Rüyada Ölmüş Birinin Saçının Beyazladığını Görmek

Rüyada ölmüş birinin saçının beyazladığını görmek, dert ve kederden uzak durmaya ve artık kendi değerini bilmeye yorumlanır. Kendini çok yıpratan ve hep başkalarının iyiliğini düşünen biri bu rüyayı görürse kendi için önemli bir şey yapar. Kendi geleceğinizi maddi ve manevi anlamda güvence altına alma fırsatı elinize geçebilir. Ertelediğiniz kişisel ihtiyaçlarınız ve isteklerinize sıra gelir. Eğer isteklerinize ulaşmanızda para engelleri varsa elinize ihtiyacınız olan para geçebilir. Ya da size engel olan kimseler önünüzden çekilir. Rüyada ölünün saçının beyazlaması, çekilen cefanın ardından selamete erişmek demektir. Hastalıklar ile boğuşan kişiler yakında sağlık sıhhatlerine kavuşurlar ve hayırlı haberler gelir.

Rüyada ölen birinin saçlarının beyazlaması, sizi üzen ve yıpratan kişilerin bu huylarından vazgeçmesine ve değer görmeye yorumlanır. Eşi veya diğer aile fertlerinden yana derdi olanlar aralarındaki sorunlara bir çare bulurlar. Artık sizi üzen kişiler üzmezler.

Rüyada Ölmüş Birinin Saçının Beyazladığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin saçının beyazladığını görmek ihya yorumu, içten içe kendinizi yiyip bitirdiğiniz bir konuda gönül rahatlığına erişmek ve mutlu olaya yorumlanır. Kendi ailesi için üzülenler sonunda onların mutluluğa şahit olurlar, yaşanan üzüntüler biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Büşra dedi ki:

  Rüyamda yılı yaklaşan annemin tüm saçlarının beyazladıığını , tekrar ölmek üzere olduğunu ve ölme anne sana daha çok ihtiyacım var diye ağladığımı gördüm. Uyandım ve saat 04.40 Yorumları bekliyorum Mekanı cennet olsun.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi kaygıdan üzüntüden kurtulmaya yorumlanır.

   1. Gülname dedi ki:

    Rüyamda ölmüş olan annemin gece yarısı yatağından uyanıp terlediğini ve banyo yapmaya gittiğini gördüm. Aynı zamanda saçları beyazlamis ti ve başının üst tarafından bir kısmı dökülmüştü. Yorumu nedir acaba

    1. admin dedi ki:

     Burüya aile içinde hayırlı olaylara yorumlanır.

 2. Nigar dedi ki:

  5ay önce rahmetlik olan ağabeyimin rüyada saçlarının çoğaldığını gördüm ve bir tarafının beyazladığını gördüm ..annemden yemek pişirmesini istiyordu

 3. Ozzzz dedi ki:

  Rüyamda ölen babaannemin saçlarının uzayıp beyazaldığını görüyordum vana bişey anlatmak istiyordu ama konuşamıyordu bende çok ağlıyordum

 4. Mehmet dedi ki:

  Ruyamda ölmüş abimi gördüm sacları beyaz dı ceza evinde gördüm ona biri tokat attını gördüm

DMCA.com Protection Status