Rüyada Ölmüş Birini Uyandırmak

Rüyada ölmüş birini uyandırdığını görmek, hayatınızı olumsuz yönde etkileyen şeylerin farkına geç de olsa varmak anlamına gelir. Aslında sizin çok değer verdiğiniz insanların size karşı tutumları bir olmayabilir: Hep destek olduğunuz ve mutluluğu için çabaladığınız kişilerden benzer davranışları görememek kalbinizi kırabilir. Fakat bazı insanların gerçek yüzünü de görmüş olursunuz. Hep bana diyen ve sadece kendini düşünen kişiler ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Maddi manevi desteğinizi esirgememiş olduğunuz kişilerin size aynı şeyi yapmaması güven duygunuzu sarsabilir. Rüyada ölünün uyandırılması, aynı zamanda emanetine ihanet anlamına gelir. Birine verilen emaneti o kişi kötüye kullanabilir. Sizin güvendiğiniz insanlar arkanızdan iş çevirebilirler. Yaşanan bazı olaylar aile içerisinde tartışmalara yol açabilir.

Rüyada ölen birini uykudan uyandırmak, maddi külfet olan insanlardan uzaklaşmaya ve kendi gelirini kontrol altına almak, kendi ailesinin rızkını kimseye yedirmemek anlamına gelir. Aç gözlü kişiler yüzünden mağdur olunsa da zarardan çabuk dönülür. Böyle biri ile ortaklık varsa ortaklık bozulabilir. Rüyada ölüyü uyandırmaya çalışmak, günahlarından tövbe etmeye ve iyilik yapıp sevdiklerine de faydalı olacak şeyler yapmaya yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Anneyi Uyandırmak

Rüyada ölmüş anneyi uykudan uyandırmak, yaşadığınız sıkıntılardan kurtulmaya ve aradığı mutluluğu çok yakında bulmaya yorumlanır. Bir süredir hayalleri için çaba gösteren sonunda istediği koşulları sağlar, özel hayatınızda güzel gelişmeler olur. İyi kalpli kimseler ile tanışabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babayı Uyandırmak

Rüyada ölmüş babayı uykudan uyandırmak, maddi yönden güçlenmek ve ailesine yardımcı olmak anlamına gelir. Kardeşleriniz ile birbirinize destek olabilirsiniz. Eğer biriken borçlarınız varsa azalmaya başlar, geliriniz artabilir.

Rüyada Ölünün Uyandırması

Bir türlü aradığı huzuru bulamayan ve hep bir tatminsizlik yaşayan kişilerin kendilerini mutlu edecek birinin hayatlarına gireceğine, değer görmeye yorumlanır. Yalnızlık çekiyorsanız size hayat arkadaşı olacak biri ile tanışabilir, evlilik için planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birini Uyandırmak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birini uyandırmak ihya yorumu, evinizde huzurun sağlanmasına ve kötü kalpli kişilerin hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Dostlarınızın da yardımı ile kötü kalpli kimselerden korunabilirsiniz. Sizi zarara uğramadan önce uyaran yakınlarınız olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Tutku dedi ki:

  Rüyada okul bahcesindeyiz akrabalarimiz oradaydı. Ben onları öpmeye yanlarına gittim kimse yüzüme bakmıyordu ağlıyordu kafamı cevirdigimde dedem yerde yatıyordu teyzem ve ben ağladık teyzem dedemin ağzına su koydu su içiyor ölmemiş dedi. Dedemi silkeliyerek uyandırmaya çalıştık sonra teyzem ve annem dedenin ayağını 3defa opersen uyanır dedi öptüm ve gözlerini açtı dedem

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınız ile ilerleyen günelrde hayırlı bir iş için görünmeye yorumlanır.

 2. Uğur dedi ki:

  Annem vefat edeli 1 yılı geçti. Dün gece rüyamda annemi defnetmek üzere mezara indim. Annemi mezara koyarken son bir kere daha yüzünü görmek için kefeni açıp yüzüne baktım. O kadar mahsum o kadar güzel geldi ki gözüme öyle seyrediyordum ve birden gözlerini açtı bana gülümsedi. Gülerek dedi ki oğlum beni çok düşünüyosun sürekli aklına getiriyosun ve bu çok dikkat çekiyor. Bu yüzden sana gelmek istiyorlar o yüzden dikkat et dedi. Sonra hemen uyandım zaten ve yüzümde bi nefes hissettim. Hafif tebessüm ettim anlamsızca ayetel kürsiyi okuyup tekrar uyudum. Bir şeyleri mi yanlış yapıyorum annem benden bir şey mi istiyor acaba. Çünkü sürekli duamdır benim annemi göreyim ne olur diye. Şimdiden teşekkür ederim

 3. Seyhan dedi ki:

  Merhaba ruyamda bi amcayı annem kefenini açarak agzina su vererek uyandırdı sonra o yaşlı amca uyanınca bir süre sonra bebek haline döndü

 4. Neslihan dedi ki:

  Ölmüş annemi uyandırmak terlemiş olduğunu görmek uyandırdıgım için kızdığını görmek

 5. Ferman dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babam yatağında uyuyordu ve rüyamda deprem olduğunu hisettim ve babamı uyandırdım deprem oluyor diye ölü babamı uyandırdım

DMCA.com Protection Status