Rüyada Ölmüş Birini Tekerlekli Sandalyede Görmek

Rüyada ölmüş birini tekerlekli sandalyede görmek, bir süredir sizi üzen ve işlerinize engel olan insanlar ile aranızın düzeleceğine yorumlanır. Hane içerisinde size zorluk çıkaran kimseler varsa artık bu huylarından vazgeçerler. Örneğin evlenmek isteyen biri için evleneceği kişi ile aileler yüzünden evlenemiyor ise, ailelerin gönlü olur. Ailenizin bir türlü rızası olmayan bir konuda onların rızasını alabilirsiniz. Uzun uğraşlar ve çabalar sonucunda yakınlarınızın da gönlünü yaparak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlerleyen günlerde gelecek olan haberler ve yapılan görüşmeler sizi çok mutlu edebilir. Rüyada ölüyü tekerlekli sandalyede görmek, aynı zamanda bir süredir görüşmediğiniz insanlar ile görüşmeye yorumlanır. Evinize misafirliğe gelen kişiler olabilir ve uzun zamandır küs olduğunuz insanları evinizde ağırlayabilirsiniz.

Rüyada ölen babayı tekerlekli sandalyede görmek, hanede hasta olan biri varsa o kişiden iyi haberler gelir. Kardeşleriniz ile aranız daha iyi olur, kırgınlıklar biter. İlk adımı sizin atmanızı bekleyen biri olabilir. Küs olduğunuz bir insana ilk adımı atıp barışabilirsiniz.

Rüyada ölen anneyi tekerlekli sandalyede görmek, aile içinde sıkıntı ve kederin bitmesine, maddi engelleri aşmaya yorumlanır. Aile içinde maddi durum düzelir, borçlarınız veya başka sebepler ile gerçekleştiremediğiniz hayalleriniz varsa engeller ortadan kalkar.

Rüyada Ölmüş Birini Tekerlekli Sandalyede Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birini tekerlekli sandalyede görmek ihya yorumu, hayırlı haberler almaya ve bunları sevdikleriniz ile paylaşmaya yorumlanır. Yarım kalan plan projeleriniz varsa tamamlama fırsatı elinize geçebilir. Parasal engelleri olanların eline toplu para geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Şirzat dedi ki:

  Rüyamda ölmüş amcamı tekerlekli sandalyede bacakları kesik otururken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede kırgın olduğunuz biri ile barışmaya yorumlanır.

 2. Şirzat dedi ki:

  Rüyamda ölmüş amcamı tekerlekli sandalyede bacakları diz kapağından kesilmiş görüyorum yengemle oturuyorlar.

 3. Arif guler dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annemi yine ölmüş olan babaannemi tekerlekli sandalye ile doktora götürdüğünü gördüm yanlarında şuan hayatta olan bir teyzem var sandalyenin sağlamlığını kontrol ediyorum yolumuza devam ediyıoruz onlar çok mutlular

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve iyi haberlerr almaya yorumlanır.

 4. Kadim dedi ki:

  Benim dedem felçliydi tekerlekli sandalyeyle geziyordu vefat etmeden önce, rüyamda da dedemi yine tekerlekli sandalye de ama başka bir gezegende gördüm. Tekerlekli sandalyesiyle onu gezdiriyodum.

 5. Ayşe dedi ki:

  Annem ölen dedemi deniz kenarında çok güzel bir mekanda çok güzel kıyafetlerle tekerlekli sandalyede görmüş ama mutsuzmuş ne yaparsak gülmüyormuş tekerlekli sandalyede olduğu için keyfi yokmuş

 6. Hakan Tiryaki dedi ki:

  Ben rüyamda intihar etmiş kuzenimi tekerlekli sandalyede gördüm saçını sarıya boyatmış ti ve bana bakıyordu

 7. Sengül Subatli dedi ki:

  Fevat etmiş olduğu amcamı ruyamda tekerli sakat arabada kızı ve eşi sürdüğünü gördüm… Görüşmek istediğimi fakat rahsiz olduğu için veya daha çok ağır hasta olmaması için opemedim. O ara çiftlikte evimizi eski halini gördüm fakat eski hali deyistigini gördüm ve üzüldüm eski hali daha güzeldi diye…

DMCA.com Protection Status