Rüyada Ölmüş Birinin Saçını Beyaz Görmek

Rüyada ölmüş birinin saçını beyaz olduğunu görmek, zamanında elde edilen tecrübelerin şu günlerde çok işinize yarayacağına yorumlanır. Bir zamanlar gidilen kurslar ya da edindiğiniz başka donanımlar şimdi size yeni fırsatlar sunabilir ve şansınız açılır. İş hayatında büyük bir teklif alabilirsiniz. Edindiğiniz tecrübeler sayesinde hata yapmaktan kaçınırsınız ve elinize geçen şansı da çok iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bazı yorumcular tarafından da bu rüya zengin olmak şeklinde yorumlanır. Kişi daha çok para kazanmaya başlayabilir, iş değişikliği yapıp gelirini yükseltebilir.

Rüyada ölen birinin saçının beyaz olması, sizi kendine örnek alan ve bilgilerinizden faydalanmak isteyen insanların olacağına yorumlanır. Sizi başarılı gören kimseler yardım isteyebilir. Örnek alıp sizin yolunuzda ilerlemek isteyen kimseler olabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Saçının Beyazladığını Görmek

Şan ve şöhretinin artacağına , çalışmalarının takdir göreceğine yorumlanır. Kişi aldığı sorumlulukları layığı ile yerine getirerek hiç kimseyi mağdur etmez. Kendi fikirlerinden yararlanmak isteyen kimseler olabilir. İş hayatında övgüler duyabilirsiniz, aileniz sizinle gurur duyar. Eğer bir süredir stresli bir şekilde çalışıyorsanız artık stresten kurtulabilir ve hedeflerinize ulaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Saçını Beyaz Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin saçını beyaz görmek ihya yorumu, dert ve kederden kurtulmaya, rahata erişmeye yorumlanır. Çok çalışıp çabalayan kişiler sonunda rahat bir nefes alırlar. Önünüze koymuş olduğunuz hedeflere ulaşmak sizi rahatlatabilir. Eğer bir süredir işlerinizde aksilik yaşıyorsanız yakında her şey düzelmeye başlar, endişelerinizden kurtulursunuz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Eylem gul dedi ki:

  Ruyamda vefat eden annemi saci beyaz ve uzun gordum ama banle konusmuyodu ben laf attigim halde konusmuyodu annem telasliydi terliyodu sonra ben onunla konustum saclarini topladim simdi terlemezsin dedim bunun yorumu nedir acaba yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde dert tasanın sona ermesine yorumlanır.

 2. Yagmur dedi ki:

  Bir zamanlar yanında çalıştığım patronum vefat etmişti ve ruyamda onu gördüm bana bir tutam saçını verdi saçı bembeyazdı birazda uzundu nedir bu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanına yorumlanır.

 3. Duygu dedi ki:

  Rüyamda ölmüş halamı saçları beyaz ama mutlu halde gördüm.birbirimize sarıldık ve seni hiç unutmadım unutmayacağım dedik ikimiz de..

DMCA.com Protection Status