Rüyada Ölmüş Birinin Hayata Dönmesi

Rüyada ölmüş birinin hayata döndüğünü görmek, sevdikleriniz için ettiğiniz duaların kabulüne ve aile içerisinde saadete yorumlanır. Eğer uzun zamandır aile fertleri adına üzüldüğünüz bir şey varsa hayırlı gelişmeler olur. Anne baba veya çocuklarınıza dair endişeleriniz son bulur ve onlar adına mutluluk yaşanır. Büyük bir üzüntüden sonra her şey kısa sürede düzelir ve sıkıntıları hızla atlatabilirsiniz. Yaşanan travmatik zor olaylar da birlik ve beraberlik ile aşılır. Rüyada ölünün yeniden hayata dönmesi, hem kendinize hem de başkalarına hayırlı olacak işler içerisinde olmak anlamına gelir. Çok hayırlı işler yapılabilir ve sevap işlenir. Sizi seven ve sayan insanların sayısı artar.

Rüyada ölen birinin canlanmasını görmek, hasret kalınan huzur ve mutluluğa kavuşmak anlamına gelir. Uzun zamandır beri çekilen hasretler biter. Eğer aile içerisinde hasta olan biri varsa şifasına kavuşması anlamına gelir. Yaşanan sağlık sorunlarının ardından hayırlı haberler gelir.

Rüyada Ölmüş Birinin Hayata Dönmesi İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin hayata dönmesi görmek ihya yorumu, güzel niyetli ve temiz kalpli olan insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Tam da umudunuzu yitirdiğiniz bir konu varsa bu konuda yeniden hayırlı gelişmeler olur. Önemli haberler alınır ve umutlarınız tekrar bir araya gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Elif dedi ki:

    Merhaba, ruyamda 3 yıl once vefat etmis babam kapimizi çaliyordu. Ben de actim kapiyi. Hepimiz şaşırdık ama sonra birden evlendirmek istedigimiz abimin düğün hazirliklarina başladik. Ben tesetturluyum ama babam hiç istemiyordu örtünmemi. Dugun aninda benim odama girip sen çik kizim burda erkekler otursun diyordu ama yuzu hep çok buyuk bir gulumsemeyle kapliydi. Ben de dügünde örtünmek istemiyordum ama abimlerden çekiniyordum sonra saclarimi ortmeden dugune gidiyordum babam beni abilerimden korur diye. Sonra eve geliyorduk bir anda ve babam teyzemin evine gittigini onlarin tv ünitesini çok begendigini boze de bir tv unitesi almak istedigini soyluyordu. Ruyam bu kadar. İlk defa bir ruyami bu kadar merak ediyorum. Lutfen yardimci olun 🙁

  2. Mizgin dedi ki:

    Merhabalar rüyamda 3 ay önce ölen abimin tekrar dirildigini ve ona sarildigimi eve gittigimizi gördüm abimin ilk aradığı kişi amcam oldu herkes şok oldu ölü biliyorduk ama bi anda canlandı hayata döndü kaynanası ve eşi çok kötü onlarla konuşmuyorum abime öldüğünde onlarin yaptiklarini çocuklarını bize gostermediklerini anlattim ama abim dirildiginde abimin eşi zorla benimle konuştu barıştı çocukları yanima getirdi abim kimi ariyim diye düşünüyordu bende anneyi ara dedim perişan oldu sen gittiğinde dedim ama abim kimse beni aramiyor ben niye ariyim dedi bende herkes seni ölü biliyor kim arasin dedim aklımda kalan bu bundan önceki günde ona sarildigimi onunla konustugumu evine döndüğünü görüyordum iki gündür üst üste boyle görüyorum ne anlama geldigini merak ediyorum lütfen yardimci olur musunuz

DMCA.com Protection Status