Rüyada Ölmüş Birinin Acıktığını Görmek

Rüyada ölmüş birinin acıktığını görmek, yakın çevrenizde birine maddi destekte bulunmaya yorumlanır. Eğer maddi durumu kötü olan biri varsa sizden borç isteyebilir. Hane içerisinden veya aile fertlerinden birine de vereceğiniz destek onu çaresizlikten kurtarabilir. Eğer işsiz olan bir akrabanız varsa onun işe girmesine ve gelirinin devam etmesine katkınız olabilir. Birine yapılacak olan yardım hem onun için hem de ailesi için çok hayırlı olur. Kendi ailesinde zor günler geçiren kişiler yakında borç ve kederden kurtulurlar. Sofranızın rızkı artar ve borçları ödeme konusunda endişeler azalır. Rüyada ölünün acıkması, maddi külfetten kurtulmak ve rahat etmek anlamına da gelir. Sofranız şenlenir ve parasal engeller aşılır.

Rüyada ölen birinin karnının acıkması, sevdikleriniz ile birlik olmak ve hayır işlemeye, zor gün dostu olmaya yorumlanır. Dostlarınızın size karşı inancı ve güvenci artar, onların gönlünü bir kez daha kazanabilirsiniz. Rüyada ölmüş birinin acıktım demesi, birinden hayırlı bir haber almaya yorumlanır. Eğer işsiz iseniz biri size iş teklifi gönderebilir veya işe girmenizi sağlayabilir. Beklenen bir yerden para varsa elinize geçebilir.

Rüyada Ölünün Aç Olması

Hem kendinize hem de çevrenize faydalar sağlayacak bir iş yapmaya ve hayır işlemeye yorumlanır. Uzun zamandır yardım etmek istediğiniz bir insan varsa elinize yardım etme olanağı geçebilir. Maddi yönden birine destek olabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Acıktığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin acıktığını görmek ihya yorumu, hayırlı bir rüyadır ve evinizde rızkınız bereketiniz artar. Evinizde geçim rahatlar ve elinizi attığınız her iş hem size hem başkalarına hayırlar getirir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Hatice dedi ki:

  Ruyamda 3 yil once ölen babam aciktim dedi yemek istedi dimdik ayakta ve saglikli görünüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

 2. Dilek dedi ki:

  Rüyamda teyzemgildeyim ramazan ayı onlara iftar yemeği hazırlamakta yardımcı oluyorum.sonra annem geliyor ( annem 1 yıl önce vefat etti) teyzemle konuşuyor. En kucuk dayimin 1 ay once dugunu olmustu teyzemle onun hakkinda konusuyorlardi.Ben kafamı kaldırdığımda annemi görüyorum ama rengi solmuş ona sarılıyorum öpüyorum. Bana kızım kaç gündür yemek yemedim karnım okadar acki. Bende diyorum anne teyze et haşlama yapmış sana hemen işitiyorum ekmeğini banar banar yersin. Dolabın kapısını açtım yemeği elime aldim uyandım.

 3. Meltem Buharalı dedi ki:

  Iyi geceler rüyamda ölen babamı gördüm önce babamı kaybettik evin yakınlarında bir türlü bulamadık sonra babamı bulduk evimize gidelim dedim o da bana çok acıktım kizim dedi bende evde menemen var üstüne de yumurta kırsam olurmu yer misin dedim ooo yerim tabi dedi orda oglum uyandırdı

 4. Halil dedi ki:

  Olmus annemi kucaimda goruyorum islerimin nasil oldugunu soruyor

 5. Furkan dedi ki:

  Rüyamda 5 ay evvel rahmet eden dedemi tabutun üst kapağı açık şekilde tam mezara koyarken bana acıktığını söyledi ve okada kişinin içinde acıktığını söyledikten sonra benim ismimi söyledi

 6. Gülbahar dedi ki:

  Merhaba babam yaklaşık bir buçuk sene önce vefat etti. Vefat etmeden iki üç sene çok acı çekti çünkü beyin tümörüydü hastalığı. Vefatının anından beri her gece rüyamda onu görüyorum, bazen gündüz uyusam da yine de görüyorum. Öldüğünü biliyorum beraber vakit geçiriyoruz ben sadece ağlayıp sarılıyorum ona yalvarıyorum gitme diye, bana diyor ki ” yapma böyle yine gelecem biliyorsun gitmem lazım şimdi ” benim dışımda tüm kardeşlerim ve annem babamı her gördüklerinde acıktığıni söylediğini görüyorlar .

 7. çiğdem dedi ki:

  rüyamda ölmüş olan babamı hastanede çok güzel gördüm ben çok açım dedi babam nedir anlamo

 8. çiğdem dedi ki:

  rüyamda ölmüş babamı gördüm ben çok açım dedi karnım acıktı dedi nedir anlamı?

 9. Sergül dedi ki:

  Rahmet eden babam ruyamda iki gündür yemek yemediğini acıktığım söylemesi ne demek

 10. Ülkü dedi ki:

  Rüyamda evdeyim birden Kapi zili caldi Ben mutfaktayim annemdir dedim kapiya dogru gitmeden mutfagin kapisinin önünde rahmetli babami gördüm, Benim sekerim düstü acim dedi, böyle bitkin bi Halde. O arada Tmm dedim ne hazirlim düsünürkene uyandim. Rüyayi ikindi vaktinde gördüm.

DMCA.com Protection Status