bir vücudu vardı. Normal insandan en az 4-5 kat daha büyüktü. İki eli sağa ve sola doğru açıktı. Sağ elinin yakınında kumlardan oluşan bir tepe vardı ve orada “kurtar beni Ömer” yazılıydı. Hava ve su çok temizdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına yorumlanır.

 16. Gürkan dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan anneannemi bir yatağın içinde gördüm. Ama yatağın içi su doluydu annenannemin gözleri kırmızıydi ve yaşlıydı parlıyordu. Can çekişiyor gibiydi. Başında yengem vardı yengem anneanneme sarılıp onu sakinleştirmeye çalışıyordu bende pencerenin dışından onlari izlerken anneannem beni görüp yanına cagirmaya basladi bagirarak gel buraya seni goreyim yanima gel diye ben tamam, geliyorum dedim eve girdim ama odaya giremedim orda uyandım. Gercek gibiydi manası nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede borçlu birinin borçlarından yakında kurtulmasına yorumlanır.

 17. Sena dedi ki:

  Rüyamda kocaman bir deniz ben denizin üzerinde kosuyorum egilip baktigimda bu denizin içerisinde uzanmis bir çok ceset var ve korkuyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca ve neşeli günlere yorumlanır.

 18. Zübeyde dedi ki:

  Rüyamda vefat eden babamla havuza giriyorduk o hiç istemedi ama girdik konuştu benimle ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 19. Filiz dedi ki:

  Mrb.babam suan kanser tedavisi goruyor hayatta.ruyamda kocaman koyu mavi hafif dalgali bir deniz.uzerinde kocaman beyaz kirmizi cizgileri olan bir yolcu gemisi vardi.onu izlerken gemi bir anda dik bir sekilde batti.karada insanlar kosustu.gemide babam ve rahmetli olmus bir arkadasim vardi.karadakiler suya atladi denizdekileri kurtarmak icin.rahmetli bayan arkadasimda babami sudan cikardi.karada yan yatirim karnina bastiriyorduk.berrak su fiskiriyordu agizlarindan.kurtuldular.yorumlarsaniz cok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sorunların çzöülmesine ve iyi haberler almaya yorumlanır.

 20. Büşra dedi ki:

  Rüyamd tanımadığım birisi denizin içinde öylece yatıyordu ölmüştü galiba zaten garipti sanki baya eski yıllardan kalmış gibiydi korktum ve ordan uzaklastim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına ve rahat geçime yorumlanır.

 21. Gizem dedi ki:

  Ruyamda 2 farklı gün gordüm. Birinci gün sınıf gibi biryerde bir sürü çantayı hazırlayıp otobüs durağına gidiyorum, otobusu beklerken birşeyler oluyor ve ben nehir kenarına iniyorum, iskeleden baktıgımda ölü bir erkek görüyorum ve hemen yetkililere haber veriyorum. Otobüs durağına koşarak yetiştiğimde otobüs trafikte ters gidiyordu. Rüyamda ikinci gün gene nehir kenarondayım be gene ölü bir beyaz saclı bir erkek, gene yetkilere haber veriyorum bu arada oglum suda oynmaya calışıyor, yapmaması gerektiğini soyluyorum. Bu arada birileri bana bana bu ikinci ölü buluşun diyor. Yorumunuzu bekliuorum

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir özlediğiniz biriyle görüşebilir, seyahate çıkabilirsiniz. İş haberi de alınabilir.

 22. Hilal dedi ki:

  Merhaba rüyamda yakın zamanda kaybettiğim babamı gördüm. Babam ve başka cenazeler çamurlu bir su içinde yüzleri ve göğüsleri suyun üstünde yatıyorlardı. Çok üzülüp ona yardım etme çabasına girdim. Sonra arada hatırlamadığım şeyler oldu. Sonrasında bir havuz başındaydım burası babamın sağ zamanında üvey annesinin hayrı için umuma açık bir yere yaptırdığı çeşmenin havuzuydu. Suyu bardaktaki bir içme suyu kadar temiz ve ışıltılıydı. Suyun en dibinde babam bembeyaz bir kefen içinde yüzü açık yatıyordu gözleri açıktı ve benle konuşuyordu.babam bana” kızlarından biri sana dua gönderdi senin suyun temizlendi Dediler”. Dedi çok garipti. Yorumlarsanız sevinirim Allah razı olsun

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, uzak yerden temiz haber ve sıhhate yorumlanır.

 23. Fatma dedi ki:

  Merhabalar havuza yüzmeye gidiyoruz bir çocuk 2 kadın cesedi dibe batmış şekilde gördüm biraz yüzüp çıkıyorduk içinden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, iki yerden sorunun çözülmesine yorumlanır.

 24. Gönül dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda tanımadığım bir adamı ölmüş, kıyafetleri üstünde ama suyun içinde gördüm. Bir adam ölen kişinin yakınlarına şöyle söyledi; bu ölüyü temiz yıkamadılar. Sadece üzerine su dökdüler. Temiz değil. Tekrar yıkamak gerek. Dedi adam. Ölen kişiye acıyorum rüyamda. Çok üzülüyorum. Lütfen bu rüyayı yorumlarmışsınız. Çok teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, ve şifa bulmaya yorumlanır.

 25. Serap dedi ki:

  Rahmetli dedemi gördüm rüyamda köydeki eski evimizin alt katında dedemin kazanda olduğunu gördüm su bulanikti babaannem basında idi.disarda kalabalık var dedem can çekişiyordu son nefesini veremiyordu sanki ben çok üzülüyordum dışardaki herkes ölümünü bekliyordu son nefesini verdi diye sesler geliyordu sonra cenaze yıkamak için hazırlanmaya başladılar çok kötüydü

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinden iyi haberler gelmesine, kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 26. Ayşe dedi ki:

  Merhaba. Rüyada yeni ölen babaannemle birlikte el ele tutuşup denize atladık ve bogulduk daha sonra cansız bedenlerimiz su yüzündeydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden manevi destek görmeye yorumlanır.

 27. Sefa dedi ki:

  Rüyada tekerlekli sandalyedeyim bi derenin içinde gidiyorum bi anda karşıma yüzlerce ceset gördüm yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin daha bol olmasına yorumlanır.

 28. Hilal dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım ölmüş birini bir havuzun içinde gördüm tekrar diriliyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni sosyal çevre edinmeye yorumlanır.

 29. Nil dedi ki:

  Merhabalar. 2 sene önce vefat eden babamı rüyamda denize girerken gördüm. Rüzgarlı ve dalgalı ama temiz bir denizdi. Anlamı nedir acaba?

 30. Nihal dedi ki:

  Rüyamda 3 kişi ben bir bayan başı yarım kapalı şekilde diğerini hatırlamıyorum tam olarak 3 kişi İstanbul boğazında denize dik bir şekilde gitmişiz suyun en dibine ayaklarım değince gözlerimi hafiftan açıyorum ki denizin dibi ölü insanlarla doluydu bı anda denizin üstüne cikiyorum.yorumlyabilir misiniz

 31. Nurhayat dedi ki:

  Rüyamda kız arkadaşlarımdan biri birisini öldürmeyi planliyo ve öldürmüşler, bir havuz gördüm cenaze o hafize gelec2kmis,yanımda annem oluyo baban mezarı havuzun içinde diyor ,ben şaşkınlıkla bakıyorum,dayım oluyo yanımızda ellerini açmış babam için dua ederken gördüm.bense büyük bir şaşkınlık icerisindeyim ve cok-da üzgünmüşüm.

 32. İsmail dedi ki:

  Rüyamda vedat eden babamı çok değişik bir yerde evler falan var deniz veya nehir falan değil ama aşırı akıntılı dalgalı suların içinde girerken görüyorum sonra bende arkasından babamı aıyorum suyun içinde bulamayınca ben suyun üstüne çıkıyorum ve orda eşimi çocuklarımı görüyorum eşim üzerimdeki kıyafette sökük varmış onu gösteriyor veb dijtim ya diyorum sonra tekrar babamı aramak için suya girerken babam karşıma çıkıyor konuşmuyor hiç sarılıp sudan biyere oturtuyom ayağı kanamış ben kan görnedim ama tanımafığım bi bayan babamın ayağının kanadığını söyleyip sarmak istiyor

 33. Selin dedi ki:

  Rüyamda suda boğularak ölen insanlar gördüm denşz kenarında Yatyorlar deniz olduğundan emin değilim suyun Etraf çok kalabalık onlar Öyle orda dururken başkalarıda ölmesin diye sudançıkarılıp kurtarılmaya çalışılıyor😞

 34. ... dedi ki:

  ruyadamda bizim ev çok kalabalıktı. evin önünde balkon var ve küçük köprü boyu 1,5 m falan var. sonra ikindi vakti herkes o balkona uzanmış bende köprünün üstüne uzanmıştım.amcam geliyo herkese bir bakıyo iyi herkes uyumuş gibi seyler soyluyo sonra benım yattıgım köprünün yanında demir parmaklık var oraya basıp evın catısına çıkıyor sonra bana bakıp bir şeyler söylüyor.arka tarafını dönüp kendini yere atıcak ben diyorum kı eger düşerse benım üstüme düşer bende onu tutarım diye düşünüyorum. sonra vazgeçip bir kaç adım öteye gidiyor ordan kendini aşağıya atıyorsonra bir anda ortalık karanlık oluyor gece vakti.sonra ben bağırıyorum balkonda yatanlar kalkıp aşagıya ınıyor bende kalkıyorum merdivenden inerken gözlüğüm merdivene düşüyor bende gözlüğümü almaya çalışıyorum sonra alıp amcamın düştüğü yere gidiyorum orda böyle insan kalabalığı var onların yanına gidiyorum.babamın amcası bir kaç hafta önce vefat etmişti o insanların önlerinde suyun içinde yatan babamın amcasını gördüm ama hiç eski hali kalmamış gözleri siyah tı.sonra üstünde kırk ayak vardı ordan bi adam kırk ayagı alıp yere attı . orda bi ahır vardı ordada ınsanlar var önlerinde kefenli birisi oda amcamdı onu kaldırmaya çalışıyolardı sonra uyandım

 35. evin dedi ki:

  ilginç bir ruya gördüm rüyam da bilmediğim bir yerdeyim sokak aralarından buyuk kayalar var onlarin uzerine çıkıp oturuyorum sigara içiyorum. sonra hic tanımadığım iki kadın karşımda oturuyor sohpet ediyorlar espiri yapiyorlar onlara bakıp gülüyorum. ordan kalkıp gidiyorum caddeden karsiya gecerken tam olarak ne olduğunu hatırlamiyorum eve daha cabuk gideyim diye uçuyorum fakat o sirada ruzgar beni baska yöne ucuruyor elimde ip var o nu cekip yönümü değiştirmeye calisiyorum sonra yuksek bir bir bina sutunlarin arasına konuyorum.yerden com yuksek ucmak istiyorum yere düserim diye baska çözümler ariyorum. hava soğumaya başlıyor.asagıya nasıl inebilirim diye düşurken sutunler arasindan tuzak halinde yol lar var cok hızlı davranmam lazım bana yaklasinca ustu acılıp kapanan bir yer o u ici e girmem gerek sonra bakiyorum sutunlarin boşluğunda havuz yavuzun içinde ölüler var bana dogru gelip giden ustu acılıp kapanan yerw tam atlafken kendimi auyun icinde görüyorum etrafta ölü ler o sırada uyandım.

 36. şebnem dedi ki:

  Rüyamda havuz gördüm .suyu bulanık mavi,içinde insanlar olduğu için .içi kalabalık bir havuzdu yani.Havuzun içinde ölen kuzenimi gördüm sonradan dahil oldu rüyaya .öncesinde havuzda bir sürü insan bir kaçı yüzüyor çoğunluk içinde duruyordu ve yüzen kişi eskiden beri tanıdığım ve uzun süre kendisinden haber alamadığım bir amca idi yaşadığı yaşamadığı iyi mi neler yapıyor bilmediğim ve merak ettiğim biri idi ,sonra kuzenim dahil oldu havuzun içinde belirdi birden yüzmüyordu daha önce dediğim gibi . ben havuzun dışındayım bakıyorum havuza ,diğer kişileri tanımıyorum bitiyor rüyada burada

 37. Ferhat Avşar dedi ki:

  Rüyamda fabrikada bir dönem beraber çalıştığım ölen arkadaşımı küçük betondan yapılış kanalda ayak bileklerine kadar olan çok sağuk ve temiz suda yürüdüğünü gördüm .

 38. Nhn dedi ki:

  Rüyamda hafif dalgalı hafif bulanık yani tertemiz bir su değildi ama piste değildi annemle beraber suyun içindeyiz yakın bir yere yüzüp yüzmemeyi düşünüyoruz hafif dalga var derin gibi Sonra çok sevdiğim vefat eden teyzem suda yanımıZda beliriyor bu kadarcık yere mi yüzemiyorsunuz diyip suya balık gibi dalıp yüzerek yanımızdan uzaklaşıyor hasta hasta hiç dikkat etmiyor böyle yüzülür mü diye aramızda konuşuyoruz Sonra O yüzmemiz gereken yere ulaşmışız kalbim çarpıyor benim annem de yanımda bak geldik ama kalbim çarpıyor diyorum sudan çıkmışız dışarda görüyorum.teyzem çok iyi yüzüyor ama biraz bize sitem ediyor bu kadarcık yere mi cesaret edemiyorsunuz böyle yüzülür der gibi balık gibi suya dalarak yüzüp gidiyor

 39. Meri dedi ki:

  Rüyamda vefat etmiş babamı yatak odasında suyun içinde çırpınarak görmek

 40. Sultan dedi ki:

  Bugün bir rüya gördüm gölün içinde yüzüyordum sonra bir cesed gördüm gölün içinde çıkarttım toprağın üzerine bıraktım ve kalp masajı yapıyordum bu rüyamın anlamı nedir söyler misiniz

 41. Gökhan dedi ki:

  Ben ırmakta berrak su içinde taştan taşa atlayıp biyere geçmeye çalışıyordum o esnada ırmak nehir gibi norveç deki berraktı su ..ve o esnada bi kaya vardı içi oyulmuş büyük merak ettim içine baktım pis koku vardı sinek kurt içinde bir ölü vardı korktum kaçtım ırmağın içinden su birazda derin yüzme bilmememe rağmen atlayıp yüzdüm çıktum sudan sonrada uyandım bu nedir …saygılar

 42. Burcu dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bir yakınımı gördüm onu optum sarildim o işe bana ellerini uzatıp göstererek suyun icinde kalmaktan ellerim , tenim beyazladı dedi…. Bu ne anlama geliyor.

 43. Hatice dedi ki:

  İyi günler ben rüyamda ölen 3 yaşındaki kızımı canlı ve suyun içinde oyun oynarken gördüm ve halası da onun yanındaydı iki suda oynuyordu bende onları izliyordum bu ne anlama gelir

 44. Suleyman dedi ki:

  Merhaba Ruyada olmuş babisini gormek Yaz gunlerimiş erler kuru ama babam dizlerine kadar su icinde ve bir anda yilan gelib babami isirmaya calişirkan ben onu kovmak istedim ve babam gulumseyrek oglum kovma yilan beni isirmaz dedi ve uyandim lutfen bu ruyanin anlemi ne

 45. Cansu dedi ki:

  Rüyda ölmüs babamin suda resmini gördüm yılanlar babamin resmini sudan çıkartmaya çalışıyordu.. bu rüyanın anlami ne?

 46. songul dedi ki:

  ruyamda ölmuş kardesimi kara suda gordum ne anlama gelir

 47. EZGİ dedi ki:

  Benim iki amcam vefat edeli bir sene oldu. Rüyada iki amcamın mezarinin açıldığını gördüm bir amcamın sadece bacaklarını gördüm diğer amcamın ise mezarı açıldığında kafası hariç vücudunun berrak şu icin de olduğunu gördüm ayakları kınalıydı. Vücudu hiç zarar görmemişti çok güzeldi. Sonra gözlerini kimildattigini gördüm amca diye seslendim sonra babamlar cagirdim mezar başına amcam uyandı ayağa kaldırdık daha evleneli 6 ay olmuştu eşine götürdük sarıldılar. Bu rüya neye delalet ediyor amcamın suda olması ya da ayaklarının kınalı olması onun hakkında ne belirtiyor

 48. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda babamin tekerlekli sandalyede suyun ortasında gördüm yüzer durumdaydı biraz fırtına çıkınca annemi çağırdı ben annem ve bir iki kişi gittik sudan çıkarmaya. Çıkardık getirdik yanımıza oturttuk.

 49. Nihan dedi ki:

  Rüyamda kuzenimle gölde yüzerken tanımadığım bir bebeğin kafasını kopmuş şekilde gördüm aile bireylerime götüreceğim oyuncak olduğunu söylediler fakat sonrasında bebeğin damarları fark ettik bu rü’yeti ne anlama geliyor?

 50. Neriman Demirtaş dedi ki:

  Benim annem yaklaşık 1 yıl önce vefat etti bugün ruyamda ise onu bir yere kapatıyorlar tedavi görmesi için görmek istiyorum fakat gösteremiyorlar bana daha sonra zorla giriyorum ve annemi bir mavi suyun içerisinde uzandirmislar bende yanına gidiyorum o mavi suya ilaç diyorlar o gelince benide suyun içerisinde cikartiyolar sordugumda bana o ilaç li su diyorlar

 51. Erdal dedi ki:

  Ruyamda çok büyük camdan havuzun icindeyim uste dogru tırmanıyorum bi kocaman havuzda yukarida var cam oldugu icin binlerce ayak gordum tirmandikca elleri ayaklari ve agizlarinin bağlı oldugu binlerce insan gördüm yorumu nedir acaba🥴

 52. Erdal dedi ki:

  Ruyamda çok büyük camdan havuzun icindeyim uste dogru tırmanıyorum bi kocaman havuzda yukarida var cam oldugu icin binlerce ayak gordum tirmandikca elleri ayaklari ve agizlarinin bağlı oldugu binlerce insan gördüm ve yaninda yine millet yuzuyodu hepsi istiflenmis bi hizada yorumu nedir acaba🥴

 53. Irem dedi ki:

  Ruyada bir hafta önce ölen babami gordum.bembeyaz bi su ile dolu olan büyük bir kovanin içine bacaklarını dizlerine kadar koymuş oturuyordu.oyle görünce sordum baba ayakların mi ağrıyor diye sordum cevap vermedi bakti sadece.sonra uyandım.ruyamin anlamını merak ettim

 54. Mehmet yardan dedi ki:

  10 ay önce vefat etmiş annemi şu şekilde rüyamda gördüm ; Bir dere kenarındaydım suyun üzerinde akan bir hırka ceket tarzı birşey gördüm aynı hırkadan anneminde vardı yaklaştığında iise içersinde birisinin olduğunu farkettim ve elime bir sopa gibi birşey alıp kendime yaklaştırdım ve çevirdim. Birde baktım annem 😥 halbuki annemi biz toprağa gömmüştük. Ben o anda şoka girerek ağlama ya başladım biz sen i gömdük bu nasıl olur dedim ve ağlayarak öpmeye koklamaya başladım. Bu sırada kalbinin attığını farkedip suni teneffüs ve kalp masajı yaptım. Ağzından suları atıp nefes almaya başladı canlandı 😥hıçkıra hıçkıra Ağlayarak sarıldım öptüm kokladım bryandanda bunun nasıl olduğunu bizim toprağa gömdüğümüz kişinin kim olduğunu onun sudan nasıl çıktığını ve bunları kimin yaptığını sorguluyordum. 😞Devamı vardı ancak hatırlamıyorum😞

 55. Emine Yılmaz dedi ki:

  Rüyamda temiz berrak bir suyun içinde yüzünyordum. Korkmadan. İlerisi akıntı ancak orayı çok net göremiyordum. Sakin yerde vakit geçiriyordum. Daha sonra suyun altında üstü açık bir mezar ve simsiyah saçlı ölü bir genç kızın yattığını görüyorum. Ölmüş ama çürümemiş bedeni. Fakat yanından geçerken değiyorum duruyorum yanında kafası koluma temas ediyor ve toz bulutu gibi yok oluyor.

 56. Dilber dedi ki:

  Rüyada bı ata biniyordum sonra at kayboluyordu sahibiyle onu arama ya çıkıyorduk sahibi çok kızıyordu. Sonra küçük bı odada su koyu mavi suyla doluydu .bende o suyun kenarında oturuyordum .daha sonra suya giriyordum birden suda ip uzun bı tırnak uzadığını görüyordum ve o suyun altında ölmüş birini görüyordum .

 57. Mehmet Emin dedi ki:

  Ölen dedemi 2 kişi olarak gördüm 1.gördügüm ölmüşdü digerini suyun içine koyduk ve bir zaman sonra canlandı

 58. Hidayet dedi ki:

  Selamünaleyküm ben rüyamda ölmüs abimi gördüm süyun icinde bana bakma dediler kafasinin iskeletini gördüm agzini acip kapiyordu ama iskelet seklindeydi cok agladim abim diye feryat ettim . Şimdiden cok tesekür ederim yorum icin Selamlar.

 59. Ali Ertürk dedi ki:

  Rüyamda göle girip yüzüyordum bayağı açıldım ileride kayalıkla bir yer gördüm orataya doğru yüzüyordum tanımadığım genç bir kişinin suyun içinde boğularak öldüğünü gördüm ve onu Sudan çıkarttım rüyam ne anlama gelir acaba hayrolsun inşallah

 60. Zübeyde dedi ki:

  Rüyamda tertemiz bir denize girdim yüzmek için yüzerken su da erkek bir geç yatıyordu ölmüş onu görünce korktum ve hemen kıyıya doğru yüzdüm

 61. Gulen dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda 9 yil önce ölen babam, sağ olan annem, kizkardesim ve ben önce çok güzel ,berrak, tertemiz şelaleler görüyoruz. Ellerimizi sokuyoruz. Sonra önce babam olmak üzere derin,dibi gorunen bir şelale havuzunda yuzuyoruz.

 62. Emine dedi ki:

  Rüyamda biri insanları öldürüp denizin içine bagliyormus çok tedirgin oldum

 63. Okan dedi ki:

  Selam ruyamda kucağimda kefenli cocuk cenazesi var bildigim birimi değilmi onu bilmiyorum kirli suda bulunan calı cırpi üzerine braktıktan sonra ne oluyorsa balık tutuyorom cektigim balık cok ağır cekmekte zorlanıyorum cekerken suya bıraktıgım cenazeyi getiriyorum baktıgimda 2 adet el kadar balik gelmış bana iyice bak diyorlar altinda birşey vardır diyorlar baktıgimda buyuk dar kare şişenin içindede süte benzer bırşey vardi bilmedığim yanımda bulunan biri alıp gittiğini gördüm

 64. Zehra dedi ki:

  Merhaba rüyamda ölen babam sağ idi ve sırtında tüp ile bir suya daliyordu ve girdiği su aydinlaniyordu arkasından bir kişi daha giriyordu ama o pek beceremeyip geri donugordu

 65. Yagmur dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir geminin içinde su var bu suyun üstünde yüzen onlarca erkek cesetleri var bazılarının gözler açık renkli gözlüler iki kişiyi kurtarıyorum ve onlarla birlikte oradan kaçıp çok güzel sık ağaçları yemyeşil bir ormanın içine doğru yürüyoruz

 66. Sevinc dedi ki:

  Selam.Ruyamda rahmete getmiw annemin ciplak su icinde uzandigini gordum. Su evin ortasinda kucuk bir gol gibiydi ve an em ciplak o suda uzandigini gordum. Yorumlarsaniz sevinirim. Azerbaycandan selam.

 67. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda vefaat etmis dayım ile birlikte deniz yada nehir gibi bir suda yuzdugumuzu gördüm.suyun içinde iki tane otizimli oğlum ve eşimde vardi.suda bir girdap gördüm.yorumlayabilirseniz sevinrim

 68. Nimet süzen dedi ki:

  Rüyamda ölen rahmetli kardeşimi sürekli bir suyunda içinde görüyorum bazen bir dere bazen bir çay bazen de dalgalı bir denizde görüyorum ve beraberiz o suların içinde az rüyamda ben onla suda değilim. Genel olarak bende onla beraber o suyun içinde oluyorum. Suların berraklık-bulanıklık durumu rüyadan rüyaya değişiyor. En son gördüğüm rüyada ise dalgalı ve bulanık bir denizdi. Teşekkürler

 69. hüsniye dedi ki:

  eşimin ölen teyzesini tertemiz bi denizden cikarken gordum ve o suda. bana bir poset patates getirdi

 70. Elen dedi ki:

  Merhaba eşimin ölü dedesini asansörlü mezarlık gibi bir yerde mezarında yatarken görüyorum mezarin içi su dolu boşaltıyorum dede kalk temizleyelim diyorum yok suyu boşalt yastığımı düzelt yeterli diyor apartman gibi bir yere dönüşüyor yer evin üst kısmında savaş var bir sürü asker ve ölü var görümcem mezarın başında bekliyor şu dolarsa boşaltmak için ben yukarı çıkıyorum çocuklarımı savaştan kaçırmak için tanıdık askerler çıkıyor bizi oradan uzaklaştırıyor buarada bir asker beni tanıyan yıllardır görmediğim biri beni sevdiğini söyleyip öpüyor öyle uyanıyorum

DMCA.com Protection Status