Rüyada Ölmüş Birini Zayıflamış Görmek

Rüyada ölmüş birini zayıflamış görmek, çevrenizde zor durumda olan kişilere yardımcı olmaya ve hayırlı işlere vesile olup hayır duası almaya yorumlanır. Çevrenizde işsiz olan kimselerin iş bulmasına vesile olunabilir. Borcu ya da derdi olan bir yakınınıza da yardım edip onu zor durumdan kurtarabilir, sevdiklerinizin zor zamanlarında adeta kurtarıcı olabilirsiniz. Aile fertleri arasında borçları olan birine yine destek olunabilir. Aile içi birlik olunması gereken konularda öncülük edilebilir. Rüyada ölünün zayıfladığını görmek, aynı zamanda azmin sonunda zafer elde etmeye ve tek başınıza zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır. Yüklü borçlarınız varsa kapatabilir, iş hayatında yeniden yükselebilirsiniz. Çalışma hayatında zor günler geride kalır. İşsiz olanlar yeni bir işe girerler.

Rüyada ölen birinin zayıf olması, size maddi külfet olan veya dolandıran biri varsa hakkınız olan parayı almaya yorumlanır. Mahkemesi olan kişiler tazminat ya da nafakalarını alırlar. Maddi zarardan tez zamanda kurtularak elinizden çıkan parayı geri alabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Anneyi Zayıflamış Görmek

Aile içerisinden bir kadın ile dertleşmek ve ona destek olmaya yorumlanır. Zor günler geçiren bir yakınınıza yardım eli uzatabilirsiniz. Tabi kardeşler arasında da sıkıntılar varsa biter. Kardeşiniz size bir konuda dert yanabilir ve ona destek olunabilir.

Rüyada Ölmüş Babayı Zayıflamış Görmek

Maddi olarak sevdiklerinize destek olmak ve zor günlerinde vefalı bir dost olduğunuzu göstermeye yorumlanır. Bir süredir borcundan dolayı zor günler geçiren yakınlarınız sonunda borçlarından kurtulurlar. Aile fertleri daha rahat geçinir. Evli olanların eşleri de borçlarından kurtularak işlerini düzeltebilir.

Rüyada Ölmüş Birini Zayıflamış Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birini zayıflamış görmek ihya yorumu, aile hayatında yaşanan olumsuzlukların geride kalmasına ve sizi içten içe kemiren dert ve kederi geride bırakmaya yorumlanır. Sizi üzen konularda artık içiniz rahat eder. Sıkıntılı günler geride kalır ve aileniz maddi olarak da manevi olarak da düze çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Ggamze dedi ki:

  Babamın 8 yıl önce bi sevgilisi olmuştu ve bu kişi vefat etti. Bugun onu rüyamda gördüm babam sol tarafında sigara içiyor ben ve annem kadını dövüyorduk ve sağ tarafta da bi adam vardı kadın açıktı fakat rüyamda kafasında mor bi şal takılmıştı ve fazlasıyla zayıflamışti biz onu döverken de kendisi bize karşı gelmiyordu. Babamda aynı sekilde sadece sigara içiyordu. Ortam aydınlık değildi fazla.

 2. Sema Tayiz dedi ki:

  Rüyamda vefat etmiş Aman Annemi çok zayıflamış olarak gördüm hem hasta hem de zayıf Yalnız bir caminin içinde tarihi bir camiyi de bu Cami Kız kardeşimle birlikte yanındaydık inliyordu Ben üstünü giydiriyorum bir çocuk kadar olmuştu altını bağlı yordum sobanın arkasına oturuyordum ısınması için ne anlama geliyor yorum yapabilir misiniz

 3. Seda dedi ki:

  Ben de rüyamda eşimi gördüm eşim yaklaşık 46 gün önce trafik kazasında hayatını kaybetti Hocam rüyamda telefonda bana kaç kilo olduğunu soruyor bende söylüyorum ama yanlış diyor iki kilo verdim ondan sonra diyor gülüp telefonu kapatıyor sonra ben kendimi onun yanında görüyordum ne anlama gelir

 4. dilara yanar dedi ki:

  ölmüş babanemi rüyamda çok zayıf ve kötü gördüm babam yanımızdaydı dehşetle ona bakıyorduk ben korkuyorum babama da bir şey olcak diye sonra babamın peşinden koşuyordum

 5. Esra Kasap Bayraktar dedi ki:

  Ruyamda Ben sanirim yerde oturuyor dum babam onune geldi egildu ve Bana sarilio opmeye basladik birbirimizi

DMCA.com Protection Status