Rüyada Ölmüş Birinin Sesini Duymak

Rüyada ölmüş birinin sesini duyduğunu görmek, yakın zamanda sevdiklerinizden gelecek olan haberlere çok mutlu olmaya ve bu mutluluğunuzu herkes ile paylaşmaya yorumlanır. Eğer hane içerisinde hasta olan biri varsa şifasını bulur ve endişeniz azalır. Sizi huzursuz eden şeyler varsa biter. Eğer bir süre önce yaşanan bir olayın etkisinden henüz kurtulamadıysanız yakında hepsi geride kalır, güzle olaylar olur. Yine herkes barış içerisinde yaşar, küsler barışır. Ayrılmak üzere olanlar da yeniden barışabilirler. Rüyada ölü sesi duymak, birinden uzun zamandır beklenen haber varsa gelir. Bu bir sınav veya mülakat sonucu olur. Hayatınızdaki zor bir engeli aşabilir, emeklerinizin karşılığında başarılı olabilirsiniz.

Rüyada ölen birinin sesinin duyulması, sevdiklerinizden müjdeli haberler geleceğine ve bir arada olmaya, hasret gidermeye yorumlanır. Ölen yakınınızı da yad edebilir ve geçmiş günleri hatırlayabilirsiniz. Eskiden görüştüğünüz yakınlarınız sizi davet edebilirler. Rüyada ölmüş birinin sadece sesini duymak, verilen sözlerin tutulmasına ve bu sayede beklentilerinizin boşa gitmeyeceğine yorumlanır. Bu sayede mağdur edilmez.

Rüyada Ölmüş Birinin Seslenmesi

Hasta olan kişilerin hastalıktan kurtulmasına, tedavisinin iyi sonuçlanacağına yorumlanır. Hasta yakınlarınızdan da iyi haber gelir. Kişi sağlığının değerini anlar ve kötü alışkanlıklarını geride bırakır, daha sağlıklı alışkanlıkları olur.

Rüyada Ölmüş Babanın Sesini Duymak

Maddi yönden destek görmek ve aile içerisinde borcu olan kimseler varsa borçlarından kurtulacaklarına yorumlanır. Maddi imkanlarınız artabilir. İşsiz olanlar bir yakınları sayesinde işe girebilirler, aile geçimi rahatlar.

Rüyada Ölmüş Annenin Sesini Duymak

Eş dost akraba ile görüşmek ve onlardan hayırlı haberler almak, yeniden kaldığınız yerden görüşmeye başlamaya yorumlanır. Hasret kaldığınız kişiler varsa yakında görüşebilirsiniz. Memleket özlemi çekenler de memleketlerine geri dönebilirler.

Rüyada Ölmüş Dedenin Sesini Duymak

Hane içerisinde mal mülk anlaşmazlığı varsa çözülür ve bir türlü yıldızınızın barışmadığı akrabalarınız varsa aranız daha iyi olur. Yeniden görüşmeye başlayacağınız kişiler olabilir, aile içi sorunlar çözülür ve yeniden birlik beraberlik olur.

Rüyada Ölmüş Birinin Sesini Duymak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin sesini duymak ihya yorumu, sizi mutlu edecek hayırlı haberler alacağınıza ve şansın kısmetin açık olacağına yorumlanır. Bir süredir verilen emekler boşa gitmez. Hak edilen gelir sağlanır, adalet yerini bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Cansu dedi ki:

  Ölen sevgilimin rüyada sadece sesini duydum. Sesi derinlerden geliyordu. Seni görmek istiyorum diyip ağlıyordum. Beni görmek istiyorsan gece olduğunda yanında bir erkekle yıldızlara bak dedi.

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz bir insandan haber gelebilir.

 2. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedemi gördüm canlıydı. Sonra yatıyordu ezan okunuyor namaz kılıyor yattığı yerden. Sonra ben kapıdan çıkarken Ayşem diye bana seslendi. Bende dedem dedim ve çıktım odafan yorumu nedir acaba. Teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinden iyi haber almak ve evinizde huzura yorumlanır.

  2. Kardelen dedi ki:

   Merhaba rüyamda ölen eşim yatiyodu ölmüş fakat ben yanına gidip sarılmak istiyorum bakıyorum canlandı çok mutlu oluyorum bağırıyor um yaşıyor eşim diye ağlamaya başlıyorum ve gözleri kapalı bişeyler diyor kulağımı eğip dinliyorum anneeeee anneeeee babaaaaaaaa babaaa diyor
   Eşim yatarken elbiseli şekildeydi ayakkabıları bile ayağında lütfen yorumlarmisiniz etkisinde fazla kaldım bişey mi demek istedi acaba

 3. Havva nur Özdemir dedi ki:

  Rüyamda yakın zamanda ölen kuzenimi gördüm. Evliydi kuzenim. Kendisini görmedim sadece sesini duydum. Ve eşine dedi ki; hatun!sıratta sana yanıma yer ayırsın, hadi hayırlı olsun bakalım . Ne anlama gelir sizce?

  1. admin dedi ki:

   Aileden birine iyilik yapmaya yorumlanır.

 4. Aydanur dedi ki:

  Ölmüş babamı yüksek bir yerde yatıp bana seslenirken gördüm ne anlama geliuor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir haber almak demektir.

 5. Aynur dedi ki:

  Annem teze rehmete gedib. Ruyada bacimin adini cekir. Sesini esidirem. Amma ozunu gormedim. Yuxu tam yadimda qalmayib.

 6. Elçin dedi ki:

  İyi günler. Rüyada tanıdığım çokta yakın olmadığım bir birinin sesini duydum “sigaramı almadın” diye kızına bağırıyordu. Ve karanlık bir yoldan geçerek çoook ama çok güzel dağda mezarlık dolu bir yere gittim. Fakat çok korkuyordum. Ama çok güzeldi yani tam mezarlıkta değildi. Orada fotoğraf çektirtim böyle kar felan yağdı snapla çektim fotoğrafımı. Anlatamam nasıl huzurlu bir yerdi. Mezarlıklar vardı ama öyle mezarlık değildi yani çok güzel ve lüks mezarlıktı cennet gibiydi… Sonra çıplak kadın gördüm arkadan. Sonra o kadının öğretmen olduğunu gördüm fakat o hiç hoşuma gitmedi yani. Okuldaydım fakat o gün pazardı o yüzden çıktım eve geldim. Sonra hastalandım hatırlamıyorum nasıl oldu. İşte öyle birisi otobüste bana yardımcı oldu. Kırık kırık hatırlıyorum rüyaları. Lütfenn yorumlayın..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlarla görüşmek ve küslüklerin bitmesine yorumlanır.

 7. Müge dedi ki:

  Rüyada rahmetli kardeşimin sesini duydum gülüyordu konuşuyordu ama ben tek bir kelimeedemiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

 8. Dilek dedi ki:

  Olmus babanemi kendi mutfaginda yikarlarken sirtini gordum o anda telefonla esimi ariyorum gel beni al korkuyorum diye tekrar babanemi kefenlenmis giruyom telefondanda vefat eden kayin valdem sesleniyo 3 kere rsimin ismi ayhan ayhan diye seslendi hayir olsun insallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sıkıntıların borç derdinin biteceğine yorumlanır.

 9. Süleyman dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedem telefon ediyordu konuşmuyor acılı acılı ses çıkarıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine mutlu olmaya yorumlanır.

 10. Süleyman Eğri dedi ki:

  Ölmüş dedem rüyamda bana telefon ediyor konuşmuyor acılı acılı ses çıkarıyordu

 11. Pınar dedi ki:

  Kuzenimle anneannemin kapısının önünde bekliyoruz, anannem apartmanın aşağısında kapıyı tıklatın içerde dedeniz var o kapıyı açar diyor. Ben öldüğünü biliyorum inanmıyorum içerde olduğuna ama yine de kapıyı tıklatıyorum. 5 saniye sonra içerden dedemin sesini duyuyorum kapıyı açıcam şimdi korkmayın diyor bize . Sonra ben korkup kaçıyorum o sırada uyandım hayırlara vesile olsun. Anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelecek günlerde bir ziyarete gitmeye ve kırgınlığın bitmesine yorumlanır.

 12. serdar dedi ki:

  Esselamu aleyküm ben yaklaşık 1 yıl oldu annemi kaybettim ara ara annem uykuda rüyada bana ismimle hitap ederek sesleniyor sadece uzatarak adımı söylüyor yüzünü görmüyorum normal bir ses tonu kızarak yada üzgün bir şekilde değil.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden güzel haberler almaya yorumlanır.

 13. Tuğçe dedi ki:

  Rüyamda pazar yerinden geçiyordum yakınlarda ölmüş çok fazla tanımadığım birini gördüm adımı sesleniyordu ama ben bana asılacak diyerekten cevap vermiyordum daha siddetli seslenmeye başladı bana kaçtım bende

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere yerleşmeye, yeni arkadaş çevresine yorumlanır.

 14. Ayl dedi ki:

  Rüyamda eşimin ölmüş babaannesinin sesini duydum beni tanıyan varsa kuran okusun bana diyor birde yaşlı bir amca varmışmezarlık yanında oturuyormuş ve bana diyor ki gece çok bağrışıyorlar onların sesini duysanız dünyalık hiç birler yapmazsınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin ailesinden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 15. Mahmut GÜNEŞ dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim yaklaşık iki yıl evvel vefat eden mesai arkadaşım, hatırlayamadığım bir mekanda türkü söylerken sesini duydum ve yanımdakine bu arkadaşımın ölü olduğunu ama bir daha bu sesi duyamayacağımdan sesini kaydetmek istiyorum ancak kendisini göremiyorum,konuşamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek olan öenmli bir iyiliğe yorumlanır.

 16. Ali şen dedi ki:

  Rüyamda dayım diyorki “babam her gece rüyalarıma giriyor ben burda rahat değilim çıkarın beni burdan “ diye akşam karanlıkta bütün sülale dedemi mezardan çıkarmaya gidiyoruz fakat dedem mezarın üstünde battaniyeye sarılı bir şekilde oluyor toprağa gömülü değil, ve mezar taşındada benim küçük bi bebem ölmüş ve bezle o mezar taşına bağlanmış oluyor, dayım battaniyeyle birlikte dedemi kucakladı ve dedem iki kez anaam diye ses çıkardı ama yüzünü hiç görmedim sonra dayım arabaya doğru götürdü başka bir yere defin etmek için, bende içimden diyorumki bu bebemide aslında toprağa defin etsek iyi olur diye şimdiden teşekkür ederim yorumunuzu bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen ve görmek isteyen birinden haber gelemsine yorumlanır.

 17. Rabia dedi ki:

  Ruyamda hatta yarı uyanıktım goruntu yok sadece kulaklarımda ölülerin cıglılarını duyuyordum ( hanı kulaklarınız cınlara ya benımkı ölü cıglıgı gelıyordu bagırarak uyandım resmen

  1. admin dedi ki:

   Kaygıların belirsizliklerin yakında ortadan kalkmasına yorumlanır.

 18. Zarina dedi ki:

  Merhaba Ruyada kovumuzu yillanlar basmiş ve komsumuz diyorki onlara buni agzlarina yada üstüne dokerseniz onlar olur yok olup giderler bizde babamla oyle ettim.sonra ölmüş babaAnnem sesinin duydum ve bize icerden sesleniyordu neden öldürdünüz gunah yazik diyordu(benim babaAnnem 7 ay once vefat etmiştir) (Kusura bakmayin biraz hatali yazmiş ola bilirim ben rusyadan yaziyorum hemde Ahiskaliyim )

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birinden hayırlı haber almaya, sağlık sıhhate yorumlanır.

 19. Zilan dedi ki:

  Ben babamın sesini duyup aglıyirdum ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 20. Leyla dedi ki:

  Öldüyümü gördüm bir uçağın içində karanlık uzay boşluğu gibi bir yere ruhumun havalandigini görüyordum ölen sevgilim bana bağırarak geri don sen olemezssin annen var o dayanamaz diyordu o zmaan ruhum bedene geri döndüyünü gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıhhate ve hayallere erişmeye yorumlanır.

 21. Zeynep dedi ki:

  Rüyada ölmüş erkek kardeşimi çok güzel temiz bir şekilde gördüm. Eve gidelim diyorum ama o benden hızlı başka bir yere gidiyor. Ben onu beklerken hava kararıyor uzaktan patika çalılık bir yerde parlak çok hızlı bir şeyin geldiğini görüyorum memet diye seslendigimde bana abla diyor uyandım. Hayırlara vesile olur inşallah yorumlarsanız memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede bazı üzüntülerin sona ermesine yorumlanır.

 22. Zuhal dedi ki:

  40 gun önce vefat eden babam ne zaman geliceksin yanima diye sesini duydum rüyamda kendisini görmedim yorumlarmisiniz nütfen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 23. Ahmet dedi ki:

  1 ay önce babanemi kaybettik dedem uyurken babanemin sesini duyuyor ahmet diye uykusundan uyanıyor sese bu ne anlama gelir

 24. Nigar dedi ki:

  Ben ruyada bi sinif arkadasimin olmus annesinin anneme seslenmesini gordum,annemden soruyordu kizim nasil diye,sonra ruyada ben anneme sordum ki ben de duydum sesini hani ne soruyordu,her hafta sonu anneme soruyormush kizinin nasil oldugunu,ancak annem duyabiliyormush,amma bende duydum

 25. Feyza dedi ki:

  Yaklaşık 2 ay önce öz ablam gibi sevdiğim bir insanı kanserden kaybettim.Bana çok iyiliği olan çok değer verdiğim bir ablamdı.Dün gece rüyamda ikimizin ortak tanıdığı bir arkadaşımı aradım ancak telefon açıldığında bana seslenen kişi oydu ve her zaman telefonu nasıl açıyorsa aynı cümleleri söyledi.Rüyamda da onun öldüğünü biliyordum ve birden abla diye bağırdım ancak daha sonra telefonun sahibinin sesini duydum ve “Feyza ne oldu dedi.” Daha sonra ablanın sesini duyduğunu söyledim ama bana “saçmalama Feyza bu mümkün değil” tarzında bir şey söyledi.Bende ona “Sanırım deliriyorum” dedim.Ama eminim rüyamda telefonda ilk onun sesini duyduğuma.
  Ne anlama geldiğini açıklarsanız çok sevinirim çünkü rüya çok gerçekçiydi..

 26. fttm dedi ki:

  Ruyamda beni seven cocuk okuldayken arkamdan yavasca bana sarildi ve gitmeme izin vermedi sonra mudurumuz gelince normal bi arkadas gibi yanima gecti

 27. Özlem Okçu dedi ki:

  Merhaba iki gün önce çok sevdiğim adamdan ayrıldık çok seve seve aramızda büyük engeller varken ikimizde ağlayarak ayrıldık bugün ben ve annem ikimzde rüya gördük ikimizde ölen kişileri gördük benim rüyam ;abimin çok bir yakın arkdasi vardı ailemizden birisi gibiydi 6 veya 7 yıl önce vefat etti ilk defa rüyama girdi bugün rüyamda evi temizliyorum ama öyle küçük bir temizlik değil baya büyük bir temizlik duvarlar camlar falan abim ve o ölen arkdasi geliyor önce oturuyor ben ağlıyordum sonra dediler duvarları biz yapalım çay falan içtik öyle uyandım annemin rüyası ise beş yıl önce ölen babamı görmüş rüyasında oturduğumuz odada ben babamın sesini duymusum anne babamin sesi geliyor demişim öylece uyanmış bismillah çekmiş gerçek gibiydi diyor lütfen acil bu rüyalari yorumlar mısınız ikimizin de aynı gün ölen kişiler görmesi neye işarettir

 28. Adnan dedi ki:

  Ruyamda Namazda selam verdikten sonra annemin sirtima dokunarak Adnan oglum diye seslendigini duydum sonra uyandım yorumunu yapabilirmisiniz.

 29. Semih dedi ki:

  Rüyamda yengemlerin evine gittim heryerde yılan vardı her oda da hangi odaya kaçsam yılan vardı oda da ve rüyamda çok korktum yılanlardan ve sonrasında ölmüş babaaannemin bana seslendiğini duydum korktuğum için ve bağırdığım için semih oğlum bişeye ihtiyacın varmı dedi hala etkisindeyimm..

 30. Zeynep Nur dedi ki:

  Rüyamda karne almıştım notlarım çok düşüktü ve orada ben öğretmenime çok düşük dediğimde bu puanları aldın demişti ama bunu diyen öğretmenim 1 yıl önce vefat etti.

 31. Nesli dedi ki:

  (Annemin rüyası bu) Rüyada anne annesinin uzaktan çığlık çığlığa bağırdığını duyuyor çok korkunç bir şekilde bağırdığını duyuyor yorumu nedir acaba

 32. Esra Dal dedi ki:

  Ölen erkek kardeşimin kabrini türbe gibi bir yeein içinde gördüm ona dua ettim ve o sırada sanki yanımdaymış gibi bana dediki”prda bir mezarlık görevlisi var ona söyle burdakilere arpa getirsin”dedi.Bende tamam dedim,o sırada diğer sağ olan kardeşim geldi yanıma onada söyledim kardeşim böyle dedi diye “tamam söyleyelim getirsin”.dedi.Acaba benden birşeymi istedi rahmetli kardeşim?

 33. Gülsüm dedi ki:

  Yatağa yatınca uykuya dalmak üzereyken rahmetli dedem ismimle bana seslendi yorumunuzu alabilirmiyim çok teşekkür ederim

 34. Semra dedi ki:

  Kuzenim yaklaşık 2 ay önce öldü. Henüz çok gençti 29 yaşındaydı erkek. Aile bağlarını çok kuvvetlidir. Birkaç kere rüyamda da gördüm. Hasta halini görmüştüm. Ama bugün bayram günü. Saat 11 gibi uyudum ve gördüm. Eski halini dinç halini gördüm sapasağlam. Bana ismimle seslendi ve yarın da geleceğim dedi. Sonra bi an da ortadan kayboldu. Şaşırdım herkes ağlıyordu zaten ağlamaktan mahvoldum inanmak istemedim gittiğine. Yine bir bayram günüydü rüyamda. Sizce nedir hocam ne demek istiyor bana. Anlatabilir misiniz?

 35. Tuğba dedi ki:

  Rüya değildi gerçek gibiydi uyandım ve ölen dedemin sesini duydum euzü besmele çektim çok ürktüm ve tekrar uykuya daldım sanırım tam olarak rüyamı gerçekmi anlayamadım ismimle seslendi bir defa

 36. Tugna dedi ki:

  Rüyamda gorumcemin tekrar öldüğünü gördüm henüz defnedilmemis başında hoca kuran okuyor hoca diyorki peltek s iki kere t lerin üstüne bastırın diyo sonra bir uyandm evin içinde çok kısa gorumcemin ağlama sesini duydum

 37. Emine dedi ki:

  Eşimin babaannesini gördüm ve sesini duydum mezardan çıkmış hiç ölmemiş yatakta yatıyordu ağzında ve göz kenarlarına beyaz yaralar vardı.elbiselerinin üzerinde toprak lekeleri vardı.

 38. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda iki kere ölmüş banbanemi gördüm Sürekli yanımdaydı ama.en son beni kovaladı ve onun öldüğünü bildiğim için ondan çok korkuyordum Rüyamda ….. 3. Seferde ise “karnım temelli ağrıyor “dediğini duydum ve korktum ama.kendini görmedim

 39. Zehra dedi ki:

  Ruyamda ölmüs komsumuzu gordum. Sesi boyle boguk ve kalinlasmisti sanki girtlak kanseri sesi gibi. Tadilat yaptirrken ustayla konusuodu ama yuzu gozu cok guzeldi ayni vefat etmeden onceki hali gibi.

 40. Fatma dedi ki:

  Sabah vefat eden babamin beni fatos sesiyle cagirmasiyla uyandim ne anlama gekiyor bu

 41. Balkiya Salamova dedi ki:

  Ban kiz kardeshim oglum arabada misafirlikdan donarken oglum beni evin onunda indirmish va kiz kardeshimida evina goturdu Bu arada Ben bu ev bizim degil evimiz degilmish Ban geri kiz kardeshim gila taraf getdim yaklashdikcha Kiz kardeshim in olmush kaynanasi kayinpadari benim Olmush kayinpaderim Bir eshillikda Tut agajinin altinda konushiyorlar kayinpaderim sealing konushub guliyorlrmish Chok iyi gordum ayagin I ayaginin ustuna atmish Sesida uzak Dan duyuliyordu kayinpaderim bir arada 30 yil yashadik bir dafa da tartishmadik Aramiz Chok iyidi kayinpaderim 2007 yilinda da Rahmeta getdi

 42. Buse dedi ki:

  Rüyamda biz ailemle birlikte gülüşüp oturuyorduk evde sonra birden ölmüş babaannemin seslenmesi geldi kulağıma arkamı döndüm tuvalette kendini aşmış intihar etmiş bir kadın vardı ama sadece ayakları gözüküyordu yüzünü göremedim babannem hala sesleniyordu.

DMCA.com Protection Status