Rüyada Ölmüş Birinin Sakalını Görmek

Rüyada ölmüş birinin sakalını görmek, enerjinizi sömüren ve sizin hevesinizi kaçıran her kim varsa asıl niyetinin anlaşılmasına yorumlanır. Sözünü dinlediğiniz ve sizi yanlış yönlendiren bir insan olabilir. Aslında kıskançlık yaptığını fark edebilirsiniz. Ya da kendi çıkarlarını düşünerek size akıl veren ve yönetmeye çalışan birileri olabilir. Her işinize müdahale etmeye çalışan ve her şeyden haberdar olan kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Rüyada ölünün sakalını görmek, aynı zamanda başkalarının gözünde itibar sahibi olmak anlamına gelir. Önünüze engeller koymaya çalışan insanlara rağmen bir şeyler başarabilirsiniz. Çalışma ortamında da size karşı rakip olan kişiler geride kalır.

Rüyada ölen birini sakallı görmek, bir süredir sizi kandıran biri varsa bu kişi hakkında gerçekleri öğrenmek anlamına gelir. İzi iyi yanını gösteren insanların size karşı asıl niyetleri ve düşünceleri anlaşılır. Bir tartışma ortamında da asıl düşünceleri ağzından çıkabilir. Rüyada ölüyü sakallı görmek, çıkar sahibi insanların farkına varmak ve gerçek dostu da düşmanı da anlamaya yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Sakalının Beyazladığını Görmek

Birinden gelecek olan temiz bir haber anlamına gelir. Sizi çok mutlu edecek bir haber alıp bunu sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Cebinize helal para girer ve iş ortamında da sevilip sayılabilir, daha yüksek bir mertebeye layık görülebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Sakalını Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birini sakalını görmek ihya yorumu, sizi zarara uğratan ve kendi iyiliğini düşünen her kim varsa öğrenmek ve kendi yolunda ilerlemeye yorumlanır. Sizi yanlış yola saptırmaya çalışan insanlar bu emellerine ulaşamazlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Gülçin dedi ki:

  merhaba ölmüş akrabamı gördüm uyuyordu ve yaşlı olmasına rağmen bıyık ve çenesinden siyah sakallar çıkmiş tı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden öğüt almaya yorumlanır.

 2. Sultan dedi ki:

  Eşim gerçekte düşüp öldü.beyin ölümü olduğu için hic konuşamadı.hastanede öyle hic Birşey yokmuş gibi yatıyordu.ruyamda da aynı hastanede yatıyor ve uyanmış başında birkaç arkadaşı var.ve ben görünce sessiz sessiz ağlıyorum ama eşim güler yüzlü yeşil beyaz çizgili tişört var üzerinde ve sacı sakalı uzamış ak düşmüş beyazlı siyahlı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye, sıkıntılı bir durumun bitmesine yorumlanır.

 3. Adem ÇALIŞKAN dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan eniştemi camide canlı gördüm ve sakallarını kaşıyordu sürekli.teyzemde ayni ortamdaydı ve teyzemin elinden tutarak teyzeme gel diyordu.Ben teyze gitme diye ağlıyordum.Yorumunuzu bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinden iyi haberler alınmasına yorumlanır.

 4. alara dedi ki:

  Rüyada ölmüş anneannemin yüzünde beyaz sakal gördüm yanıma geldi ve benden çay istedi yanımda arkadaşım da vardı onu da çağır o da içsin dedi. kız arkadaşım gitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı insanlar ile tanışmaya yorumlanır.

 5. Pınar dedi ki:

  Iyi günler ölen annemi ve teyzemi sakallı olarak gördüm açıklarsanız sevinirin

 6. Zümrüt Dursun dedi ki:

  Rahmetli annemi sakal bırakmış gördüm

 7. Ömer dikçal dedi ki:

  Rüyada sakalsız ölen birini sakallı görmek

 8. Dilek ciftci dedi ki:

  Ruyamda ölen dayimi gordum olmus annem ve ben tabutunu kalditdigimizda saclari ve sakallari vardi agliyorduk hertaraf karanlik

 9. Özkan dadas dedi ki:

  Merhaba lütfen benim rüyamıda yorumlarmısınız. Ben rüyamda rahmetli dedemi gördüm ve ona koşa koşa gittim yanına ellerini öptüm sım sıkı sarıldım dedeme ve dedecim ne o olur beni affet hakkını helal et biz sana gelmiyoruz ziyarete sen benim rüyalarıma geliyorsun diyorum ve ondan sonra bembeyaz sakallarını okşuyorum ve ikigün önce dedecim seni rüyamda gördüm diyorum. Diyorum dedecim ne olursun anlatayım diyorum dedeme anlat diyor ve anlatıyorum dededim senin kırmızı bir Toros araban var biz senin ile arabayı yıkamacıya götürüyoruz ve yıkamacı da beklerken sen çay içiyorsun sohbet ederken dedecim çayı tazeleyiyim diyorum sende bardagın olan ılık çayı benim üzerime döküyorsun gülerek hadi şimdi tazele diyorsun gülerek bende yeni çay getiriyorum. Orda uyanıyorum. NE OLURSUNUZ YORUMLARMISINIZ İKİ OLDU RAHMETLİ DEDEM RÜYAMA GİRİYOR

 10. Hanife dedi ki:

  Rüyamda babamı gördüm yeğenimin taziyesindeyiz onun ölmüş olduğunu biliyoruz ama yinede orda hatta ona sarılıp ağlıyoruz bile saçları beyazlaşmış sakalı uzamış beyazlaşmış ben ve bir abim onu görebiliyoruz ama diğerleri onu göremiyordular sanki gözlerinde perde varmış veya biz hayal görüyorduk gibi

DMCA.com Protection Status