Rüyada Ölmüş Birinin Mezarını Aramak

Rüyada ölmüş birinin mezarını aradığını görmek, uzun uğraşlar sonucunda hak edilen başarıya ulaşmak ve saygınlık kazanmaya yorumlanır. Kendi emekleriniz ve çabalarınız ile çok iyi yerlere gelebilir, maddi olarak da imkanlarınızı arttırabilirsiniz. İş arayan kişiler güzel bir iş bulurlar ve gelirleri devam eder. Ya da iş hayatında yeni arayışlar peşinde olanların önüne de güzel fırsatlar çıkar. Herkese örnek olacak faydalı işler içerisinde yer alabilirsiniz. Rüyada ölünün mezarını aramak, belirsizliklerin yakında ortadan kalkacağına yorumlanır. İş hayatında da özle hayatınızda da belirsiz durumlar biter ve bir şeyler netleşir. Sevdiklerinizden memleketinizden uzakta iseniz geri dönebilir, aileniz ile bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada ölen birini mezarını arayıp bulamamak, kararsızlıkların yakında biteceğine ve hayata bakış açınızın değişeceğine yorumlanır. Artık hayattan beklentileriniz ve isteklerinizde daha kararlı olabilir, daha azimli bir sürece girebilirsiniz. Daha önce hırs sahibi olmayan kişiler daha çok çalışıp hem hırs hem de azim sahibi olurlar.

Rüyada Ölmemiş Birinin Mezarını Aramak

Kendiniz ve aileniz için güzel şeyler yapmak ve hayır işlerinde yer almak anlamına gelir. Gelecek günlerde hayır işine de vesile olunabilir. Bir süredir yardım etmek istediğiniz kişilere yardım eli uzatabilirsiniz. İşsiz birinin işe girmesine aracılık edilebilir.

Rüyada Ölmüş Babanın Mezarını Aramak

Çaresiz kalınan bir konuda çare bulmak ve ailenizi koruyup kollamak anlamına gelir. Aileniz ehem maddi hem de manevi olarak daha iyi şartlar sunabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa aranızda küslük kalmaz, daha iyi geçim olur.

Rüyada Ölmüş Annenin Mezarını Aramak

Bekar olan biri için hayırlı bir eş adayına yorumlanır. Yakında hayırlı bir talibiniz çıkabilir ve yapılan evlilikte mutluluk daimi olur. Eğer evli iseniz eşiniz ile aranızda huzursuzluk biter ve evinizde neşeniz ağzınızın tadı yerine gelir.

Rüyada Ölmüş Birinin Mezarını Aramak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin mezarını aramak ihya yorumu, kendi emekleriniz ile güzel imkanlara sahip olmak ve iyi işler başarmaya yorumlanır. İç dünyanızda da huzur ve denge sağlanır. Sizi huzursuz eden ve üzen konularda hatalar telafi edilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. İrem dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan kızkardeşimin mezarlığına gidiyordum ama bulamıyordum bi türlü sonra babaannem bana annemin kardeşimin mezarını değiştirdiğini söylüyordu sonra da ben kardeşimin adı yazılı olan yeni kazılmış mezarlığının yanına oturup ağlıyordum bu rüyayı anneme anlatım bana bende rüyamda kardeşinin mezarlığının yerinin değiştiğini gördüm 1 hafta sonra baban öldu dedi ben çok korkuyorum benimde mı acaba ölüm anlamına geliyor cevap verirseniz çok mutlu olurum

  1. Baran dedi ki:

   Ruyamda esimin cok onceden olmus olan babasina mezar kaziyorduk ve olusunu buldugumuz icin cok mutluyduk

  2. Sewim dedi ki:

   Rüyamda ölmüş birini arıyorduk akrabalarimla ve bulamamistik rahmetli annemide mezarinda çıkartmıştık ama rüyamda öyle diyorduk mezarı boştu çünkü acaba ne anlama cvp werirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 2. Eylem yilmaz dedi ki:

  Rüyamda ölen babannemin mezarıni ariyirdum ağlayarak hemde esimle mezarlıkta bulamıyordum bambaşka bir yerdi sanki babaannem bna dediki sen hiç gelmdin mezarima ben de yokum sen gelme dedi

 3. Felek nas dedi ki:

  Ruyamda esimin cok onceden olmus olan babasina mezar kaziyorduk ve olusunu buldugumuz icin cok mutluyduk

 4. Sewim dedi ki:

  Rüyamda ölmüş birini arıyorduk akrabalarimla ve bulamamistik rahmetli annemide mezarinda çıkartmıştık ama rüyamda öyle diyorduk mezarı boştu çünkü acaba ne anlama cvp werirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 5. Aybike Özkan dedi ki:

  Rüyamda bir kadın vardı ölmüş evladının mezarını arıyordu tüm mezar taşlarına bakıyordu her gün denedi ama bir şeyler bulmasına engel oluyordu hatta kadın Rabbim istemiyor bulmamı diyordu ve bir söz yankılandı rüyamda “ölüm ne körkuyularda ne kapalı kapılar ardında”

DMCA.com Protection Status