Rüyada Ölmüş Birinin Mahrem Yerini Görmek

Rüyada ölmüş birinin mahrem yerini görmek, sizden gizlenen bir şeyler varsa bu şeyleri öğrenmeye yorumlanır. Arkanızdan gizli iş çevirenlerin de niyeti ortaya çıkar ve söylenen yalanların gün yüzüne çıktığına şahit olabilirsiniz. Aile içerisinde de bazı sırlar ifşa olabilir. Beklenmedik durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Eğer sizden gizli harcama yapıldıysa da haberiniz olur. Maddi külfet olan kimseler varsa aranızda bir gerginlik yaşanabilir.

Rüyada ölünün mahrem yerini görmek, aynı zamanda iş hayatında şansın bahtın açık olmasına ve hakkınız olan neyse onu almaya yorumlanır. Mesleki hayatta emekleriniz boşa gitmez ve her ne emek verildiyse karşılığı gelir. Çalışma hayatında verimli bir dönem yaşanırken özle hayatınızdaki sorunlara zaman ayırmakta zorlanılabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Avret Yerini Görmek

Başkaları tarafından uğranılan her türlü maddi zararı telafi etmeye yorumlanır. Kayıplar geri gelir ve mahkemeniz varsa da adalet sizden yana olur. Sizi dolandıran kimseler varsa geri öderler. Tazminat bekleyenler yakında hakları olan tazminatı alırlar ve mağduriyet ortadan kalkar.

Rüyada Ölmüş Bir Erkeğin Mahrem Yerini Görmek

Bir erkek ile aranızda küslük varsa bitmesine ve barışmaya yorumlanır. Sizi üzen bir erkek çok pişman olup hatasını telafi etmek isteyebilir ve sizden özür dileyebilir. Aile içerisinde de başı sıkışık bir erkek varsa yardım isteyebilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Mahrem Yerini Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin mahrem yerini görmek ihya yorumu, ailenizin ve sizin uğramış olduğunuz tüm zararların telafisine ve üzüntülerin bitmesine yorumlanır. Artık sizi üzen ve tedirgin eden ne varsa biter, mutlu olacağınız olaylar olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Dursun Esenova dedi ki:

  Ruyamda olmus kayinanam kucagima bebek veryor

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya evinizde dertlerin bitmesine yorumlanir.

 2. Abdullah reis dedi ki:

  Annemin vefat etmiş dayısını rüyamda avret yerini ortalık yerde cıkarırım cıkaramazmı sanıyorsunuz diyordu yeşil biralanda bende yanında duruyordum dediğini yapacagın dan emindim yapardıda.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya manevi olarak huzur bulmaya, şifaya yorumlanır.

 3. Ayşe z dedi ki:

  Ölmüş kayınvalidemin avret yerini gördüm bana gösterdi

 4. Esra dedi ki:

  Rüyamda sanki eve gitmeye çalışıyordum ama asansörler dolu yerlerini bulamiyorum. Görevli yan tarafta dar bir merdiven var oradan geç dedi baktim yok havalandırma tek var bu arada 4.kata gitmem lazim uc kat tek cikabildim ama bir bktim ki herkesle beraber çatı katindayiz. Herkeste bir panik gökyüzü simsiyah oldu daireler seklinde halkalar cikiyor geri sonuyor müthiş bi korku var herkeste ben en uca gittim rahmetli babaannem avret yerini acti bak ben temizim sizinkide öyle mi diye sordu.annem Kizdi ayip kapat dedi. Sonra asagi baktim arabalar bir bir çok hizli bir sekilde takla ata ata geliyor deprem basladi yagmur yagdi herkes korkuyir bende tabi. Kadinin birine gel bak dedim arabalar geliyor kadin korkudan diger tarafa koştu o sarsintiyla balkon demirleri yerinden cikti ve kadinin basini ezdi asagi düştüler o korkuyla ben baktim ki ölüm geliyor eşhedimi getirdim defalarca okudum okuttum yanimdakilere. O korkuyla gozumu bir actim hala eşhedu enla ilahe illallah ve eşhedu enne Muhammeden resulullah diyorum..

 5. Çağla dedi ki:

  Rüyada ölmüş kayınbabam tekrar hastalanıp ölüyordu ve benle kaynanam ona kfen biçiyor duk kayınbabam biraz büyük olsun diyordu ve ölüyordu sonra eşmle kaynım evde canezeyi bırakıp kaynım evine gideceklardi eşime gitme diyordum eşim beni dinlememiydu arkalarından ağlıyordum bende gidiyordum zorla ama kayınbabam İn avret yerini sarılı görüyordum

 6. Emine dedi ki:

  Rüyamda yeni vefat eden oğlumu ciplak gördüm avret yerinide gördüm oglum yatıp uyuyordu.

 7. Osman asal dedi ki:

  Rüyamda vefat eden teyzemi goruyorum bana donunu çıkarıp makatta hemoreetini gosteriyor baktigimda evet sol tarafinda var teyze diyorum

DMCA.com Protection Status