Rüyada Ölmüş Birini Yaralamak

Rüyada ölmüş birinin yaralandığını görmek, birinden gelecek olan yardıma ve bu sayede sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır. Örneğin zamanında yapılan hatalar telafi edilir, kişi zorlukları sevdiklerinin yardımı ile aşar. Eğer işsiz iseniz iş bulmanızda biri araya girebilir ve yeniden işe girebilirsiniz. Ya da başka bir konuda karşınıza çıkan zorluğu aşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve aileniz size desteklerini esirgemezler. Onların değerini bir kez daha anlamanızı sağlayacak olaylar yaşanabilir. Kişi sevilip değer gördüğünü anlar, huzur bulur.

Rüyada ölünün yaralanması, üstüne düşen görevi yerine getirmek ve kimseyi mağdur etmemeye yorumlanır. Eğer bir zamanlar vermiş olduğunuz sözleri tutmanızı bekleyen birileri varsa bu sözler tutulur. Hiç kimseyi mağdur etmemiş olursunuz, huzurunuz artar, hayır duası alırsınız. Sevdikleriniz size daha çok önem vermeye başlayabilirler, güzel sözler işitebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birini Yaralamak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birini yaralamak ihya yorumu, aile ve sosyal çevreye daha çok zaman ayırmak ve kıymet anlamaya yorumlanır. Pek de ilgilenemediğiniz kimseler varsa değeri anlaşılır. Kişi küs olduğu insanlar ile barışır ve sevdikleriniz ile yeniden aynı sofra etrafında toplanırsınız. Zamanında edilen laflar geri alınır, kırılan kalpler onarılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Sumru Yalçın dedi ki:

    Eşimi 3 ay önce kaybettim. Çok sık rüyamda görmüyorum. Bugün gördüm ve bi yere yolculuk yapıyorduk. Fakat o babamlarla farklı bi araçta ben de tanımadığım insanlarla farklı bi araçtaydık. Bi hastaneye gittik yeni doğmuş bi bebeği teslim almamız gerekiyordu. Fakat çocuk çok iri hatta yürüyüp konuşabilen bi erkek bebekti. Dışarı çıkarken eşimi gördüm ve birbirimize sarıldık. Öptük birbirimizi. Ama karnından yaralıydı sargı bezleriyle sarılıydı. Rabbim hayırlara yorsun inşallah. Teşekkür ediyorum şimdiden. İyi çalışmalar

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya evinize iyi haberler gelmesine ve birinden destek görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status