Rüyada Ölmüş Birinin Örgü Ördüğünü Görmek

Rüyada ölmüş birinin örgü ördüğünü görmek, çalışma hayatında hızla yükselmek ve terfi almak, kazancın da artmasına yorumlanır. kendi gelirinizdeki artış ile birlikte üst mevki insanlar ile tanışabilirsiniz. Kişi çabalarının sonucunda hak ettiği makama erişir. Kendi işini yapanlar işlerini büyütme kararı alabilirler, işleriniz bir anda artabilir ve yetişmekte zorlanabilirsiniz. Eğer işsiz iseniz, yeni bir iş teklifi alınabilir. İş hayatında kişi kendini gösterebilir ve yetenekleri ile başkalarından övgü alır. Rüyada ölünün örgü ördüğünü görmek, hayatınıza renk katacak insanlar ile tanışmaya yorumlanır. Yeni iş arkadaşlarınız olabilir, iş hayatında doğru kişilerle bağlantı kurabilir, ortaklık yapabilirsiniz.

Rüyada ölen birinin örgü örmesi, emeklerinizin göz ardı edildiğini düşünüyorsanız yakında her şeyin değişeceğine yorumlanır. Çok müjdeli haberler gelebilir. Kişi kazancından tatmin olmaya başlar. İşlerinizdeki aksaklıklar biter ve çalışma ortamınız daha keyifli hale gelir. Size engel olmaya kalkan kimseler ne yapsalar da engel olamazlar, emekler karşılığını bulur.

Rüyada Ölünün El İşi Yapması

Yeni bir işe yatırım yapmak ve kendini yeteneklerini kanıtlamak demektir. Borçlarınız varsa kapatma imkanı elinize geçebilir, beklenmedik bir anda gelen bir iş ve toplu para sizi maddi zorluktan kurtarır. Kendi maddi yönden güvende hissetmeyenler güven altına alırlar.

Rüyada Ölmüş Birinin Kazak Örmesi

Rüyada ölünün kazak örmesi, anne ve baba duası almaya ve ailenizi mutlu edecek haberler alacağınıza yorumlanır. Sınavı olanlar sınavlarında başarılı olup istediği gibi kariyerlerini şekillendirirler. Eğer sevdiklerinizden uzakta yaşıyorsanız, onlara maddi destekte bulunabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Örgü Ördüğünü Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin örgü ördüğünü görmek ihya yorumu, doğru seçimler yapmak ve çalışma hayatında parlak bir döneme girmek anlamına gelir. Bugüne kadar vermiş olduğunuz emeklerin sonucunda çevrenizdeki insanlardan daha iyi şartlarınız olabilir. Maddi ve manevi olarak huzurunuz artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Melek dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bahanem patik örmeye başlamış banada öğretirmişin diyorum sana öğretmenli herşeyi öğretirim diyor bahçeye kuran okumak için çıkıyorlar yemyeşil bahçe de yağmur ciseliyo yan tarafta eltisi bahanemin müzik dinliyomus oraya gittim müzik kesildi onlara sarılıyorum uzun zamandır gorusmedigim için hasret gideriyom ama sarılmayın yasak diyorum küçük oğlunu kızını bikac yaşlı kadın görüyorum ordada kuran okunuyomus kalabalik ordan bahanemin oraya gidiyorum. Birsuru kişi babanem bana kahve yap diyorum birkaç fincan var yaparken sınır geliyo fincanları lovobaya atıyorum okadar kahveyi nasıl yapayım deyip çıkıp üstümü değiştirmeye çalışırken eski kotpantolonumu bakıyorum nekadar çok zayıflamışım diyorum ordan bi delikanliyla dolmus beklerken valizlerim kaybolmus ariyorum bulamadim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi niyetli isnanların hayatınzıa girmeisne ve gelirin artmasına yorumlanır.

 2. Kudret dedi ki:

  Rüyada bir yakın akrabami koyu yeşil kazak örüyor benden bir çift şiş aldi sonra baktım bende bir çift şiş daha var benden yiyecek istedi bende yemek yapıp sana getireceğim. Bide gökyüzünde çiçekler yağıyordu ben ve iki arkadaşım havada gelen çiçekleri topladık bu çiçekleri o ölmüş akrabama gütürdüm bunlar benim dedim arkadaşlarımın çiçekleri sadece pembe renkliydi benim ki ise her renk vardı ve canlı idi kuçağıma almıştım çiçekleri

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden sevineceğiniz haberler almak, hediyeler gelmesine yorumlanır.

 3. Songül dedi ki:

  Annam iki ablam ve ben oturmuşuz annemler yelek örüyorlar bende örgüyü genişletmeye çalışıyorum bu arada annem 3 yıl önce vefat etti yelek yavru ağzı renginde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı kazanca ve evinizde berekete yorumlanır.

 4. Hatice dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bir tanidigiminla balkonda oturmuştur ve kadın biraz dertliydi. Örgü vardı elinde örgüsü de çok İlginçti külot örüyordu.. rüyamı yorumlarsaniz çok memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sağlık sıhhate yorumlanır.

 5. Zozan dedi ki:

  Merhaba: ben annemi 12 sene önce kaybettim ilk defa bugün rüyamda gördüm canlıydi sanki ona öyle bir sarıldım sesizdi ama durgundu genclesmisti gri bir kazak siyah bir etek giy Misti saçları bağlıydı canliydi sanki bir yerden gelmişti birini bekliyordu gibi gidecek gibiydi birde annem patik isliyordu ben de gerçek hayatta patik isliyorum annem yeşil ve krem renkte patik isliyordu . Cevabını çok merak ediyorum Teşekkürler

 6. Ayhan dedi ki:

  Merhaba annem rahmetli oldu 3 ay oldu rüyamda beraber oturuyordum bana bordo renkli kazak örüyordu

 7. Nurten pınar dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bir akrabam teyzeden bebek kıyafeti örmek için örnek almaya evine gittim o teyzede bana tığ işi örnekler örerek tığ ve ipliklerle beraber üç örnek ve üç tığ ve iplik verdi.

 8. Gülşen Selçuk dedi ki:

  Rüyamda ölmüş teyzemin bütün vücudunun yandığını gördüm ama Yangını görmedim heryerini kapkaraydı

DMCA.com Protection Status