Rüyada Ölmüş Birinin Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada ölmüş birinin saçını kestiğini görmek, derdi ve tasayı geride bırakmak anlamına gelir. Sevdikleriniz ile birlikte çekilen dert ve cefa biter. Eğer uzun zamandır biriyle küs iseniz sonunda size bir zeytin dalı uzatabilir ve o kişi ile barış sağlanır. Sevdiği insandan ayrılanlar barışırlar. Eşi ile de ayrı kalan kişiler eşleri ile yeniden kavuşurlar. Boşanma aşamasında olan bir insan evliliğini kurtarabilir. Sizi üzen ve dert keder veren ne varsa hayırlı gelişmeler olur. Rüyada ölünün saçlarının kesildiğini görmek, hayırlı bir şeye vesile olmak ve mutlu olmaya yorumlanır. Birilerine iyiliğiniz dokunabilir veya hayırlı bir işe aracı olunabilir. Sevdiklerinizin sizden beklentileri varsa yüzleri güler.

Rüyada ölen birinin kendi saçlarını kesmesi, ayrı olduğunuz her kim varsa o kişi ile yeniden bir araya gelmek ve artık ayrılık acısının bitmesine yorumlanır. Sevenler kavuşurlar ve önlerindeki engeller ortadan kalkar. Evlenemeyen kişiler de evlilik yolundaki zor engelleri aşarlar. Rüyada ölünün senin saçlarını kesmesi, birinden iyilik görmeye ve o kişinin gözünüzde değerinin artmasına yorumlanır. Hatta beklenmedik bir insandan da iyilik görülebilir.

Rüyada Ölmüş Annenin Saçını Kestiğini Görmek

Aile içerisinde hayırlı bir olaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Ev içinde yaşanan tatsızlık biter ve yeniden saadet dolu günlere erişilir. Evli olan biri eşi ile daha rahat geçinir ve bazı sıkıntıları çözebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Saçını Kestiğini Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin saçını kestiğini görmek ihya yorumu, aile içinde hasret ve dargınlıkların bitmesine, aile fertleri ile aranızın eskisinden daha iyi olmasına yorumlanır. Sevdikleriniz gönlünüzü alır ve ayrılıklar son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Gülay dedi ki:

  Rüyamda vefat eden annem saçlarını kesmiş ve bir torbaya koymuş,arkaları hiç güzel olmamış düzelteyim diyorum,fakat düzeltmiyorum.. yorumunuz için teşekkür ederim..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kaygıdan kurtulmaya yorumlanır.

   1. Cıgdem dedi ki:

    Ruyamda olmus kaynanamın sacını kesiyorum Kısacuk

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya borçların bitmesine yorumlanır.

  2. Şeyma dedi ki:

   Kayınnbabamı geçen sene kaybettk. Ama rüyamda Ölmüş gibi numara yapmış birilerinde in gizleniyordu. Bir kaç ay sonra evine dönmüştü. Bende saçları çok uzamış ve kirlenmiş gördüğümden aldım makası iki kere kestim ama korkuyordu. Çok uzamış ve kirlenmişti.

 2. Sevda aras dedi ki:

  Vefat eden babam kendi saçlarını kesiyordu üzücü saçları makinayla kesiyordu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek desteğe maddi sıkıntının bitmesine yorumlanır.

 3. Özgür dedi ki:

  Rüyamda ölmüş amcam kuzumun saçını kesiyor fakat yamuk kesiyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı kazanca yorumlanır.

 4. Ayten dedi ki:

  Rüyamda ölen erkek komşumun saçlarını kesiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden hayırlı haber almaya yorumlanır.

 5. Dudu dedi ki:

  Rüyamda 17 yaşında ölen melek oğlumun saçını nerber makine ile arka tarafını kesiyor ve berber elini sallıyor eli agrıdıgı için ben de önce makasla kısaltsaydın diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evnize hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 6. Fatmi dedi ki:

  Rüyada ölmüş babaannemin saçlarını gördüm. Rüyamda babaannem öleli çok sene olduğunun farkındayız rahmetli dayım hayattaymış gidip babaannemin saçlarını kesip kendisi almış ve halarıma vermiş hatıra olarak. Bir tutam da bizim evdeki halının üzerinde duruyordu. Herkesin elimde peçeteya sarılmış kınalı bir tutam saç vardı. Ben almak istemedim bunun hatırası olur mu diye.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven özleyen biri ile görüşmeye yorumlanır.

 7. Cemile dedi ki:

  Merhaba biraz önce gördüğüm rüyamda önce babamla tartıştığımı sonra da rahmetli babamın önüne oturduğumu onun da benim saçlarımı kestiğini gördüm çok gerçekçiydi ağlayarak uyandım. Ne anlama gelir yorumlarsanız çok mutlu olurum. Çok özledim babacım seni. O kadar gerçekti ki hala ağlıyorum.

 8. Kadriye dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babaannem saçlarımı kesiyodu. küt ve kısa kesmisti.
  baya üzülüp ağliyorum

 9. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annemi gördüm saçlarım baya uzundu köyü kestane renginde idi belik örmüşüm üç tane ince ince annem saçlarımı kesiyor belik halinde boynumda kesmiş ve gülüyor bana . Kestiği saçları eline alıyor al köy bunları sakla güzeller diyo

 10. Hümeyra dedi ki:

  Hayırlı günler ben bu gece rüyamda rahmetli annem kiz kardesim ve gelinilizle kalabalik birsekilde tatildeyiz. Ama annemin sacında kasinti var diye beraber gidiyoruz. Annemin sacini tararken önce 1 2 böycek cikti ah diyoruz hayert ediyorum ve annemin kafasina ben bakiyorum sanirim tariyorumda sonradan hayret ederken taramaya basladik ki taraga attığımız sac dininden büyüdü kücük kücük böcekler çıktı bazisi kanatlı bazisi siyah böcekdie gittikce cogaldi. Ben hayret içindeyim. Berber kafasini kazimamiz gerek diyor ve kazıyor. Demeye kalmiyor kiz kardeşimde berberde o da sacini taratirken onunda sacinin dibinden büyüdü böcek cikti. Uyandim hayirlara vesile olsun inşallah

 11. Seher sarial dedi ki:

  Ölmüş Babamın saçlarını Annem kesiyordu.

 12. Abdulsamet dedi ki:

  Rüyamda Rahmetli babamın gözümün önünde dirildiğini gördüm ve aynı rüya içerisinde babamın saçlarını kestim keserken şu düşünce ile kestim: mezarda rahat etsin diye kestim. Bunu anlatırmısın

 13. Abdulsamet dedi ki:

  Rüyamda Rahmetli babamın gözümün önünde dirildiğini gördüm ve aynı rüya içerisinde babamın saçlarını kestim keserken şu düşünce ile kestim: mezarda rahat etsin diye kestim. Bunu anlatırmısın rüyamda babamı dirilirken gördüğümde korkumdan la havle duasını okudum tekrarlayarak.

 14. Hülya dedi ki:

  Eşim rüyasında benim rahmetli anneanemin dümdüz uzun siyah saçlari varmış uçları sarı renkte miş onları kestirmiş

 15. Sevda dedi ki:

  Rüyamda kaybedeli 3 ay oldu anneannemi gördüm. Saçını ben kesmiştim kısacık kendi saçımı da kesmiştim teyzelerim geldi sen nerden öğrendin dedi teyzeminde kestim ama anneannem memnundu tebessüm ediyordu bana.

 16. Fatih dedi ki:

  Admin cevaplarsan çok sevinirim. Rahmetli annemin saçlarının kesik olduğunu(sıfıra yakın) ama bir tutam beyaz bir tutam siyah saçların var olduğunu gördüm. Kesilmeler orantısız şekildeydi. Şimdiden teşekkür ederim.

 17. Azize dedi ki:

  Ruyamda ölmüs amcam ve ölmüş babamın saçinı kesiyordum amcamın saçini bir poşete koyup yengeme verdim

 18. Fatma Serpil dedi ki:

  Rüyada ölmüş annemle bir yatak üzerinde karşılıklı oturuyoruz. Karşımızdaki yatak üzerinde de 20 ay önce 39 yaşında ölen oğlumu 4-5 yaşındaki haliyle görüyorum. Ayakları yerde gövdesi yatak üzerinde ve elinde beyaz bir fincan var ve içinde de çay var dökecek diye kalktım annem sakin ol diyor ve sakince gitmeme rağmen çay beyaz yatak örtüsünün üstüne döküldü. Ben hiç ses etmedim baktım ölen oğlumun saçları sıfıra vurulmuş görünce ölen anneme soruyorum niye saçını sıfıra vurdurdunuz diye o da kafasında kızarıklıklar vardı diyor . Uyanıyorum not;(Çocuğuma çalıştığım için annem bakmıştı)

 19. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda wefat eden babamin saçını kesip başını yıkadım tırnaklarını kesip yatağına uzattım anneminde saçını kesip başını yıkadım abiminde

 20. Dilek dedi ki:

  Merhaba rüyamda ölmüş komşumuzun saçını kesiyordum,Ben onun daha ölmüş olduğunu biliyor ve yanımdakilere aslinda “bu teyze öldü ama kendisi bilmiyor”diyorum Aynı zamanda saçını kestigim teyze rüyamda benim bı akrabama yardım etmek istiyor birilerini arayıp iletişim kuruyor,, Açıkçası uyandığımda baya etkilenmiştim Yorumlarınız için simdiden teşekkürler

 21. Sevil dedi ki:

  Ruyamda Şehid olmuş sınıf arkadaşim benim saçim bir yere takiliyordu bende onu ordan çikar dedim oda takilmiş saçimi kesiyordu bir tutam. sonra komşumuz ona kızıyordu neden kızın saçını çıkarmadin kestin diye

 22. Bahri dedi ki:

  Merhaba Rüyamda vefat etmiş olan halam makasla iki makas ağzı saçımı kesti

 23. Ecrin dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamın saçları kesik ve beyaz çarşafın için de bana veriyorlardı sakla diye

DMCA.com Protection Status