Rüyada Ölmüş Birinin Kuran Okuduğunu Görmek

Rüyada ölmüş birinin kuran okuduğunu görmek, uzun zamandır üzüldüğünüz biri varsa bu kişiden çok hayırlı haberler almaya yorumlanır. Örneğin eşi ve çocuklarının sorunları için üzülen kimseler artık mutlu olurlar. Eşi ve çocukları yaşadıkları sıkıntıları atlatırlar ve zorlukların üstesinden gelirler. Ya da diğer aile fertlerinin maddi manevi sorunları biter ve onlar adına artık üzülmenize gerek kalmaz. Aile içerisinde küs olan ve barışmayan iki kişi varsa onların yakında barışmasına vesile olabilirsiniz. Rüyada ölen birini kuranı kerim okurken görmek, birinden gelecek olan iyiliğe yorumlanır. Aile içerisinde biri size yardımcı olabilir ve dert ortağı da olabilirsiniz. İç sıkıntılar ve üzüntüler biter, konuşup dertleşilir.

Rüyada ölünün kuran okuması, hanede hasta olan biri varsa o kişi ile ilgili gelecek haberler sizi mutlu eder. Kendi hasta olan kişiler şifa bulur, zor günler atlatılır ve kişi sağlığının değerini anlar. Yapılan hatalar telafi edilir ve sizi üzen kişiler gelip gönlünüzü alır.

Rüyada Ölmüş Dedenin Kuran Okuduğunu Görmek

Hane içerisinden yardıma ihtiyacı olan birine iyilik yapmak ve hayır duası almak anlamına gelir. Hanede iflas eden ya da başka büyük sıkıntılar atlatan bir yakınınız varsa tüm sıkıntıları birlik beraberlik ile çözülür.

Rüyada Ölünün Elinde Kuran Görmek

Hayırlı bir iş yapmak ve sevap kazanmaya, başkalarına da faydalı olacak işlerde yer almak anlamına gelir. Kilim irfan sahibi inanlar ile görüşülebilir, hayırlı işler yapılabilir. Bir süredir dertlerine derman bulamayan kimseler sonunda dert ve cefadan kurtulurlar.

Rüyada Ölmüş Birinin Küstüğünü Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin küstüğünü görmek ihya yorumu, kaybedilen umutların yeniden artmasına ve iyilik yapmaya yorumlanır. Sizinle dertleşip fikir isteyen ve yardım talebinde bulunan bir yakınınız olabilir. Sevdikleriniz ile aranızdaki her türlü dargınlık ve üzüntü keder son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Gül dedi ki:

  Rüyamda eşimin ölmüş amcasını gördüm o karısı kaynanam ve başka bır kadın kuran okuyorlardı hosgeldınız demeye gıdıyordum söylüyordum ama cevap vermıyolardı. Eşimle de boşanmaya karar verdık. Ölen amcasını da hıc gormedım sağ ken. Çok iyi cennetlik bir adammış duyduğuma göre

 2. Pembe dedi ki:

  İyi günler ben bu gece sabaha karşı rüyamda uzun zamandır küs olduğum dayımla kavga ettiğimi gördüm ama baya şiddetli bir kavgaydı. Sonrasında bu dayım ve diğer dayımın kızı tren yoluna geçip intihar ettiler trenle. Sonrasında aile beni suçladı. Ben ölmüş dedemlerin evinde sağ sola kaçarken yakınlarda vefat eden teyzemi gördüm önünde minderlere yatmış yarı baygın gibi bir şeyler okuyordu sarı parlak bir kitaptan. Bir de bu yeni ölen teyzemin küçük bebeği varmış rüyada. En sonunda ben karanlık içinde tren yolunda bekliyordum tren sesi vardı ama kendisi yoktu.

 3. Mihri dedi ki:

  Rüyamda ölmüş kuzenimi gördüm önce guluyodu egleniyodu sonra birden ortam değişti ölen kuzenimin babasının(kendisi hayatta) mevlidindeydik. Ölen dedem de o mevlidde kuran okuyodu ve agliyodu daha sonra kuzenimi de ağlarken gördüm

 4. Şenay aslıbay dedi ki:

  Ruyamda len halamla birlikte kuran okuduğumu gordum

DMCA.com Protection Status