Rüyada Ölmüş Birinin Sesini Duymak

Rüyada ölmüş birinin sesini duyduğunu görmek, yakın zamanda sevdiklerinizden gelecek olan haberlere çok mutlu olmaya ve bu mutluluğunuzu herkes ile paylaşmaya yorumlanır. Eğer hane içerisinde hasta olan biri varsa şifasını bulur ve endişeniz azalır. Sizi huzursuz eden şeyler varsa biter. Eğer bir süre önce yaşanan bir olayın etkisinden henüz kurtulamadıysanız yakında hepsi geride kalır, güzle olaylar olur. Yine herkes barış içerisinde yaşar, küsler barışır. Ayrılmak üzere olanlar da yeniden barışabilirler. Rüyada ölü sesi duymak, birinden uzun zamandır beklenen haber varsa gelir. Bu bir sınav veya mülakat sonucu olur. Hayatınızdaki zor bir engeli aşabilir, emeklerinizin karşılığında başarılı olabilirsiniz.

Rüyada ölen birinin sesinin duyulması, sevdiklerinizden müjdeli haberler geleceğine ve bir arada olmaya, hasret gidermeye yorumlanır. Ölen yakınınızı da yad edebilir ve geçmiş günleri hatırlayabilirsiniz. Eskiden görüştüğünüz yakınlarınız sizi davet edebilirler. Rüyada ölmüş birinin sadece sesini duymak, verilen sözlerin tutulmasına ve bu sayede beklentilerinizin boşa gitmeyeceğine yorumlanır. Bu sayede mağdur edilmez.

Rüyada Ölmüş Birinin Seslenmesi

Hasta olan kişilerin hastalıktan kurtulmasına, tedavisinin iyi sonuçlanacağına yorumlanır. Hasta yakınlarınızdan da iyi haber gelir. Kişi sağlığının değerini anlar ve kötü alışkanlıklarını geride bırakır, daha sağlıklı alışkanlıkları olur.

Rüyada Ölmüş Babanın Sesini Duymak

Maddi yönden destek görmek ve aile içerisinde borcu olan kimseler varsa borçlarından kurtulacaklarına yorumlanır. Maddi imkanlarınız artabilir. İşsiz olanlar bir yakınları sayesinde işe girebilirler, aile geçimi rahatlar.

Rüyada Ölmüş Annenin Sesini Duymak

Eş dost akraba ile görüşmek ve onlardan hayırlı haberler almak, yeniden kaldığınız yerden görüşmeye başlamaya yorumlanır. Hasret kaldığınız kişiler varsa yakında görüşebilirsiniz. Memleket özlemi çekenler de memleketlerine geri dönebilirler.

Rüyada Ölmüş Dedenin Sesini Duymak

Hane içerisinde mal mülk anlaşmazlığı varsa çözülür ve bir türlü yıldızınızın barışmadığı akrabalarınız varsa aranız daha iyi olur. Yeniden görüşmeye başlayacağınız kişiler olabilir, aile içi sorunlar çözülür ve yeniden birlik beraberlik olur.

Rüyada Ölmüş Birinin Sesini Duymak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin sesini duymak ihya yorumu, sizi mutlu edecek hayırlı haberler alacağınıza ve şansın kısmetin açık olacağına yorumlanır. Bir süredir verilen emekler boşa gitmez. Hak edilen gelir sağlanır, adalet yerini bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Cansu dedi ki:

  Ölen sevgilimin rüyada sadece sesini duydum. Sesi derinlerden geliyordu. Seni görmek istiyorum diyip ağlıyordum. Beni görmek istiyorsan gece olduğunda yanında bir erkekle yıldızlara bak dedi.

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz bir insandan haber gelebilir.

   1. Mustafa dedi ki:

    İyi günler normalde annem vefat etti benim rüyamda annemi göremiyorum sadece sesini duyuyorum seni birisi çağırıyor diyor kim o diyorumm gel bak dio balkona cikiyorum ama karanlık karanlıkta kimseyi göremiyorum sadece sesini duyuyorum kim bilmiyorum ve ışık yakıyorum ışık yanmıyor telefon dan ışık açıyorum oda yanmıyor ortalık kaskaranlik ve uyandim sonra bu nedir acaba

    1. ozlem dedi ki:

     Merhaba Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun annenizin.Anneniz icin devamli dua edin anneniz hayirina sadaka verin.Bende rahmetli babami goruyorum ara sira ama o hic konusmuyor mulayim halde duruyor ruyamda.Hayir dualari sadakalar vs gerekenler ne ise yapilmasi lazim.Allah tum vefat etmislerimizin mekanlarini cennet eylesin.

 2. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedemi gördüm canlıydı. Sonra yatıyordu ezan okunuyor namaz kılıyor yattığı yerden. Sonra ben kapıdan çıkarken Ayşem diye bana seslendi. Bende dedem dedim ve çıktım odafan yorumu nedir acaba. Teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinden iyi haber almak ve evinizde huzura yorumlanır.

   1. Aa dedi ki:

    Uykuda nenemin səsini duydum telefondan konusuyorduk lakin ne konusduyumuz hic aklima gelmiyor

  2. Kardelen dedi ki:

   Merhaba rüyamda ölen eşim yatiyodu ölmüş fakat ben yanına gidip sarılmak istiyorum bakıyorum canlandı çok mutlu oluyorum bağırıyor um yaşıyor eşim diye ağlamaya başlıyorum ve gözleri kapalı bişeyler diyor kulağımı eğip dinliyorum anneeeee anneeeee babaaaaaaaa babaaa diyor
   Eşim yatarken elbiseli şekildeydi ayakkabıları bile ayağında lütfen yorumlarmisiniz etkisinde fazla kaldım bişey mi demek istedi acaba

 3. Havva nur Özdemir dedi ki:

  Rüyamda yakın zamanda ölen kuzenimi gördüm. Evliydi kuzenim. Kendisini görmedim sadece sesini duydum. Ve eşine dedi ki; hatun!sıratta sana yanıma yer ayırsın, hadi hayırlı olsun bakalım . Ne anlama gelir sizce?

  1. admin dedi ki:

   Aileden birine iyilik yapmaya yorumlanır.

 4. Aydanur dedi ki:

  Ölmüş babamı yüksek bir yerde yatıp bana seslenirken gördüm ne anlama geliuor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir haber almak demektir.

 5. Aynur dedi ki:

  Annem teze rehmete gedib. Ruyada bacimin adini cekir. Sesini esidirem. Amma ozunu gormedim. Yuxu tam yadimda qalmayib.

 6. Elçin dedi ki:

  İyi günler. Rüyada tanıdığım çokta yakın olmadığım bir birinin sesini duydum “sigaramı almadın” diye kızına bağırıyordu. Ve karanlık bir yoldan geçerek çoook ama çok güzel dağda mezarlık dolu bir yere gittim. Fakat çok korkuyordum. Ama çok güzeldi yani tam mezarlıkta değildi. Orada fotoğraf çektirtim böyle kar felan yağdı snapla çektim fotoğrafımı. Anlatamam nasıl huzurlu bir yerdi. Mezarlıklar vardı ama öyle mezarlık değildi yani çok güzel ve lüks mezarlıktı cennet gibiydi… Sonra çıplak kadın gördüm arkadan. Sonra o kadının öğretmen olduğunu gördüm fakat o hiç hoşuma gitmedi yani. Okuldaydım fakat o gün pazardı o yüzden çıktım eve geldim. Sonra hastalandım hatırlamıyorum nasıl oldu. İşte öyle birisi otobüste bana yardımcı oldu. Kırık kırık hatırlıyorum rüyaları. Lütfenn yorumlayın..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlarla görüşmek ve küslüklerin bitmesine yorumlanır.

 7. Müge dedi ki:

  Rüyada rahmetli kardeşimin sesini duydum gülüyordu konuşuyordu ama ben tek bir kelimeedemiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

 8. Dilek dedi ki:

  Olmus babanemi kendi mutfaginda yikarlarken sirtini gordum o anda telefonla esimi ariyorum gel beni al korkuyorum diye tekrar babanemi kefenlenmis giruyom telefondanda vefat eden kayin valdem sesleniyo 3 kere rsimin ismi ayhan ayhan diye seslendi hayir olsun insallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sıkıntıların borç derdinin biteceğine yorumlanır.

 9. Süleyman dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedem telefon ediyordu konuşmuyor acılı acılı ses çıkarıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine mutlu olmaya yorumlanır.

 10. Süleyman Eğri dedi ki:

  Ölmüş dedem rüyamda bana telefon ediyor konuşmuyor acılı acılı ses çıkarıyordu

 11. Pınar dedi ki:

  Kuzenimle anneannemin kapısının önünde bekliyoruz, anannem apartmanın aşağısında kapıyı tıklatın içerde dedeniz var o kapıyı açar diyor. Ben öldüğünü biliyorum inanmıyorum içerde olduğuna ama yine de kapıyı tıklatıyorum. 5 saniye sonra içerden dedemin sesini duyuyorum kapıyı açıcam şimdi korkmayın diyor bize . Sonra ben korkup kaçıyorum o sırada uyandım hayırlara vesile olsun. Anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelecek günlerde bir ziyarete gitmeye ve kırgınlığın bitmesine yorumlanır.

 12. serdar dedi ki:

  Esselamu aleyküm ben yaklaşık 1 yıl oldu annemi kaybettim ara ara annem uykuda rüyada bana ismimle hitap ederek sesleniyor sadece uzatarak adımı söylüyor yüzünü görmüyorum normal bir ses tonu kızarak yada üzgün bir şekilde değil.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden güzel haberler almaya yorumlanır.

 13. Tuğçe dedi ki:

  Rüyamda pazar yerinden geçiyordum yakınlarda ölmüş çok fazla tanımadığım birini gördüm adımı sesleniyordu ama ben bana asılacak diyerekten cevap vermiyordum daha siddetli seslenmeye başladı bana kaçtım bende

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere yerleşmeye, yeni arkadaş çevresine yorumlanır.

 14. Ayl dedi ki:

  Rüyamda eşimin ölmüş babaannesinin sesini duydum beni tanıyan varsa kuran okusun bana diyor birde yaşlı bir amca varmışmezarlık yanında oturuyormuş ve bana diyor ki gece çok bağrışıyorlar onların sesini duysanız dünyalık hiç birler yapmazsınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin ailesinden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 15. Mahmut GÜNEŞ dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim yaklaşık iki yıl evvel vefat eden mesai arkadaşım, hatırlayamadığım bir mekanda türkü söylerken sesini duydum ve yanımdakine bu arkadaşımın ölü olduğunu ama bir daha bu sesi duyamayacağımdan sesini kaydetmek istiyorum ancak kendisini göremiyorum,konuşamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek olan öenmli bir iyiliğe yorumlanır.

 16. Ali şen dedi ki:

  Rüyamda dayım diyorki “babam her gece rüyalarıma giriyor ben burda rahat değilim çıkarın beni burdan “ diye akşam karanlıkta bütün sülale dedemi mezardan çıkarmaya gidiyoruz fakat dedem mezarın üstünde battaniyeye sarılı bir şekilde oluyor toprağa gömülü değil, ve mezar taşındada benim küçük bi bebem ölmüş ve bezle o mezar taşına bağlanmış oluyor, dayım battaniyeyle birlikte dedemi kucakladı ve dedem iki kez anaam diye ses çıkardı ama yüzünü hiç görmedim sonra dayım arabaya doğru götürdü başka bir yere defin etmek için, bende içimden diyorumki bu bebemide aslında toprağa defin etsek iyi olur diye şimdiden teşekkür ederim yorumunuzu bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen ve görmek isteyen birinden haber gelemsine yorumlanır.

 17. Rabia dedi ki:

  Ruyamda hatta yarı uyanıktım goruntu yok sadece kulaklarımda ölülerin cıglılarını duyuyordum ( hanı kulaklarınız cınlara ya benımkı ölü cıglıgı gelıyordu bagırarak uyandım resmen

  1. admin dedi ki:

   Kaygıların belirsizliklerin yakında ortadan kalkmasına yorumlanır.

 18. Zarina dedi ki:

  Merhaba Ruyada kovumuzu yillanlar basmiş ve komsumuz diyorki onlara buni agzlarina yada üstüne dokerseniz onlar olur yok olup giderler bizde babamla oyle ettim.sonra ölmüş babaAnnem sesinin duydum ve bize icerden sesleniyordu neden öldürdünüz gunah yazik diyordu(benim babaAnnem 7 ay once vefat etmiştir) (Kusura bakmayin biraz hatali yazmiş ola bilirim ben rusyadan yaziyorum hemde Ahiskaliyim )

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birinden hayırlı haber almaya, sağlık sıhhate yorumlanır.

 19. Zilan dedi ki:

  Ben babamın sesini duyup aglıyirdum ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 20. Leyla dedi ki:

  Öldüyümü gördüm bir uçağın içində karanlık uzay boşluğu gibi bir yere ruhumun havalandigini görüyordum ölen sevgilim bana bağırarak geri don sen olemezssin annen var o dayanamaz diyordu o zmaan ruhum bedene geri döndüyünü gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıhhate ve hayallere erişmeye yorumlanır.

 21. Zeynep dedi ki:

  Rüyada ölmüş erkek kardeşimi çok güzel temiz bir şekilde gördüm. Eve gidelim diyorum ama o benden hızlı başka bir yere gidiyor. Ben onu beklerken hava kararıyor uzaktan patika çalılık bir yerde parlak çok hızlı bir şeyin geldiğini görüyorum memet diye seslendigimde bana abla diyor uyandım. Hayırlara vesile olur inşallah yorumlarsanız memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede bazı üzüntülerin sona ermesine yorumlanır.

 22. Zuhal dedi ki:

  40 gun önce vefat eden babam ne zaman geliceksin yanima diye sesini duydum rüyamda kendisini görmedim yorumlarmisiniz nütfen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 23. Ahmet dedi ki:

  1 ay önce babanemi kaybettik dedem uyurken babanemin sesini duyuyor ahmet diye uykusundan uyanıyor sese bu ne anlama gelir

 24. Nigar dedi ki:

  Ben ruyada bi sinif arkadasimin olmus annesinin anneme seslenmesini gordum,annemden soruyordu kizim nasil diye,sonra ruyada ben anneme sordum ki ben de duydum sesini hani ne soruyordu,her hafta sonu anneme soruyormush kizinin nasil oldugunu,ancak annem duyabiliyormush,amma bende duydum

 25. Feyza dedi ki:

  Yaklaşık 2 ay önce öz ablam gibi sevdiğim bir insanı kanserden kaybettim.Bana çok iyiliği olan çok değer verdiğim bir ablamdı.Dün gece rüyamda ikimizin ortak tanıdığı bir arkadaşımı aradım ancak telefon açıldığında bana seslenen kişi oydu ve her zaman telefonu nasıl açıyorsa aynı cümleleri söyledi.Rüyamda da onun öldüğünü biliyordum ve birden abla diye bağırdım ancak daha sonra telefonun sahibinin sesini duydum ve “Feyza ne oldu dedi.” Daha sonra ablanın sesini duyduğunu söyledim ama bana “saçmalama Feyza bu mümkün değil” tarzında bir şey söyledi.Bende ona “Sanırım deliriyorum” dedim.Ama eminim rüyamda telefonda ilk onun sesini duyduğuma.
  Ne anlama geldiğini açıklarsanız çok sevinirim çünkü rüya çok gerçekçiydi..

 26. fttm dedi ki:

  Ruyamda beni seven cocuk okuldayken arkamdan yavasca bana sarildi ve gitmeme izin vermedi sonra mudurumuz gelince normal bi arkadas gibi yanima gecti

 27. Özlem Okçu dedi ki:

  Merhaba iki gün önce çok sevdiğim adamdan ayrıldık çok seve seve aramızda büyük engeller varken ikimizde ağlayarak ayrıldık bugün ben ve annem ikimzde rüya gördük ikimizde ölen kişileri gördük benim rüyam ;abimin çok bir yakın arkdasi vardı ailemizden birisi gibiydi 6 veya 7 yıl önce vefat etti ilk defa rüyama girdi bugün rüyamda evi temizliyorum ama öyle küçük bir temizlik değil baya büyük bir temizlik duvarlar camlar falan abim ve o ölen arkdasi geliyor önce oturuyor ben ağlıyordum sonra dediler duvarları biz yapalım çay falan içtik öyle uyandım annemin rüyası ise beş yıl önce ölen babamı görmüş rüyasında oturduğumuz odada ben babamın sesini duymusum anne babamin sesi geliyor demişim öylece uyanmış bismillah çekmiş gerçek gibiydi diyor lütfen acil bu rüyalari yorumlar mısınız ikimizin de aynı gün ölen kişiler görmesi neye işarettir

 28. Adnan dedi ki:

  Ruyamda Namazda selam verdikten sonra annemin sirtima dokunarak Adnan oglum diye seslendigini duydum sonra uyandım yorumunu yapabilirmisiniz.

 29. Semih dedi ki:

  Rüyamda yengemlerin evine gittim heryerde yılan vardı her oda da hangi odaya kaçsam yılan vardı oda da ve rüyamda çok korktum yılanlardan ve sonrasında ölmüş babaaannemin bana seslendiğini duydum korktuğum için ve bağırdığım için semih oğlum bişeye ihtiyacın varmı dedi hala etkisindeyimm..

 30. Zeynep Nur dedi ki:

  Rüyamda karne almıştım notlarım çok düşüktü ve orada ben öğretmenime çok düşük dediğimde bu puanları aldın demişti ama bunu diyen öğretmenim 1 yıl önce vefat etti.

 31. Nesli dedi ki:

  (Annemin rüyası bu) Rüyada anne annesinin uzaktan çığlık çığlığa bağırdığını duyuyor çok korkunç bir şekilde bağırdığını duyuyor yorumu nedir acaba

 32. Esra Dal dedi ki:

  Ölen erkek kardeşimin kabrini türbe gibi bir yeein içinde gördüm ona dua ettim ve o sırada sanki yanımdaymış gibi bana dediki”prda bir mezarlık görevlisi var ona söyle burdakilere arpa getirsin”dedi.Bende tamam dedim,o sırada diğer sağ olan kardeşim geldi yanıma onada söyledim kardeşim böyle dedi diye “tamam söyleyelim getirsin”.dedi.Acaba benden birşeymi istedi rahmetli kardeşim?

 33. Gülsüm dedi ki:

  Yatağa yatınca uykuya dalmak üzereyken rahmetli dedem ismimle bana seslendi yorumunuzu alabilirmiyim çok teşekkür ederim

 34. Semra dedi ki:

  Kuzenim yaklaşık 2 ay önce öldü. Henüz çok gençti 29 yaşındaydı erkek. Aile bağlarını çok kuvvetlidir. Birkaç kere rüyamda da gördüm. Hasta halini görmüştüm. Ama bugün bayram günü. Saat 11 gibi uyudum ve gördüm. Eski halini dinç halini gördüm sapasağlam. Bana ismimle seslendi ve yarın da geleceğim dedi. Sonra bi an da ortadan kayboldu. Şaşırdım herkes ağlıyordu zaten ağlamaktan mahvoldum inanmak istemedim gittiğine. Yine bir bayram günüydü rüyamda. Sizce nedir hocam ne demek istiyor bana. Anlatabilir misiniz?

 35. Tuğba dedi ki:

  Rüya değildi gerçek gibiydi uyandım ve ölen dedemin sesini duydum euzü besmele çektim çok ürktüm ve tekrar uykuya daldım sanırım tam olarak rüyamı gerçekmi anlayamadım ismimle seslendi bir defa

 36. Tugna dedi ki:

  Rüyamda gorumcemin tekrar öldüğünü gördüm henüz defnedilmemis başında hoca kuran okuyor hoca diyorki peltek s iki kere t lerin üstüne bastırın diyo sonra bir uyandm evin içinde çok kısa gorumcemin ağlama sesini duydum

 37. Emine dedi ki:

  Eşimin babaannesini gördüm ve sesini duydum mezardan çıkmış hiç ölmemiş yatakta yatıyordu ağzında ve göz kenarlarına beyaz yaralar vardı.elbiselerinin üzerinde toprak lekeleri vardı.

 38. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda iki kere ölmüş banbanemi gördüm Sürekli yanımdaydı ama.en son beni kovaladı ve onun öldüğünü bildiğim için ondan çok korkuyordum Rüyamda ….. 3. Seferde ise “karnım temelli ağrıyor “dediğini duydum ve korktum ama.kendini görmedim

 39. Zehra dedi ki:

  Ruyamda ölmüs komsumuzu gordum. Sesi boyle boguk ve kalinlasmisti sanki girtlak kanseri sesi gibi. Tadilat yaptirrken ustayla konusuodu ama yuzu gozu cok guzeldi ayni vefat etmeden onceki hali gibi.

 40. Fatma dedi ki:

  Sabah vefat eden babamin beni fatos sesiyle cagirmasiyla uyandim ne anlama gekiyor bu

 41. Balkiya Salamova dedi ki:

  Ban kiz kardeshim oglum arabada misafirlikdan donarken oglum beni evin onunda indirmish va kiz kardeshimida evina goturdu Bu arada Ben bu ev bizim degil evimiz degilmish Ban geri kiz kardeshim gila taraf getdim yaklashdikcha Kiz kardeshim in olmush kaynanasi kayinpadari benim Olmush kayinpaderim Bir eshillikda Tut agajinin altinda konushiyorlar kayinpaderim sealing konushub guliyorlrmish Chok iyi gordum ayagin I ayaginin ustuna atmish Sesida uzak Dan duyuliyordu kayinpaderim bir arada 30 yil yashadik bir dafa da tartishmadik Aramiz Chok iyidi kayinpaderim 2007 yilinda da Rahmeta getdi

 42. Buse dedi ki:

  Rüyamda biz ailemle birlikte gülüşüp oturuyorduk evde sonra birden ölmüş babaannemin seslenmesi geldi kulağıma arkamı döndüm tuvalette kendini aşmış intihar etmiş bir kadın vardı ama sadece ayakları gözüküyordu yüzünü göremedim babannem hala sesleniyordu.

 43. Betül dedi ki:

  Rüyada ölmüş babaannemi gördüm . Sıra sende dedı bana çok etkilendim . Beni yanına çağırıyordu . Bütün gün modum düştü.

 44. Özlem dedi ki:

  Rüyamda 5 yıl önce vefat eden çok sevdiğim dayımın önce sesini duydum sonra arkasından koştum sarılmak icin ablam sarıldı ben sarılamadım arkasını döndü o an birileri yüksek bir binanın üzerinden bize taşlar atiyordu o taşları tutmaya bizi korumaya çalışıyordu annem babam ablam abim de rüyamda vardı

 45. Şenay Vatansever dedi ki:

  Rüyamda eski kayınpederimi ve rahmetli eski kayınvaldemi gördüm. Kayınvalidemin sadece sesini duyuyoru benim adımı ziktediyor

 46. Özcan dedi ki:

  Rüyada annem gibi sevdigim teyzem vefat etmişti eşimle Konuşurken seslerini duydum ancak eşim annem gelmiş deyince sevindim annem bana seslendi ancak yanına giderken uyandım.

 47. Özcan dedi ki:

  Rüyamda annem olarak gördüğüm teyzemin eşimle konuşurken duydum eşim gelip annem geldi dedi tam bakmaya giderken uyanmışım

 48. Nuray dedi ki:

  Rüyamda annem mezarının yerini değiştirmenizi istedi ve kardeşlerine şöyle ateşli resimler cizmesinler dedi beni yakmasın kar diye seslendi ama yüzünü goremedim

 49. Zehra dedi ki:

  Rüyada kız kardeşimin mezarın içinde çığlık aldığını gördüm

 50. Aybüke dedi ki:

  Merhaba,annem rüyasında ölen babamı görmüş ve babam benim adımı seslenmiş sadece sesi varmış bu ne anlama gelir.

 51. Aliii dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babaannemin sesini duydum ve beni mezarına çağırdı ayakkabım batar dedim gel dedi ?

 52. Arzu dedi ki:

  Ölmüş olan rahmetli babam rüyamda inliyor gibi sesleniyordu . Seslenirken sanki ızdırap çeker gibi “hayır, hayır” diyordu. Rüyanın çok etkisinde kaldım ne anlama geliyor acaba

 53. Leyla Sağır dedi ki:

  Rüyamda kayınpederimin (vefat etmişti)selam verdiği sesini duyuyordum

 54. Timuçin dedi ki:

  Rahmetli ananemin bana ismiyle seslendiğini duydum dedem sağ evine hırsız giriyordu hırsızı kovaliyordum balkondan atladı bende saksi fırlattım diger arkadaşının göğsüne geldi yere düştü SONRA uyandım Allah hayr etsin

 55. Halil dedi ki:

  Rüyada babamın büyük amcanın oğlunu gördüm Kendisini siyah takım elbise ile ve çok iyi olduğunu gördüm ama ölmüş kendisi oldukça yaşlı idi neredeyse artık çökmek üzereydi ve sağırdı ama rüyada oldukça sağlıklı idi bana bir kağıt verdi reçete gibi birşey bununla yamuk ayağını dikleştirirsin ve oldukça yukarı çıkarsın dedi sonra eve gelirken oldukça yorgun sanki herşey ters dönmüştü o kadar halsizdimki namaz kılamıyordum devam edemez hale geldim ve uzandım yataga ve sonra Bi baktımki ağızdan ruhum çekiliyor kendimi öleçeğimi anladım ve hemen 2 defa kelimei şehadet getirdim ve arkasında fatihaya geçtim ve osırada uyandım

 56. Ayşe dedi ki:

  Ruyamda ölmüş kayın validem Eşime çağırarak beni ona göndermesini istiyor ısrarla

 57. Enes dedi ki:

  Merhaba 2 ay öncesine çok yakım bir dost arkadaşımı kaybettim. Bugün rüyamda kalabalık bir arkadaş ortamında cami hocası sizi duyamıyorum daha yüksek konuşun diyor biz bunu dışarıdan hoparlörden duyuyoruz ama kendi aramızda da bağırıyoruz hoca bize sizi duyamıyorum diyor yanımdan bir ses gidiyor hocaya bu sesi hoca duyuyor ve bu ses vefat eden dostumun sesi kafamı ona çevirdiğim de yüzü karanlıktı ve onu göremeyip ışık tutun dedikten sonra uyandım

 58. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedem beni odasına sokmaya çalışıyordu sen artık buraya aitsin diye bende ısrarlı bir şekilde.Bende kaçmaya çalışıyordum peşimden geliyordu tam yakalayacak ken uyandım.Bide dedemin sesi rüya da kısık bir şekilde duyuluyordu.Hani bağırırsında sesin kısılır ya o şekilde…Bu gördüğüm Rüya Cuma sabahına aittir.

 59. Sebine dedi ki:

  Yuxuda ölmüş kayın pederimin mezarı üstüne godiyordum.kocamın abisinin kızı ile.Adı Esmadı.Amma mezarlık başka bi yerde.Mezarda deyirki Esma gəl gəl gəl.Sonrada deyirki İNŞALLAH GƏLİNCƏ GÖRÜŞÜCEZ.uzağdan it havlaması sesi gelir geri dönüyoruz

 60. Emre erkorur dedi ki:

  Rüyamda teresta çamaşır asıyorum fakat ölmüş komşumuzun sesi geliyor benim diyor ismini söylüyor çamaşırları asarken çamaşırlar kendi ipte hareket edyor

 61. Remzi dedi ki:

  Annem ses kaydı dinliyordu. Kayıtta ölen babamın kuran okuduğunu duydum.

 62. Selma dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annemin sesini duydum bu neye işarettir acaba yorum yapabilirmisiniz

 63. Merve dedi ki:

  Rüyamda hayatta olan dedem bir market isletiyordu onunla konuştum marketten alışveriş yaptım daha sonra markette vefat eden bir yakınımın sadece sesini duydum fazla bir şey kalmadı olan yiyecekler bunlar dedi

 64. Esra dedi ki:

  Rüyamda ekim ayında kaybettiğim dayımın sesini duydum. Görüntüsü yoktu. Sadece bir yerden bana sesi geldi. “kızım, çok?” diye seslendi bana. Bu sesi duyunca yataktan sıçradım zaten. Kendisi benim için çok değerliydi. Ancak ben öğrenci olduğum şehirden memlekete cenazeye gidememiştim. Nasipse inşallah bayram tatiline gidiyorum. Gidip dayımla vedalaşmak istiyorum. Bu bilinçaltımın bir oyunu da olabilir ya da dayım gerçekten bana seslenmiş de olabilir. Zaten dayımın cenazesinden sonra dayım ilk benim rüyama gelmişti. Elimi tutup bana gülümsemişti. (bizim ailede cemaze sonrası ilk 1 ay vefat eden kişinin kimin rüyasına geldiği merak edilir. Bununşa ilgili bazı inançlarımız vardır. Dayım sadece bana gelmişti ve çoğu kişi bu duruma bozulmuştu.) Şimdi de bana seslendi. Aileden tek benim rüyama geldi dayım ekimden bu yana. İki rüyanında tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyorum. Dinen yada bilinçaltı anlamları nelerdir acaba bu iki rüyanın? Teşekkürler 🙏🏻

 65. KEZBAN dedi ki:

  Düğün gibi bir yere gidiyoruz ablam ve arkadaşlarla Sonra ablamlar bir çocuk var arası nişanlısıyla kötüymüş seni görmüş tanışmak konuşmak istiyor git konuş diye ısrar ediyorlar bağırıyorlar vs bende kızıyorum benim sevdiğim var saçmalayın diye sonra hepsi yanımdan kalkıp gidiyor bende dayanamıyorum aralarına girip tam oturacağım yana kayıp otur sohbet et diyorlar yanımda biri var görmüyorum yüzünü sonra bir ses seni kara kuvvetlerinden mi getirdiler bu inadını bilseydim annene doğurmasın seni derdim diyor babamın sesi Kara kuvvetlerinden emekli babamda) bir anda gülerken baba seni çok özledim diyerek ağlamaklı tam omuzuna yatacağım yanımda kimse yok genç uzun bir suret önümden uzaklaşarak gidiyor ve uyanıyorumSonra ablamlar bir çocuk var arası nişanlısıyla kötüymüş seni görmüş tanışmak konuşmak istiyor git konuş diye ısrar ediyorlar bağırıyorlar vs bende kızıyorum benim sevdiğim var saçmalayın diye sonra hepsi yanımdan kalkıp gidiyor bende dayanamıyorum aralarına girip tam oturacağım yana kayıp otur sohbet et diyorlar yanımda biri var görmüyorum yüzünü sonra bir ses seni kara kuvvetlerinden mi getirdiler bu inadını bilseydim annene doğurmasın seni derdim diyor babamın sesini duyunca bir anda gülümsedim mutlu oldum baba seni çok özledim diyerek ağlamaklı tam omuzuna yatacağım yanımda kimse yok genç uzun bir suret önümden uzaklaşarak gidiyor ve uyanıyorum

 66. KEZBAN dedi ki:

  Düğün gibi bir yere gidiyoruz ablam ve arkadaşlarla Sonra ablamlar bir çocuk var arası nişanlısıyla kötüymüş seni görmüş tanışmak konuşmak istiyor git konuş diye ısrar ediyorlar bağırıyorlar vs bende kızıyorum benim sevdiğim var saçmalayın diye sonra hepsi yanımdan kalkıp gidiyor bende dayanamıyorum aralarına girip tam oturacağım yana kayıp otur sohbet et diyorlar yanımda biri var görmüyorum yüzünü sonra bir ses seni kara kuvvetlerinden mi getirdiler bu inadını bilseydim annene doğurmasın seni derdim diyor babamın sesi Kara kuvvetlerinden emekli babamda) bir anda gülerken baba seni çok özledim diyerek ağlamaklı tam omuzuna yatacağım yanımda kimse yok genç uzun bir suret önümden uzaklaşarak gidiyor ve uyanıyorum

 67. Emirhan dedi ki:

  Rüyada ölmüş babmın amcasının beni araması konuşması ne anlama geliyor

 68. Layla dedi ki:

  Ya ben kızım ama rüyalarımda erkek olduğunu görüyorum bu ne anlama gelir veya psikolojik mi bu rüya

 69. Ahmet Karatas dedi ki:

  Yarı uyurken fesat etmiş eşimin bana seslenişi duydum nedir bu

 70. Hatice dedi ki:

  Rüyamda babanemi aradım telefonla konuşurken dediki. Kızım rahmetli deden geldi önüne koyduklarımı hep yiyor dedi. Önüne koyduğum keki filan hep yemiş dedi Arkadanda rahmetli dedemin sesi geliyordu. Kızıma kelimesini duydum. Ama tam olarK selam söyle kızıma mı dedi başarılar mı dedi ikisinden birini söyldxi. Telefonu babama verdim babanemde aynı şeyi babamada söyledi.

 71. Ela dedi ki:

  Merabalar , dustayken iki insan benle konusuyolar ama pek birsey anlatmiyolar sadece erkek cocugu diyolardi . Ruyamda iki uc gun dustayken ayni kisiler benle konusuyolardi ve kari kocaydi cunku sonradan anladim sampuanda onlarin isimleri yaziyodu , onlarin oldugunu ogrendim ruyamda ,. Sonra dustan ciktigimda annemlere anlattim ki sampuanda yazan isimler dustayken benle konusuyolar ama tek hatirladigim sey erkek cocugum diyolardi .. ve onlarin da erkek cocuklari vardi . Cunku dustayken seslerini duyoyordum ama bazen onlari da gorebiliyordum , ve yanlarinizda 9-10 yaslarinda erkek cocugu da vardi .

 72. Ela dedi ki:

  Babam iki yil once vefat etmisti , ve onu ruyalarimda goruyorum , bazen birseyler beraber yapiyoruz yada biyerlere gidiyoruz , ama hic konusmuyo tek bi cumle bile soylemiyo sadece guler yuzle bakiyo bana , sakin ve gulumsuyo bana ama niye sesini hic duymuyorum hicbirsey bana soylemiyo ?.

 73. Gülsüm dedi ki:

  RÜamda köydeyim amcamlarin evin üst yaninda guya ormandaymisim odun edermisim iki tane agac kesmis bulunuyorum fakat agaclar kapi oliyor resmen ev kapisi yukardan asaya kapilar biri beyaz biriyse kahverengi yerde ucarcasina amcamlarin kapiya uctu ama yerde sonra ordan cikti alt tarafta dayimlarin evinin oraya gitti dayimlarin hayvanlari varmis dayimin hanimida bagrioki kacin hayvanlari toplayin kapi parcalicak diye dayimla yengem öldü yorumlarsaniz sevinirim
  Not cok rüyalar yazdim ama yorum gelmedi

 74. Fikriye dedi ki:

  Rüyamda komşumuz Ali amca vardı Rahmetli olmuştu kapimdan içeri seslendi uyandım

 75. Gülsüm dedi ki:

  Rüyam da amcamin hanimlari iki yengemler yiyecek ot toplamislar geliolar bende altan yukari cikiyorum ordan bir tanesi bana seslendiki daha önce gelse,dinde biraz yükümüzü alsaydin sonra ablam yengeme bagirdiki o size ne yükü alicak diye kavga ettiler

 76. rahmiye dedi ki:

  kapı çalıyor oğlum geldi sandım.seslendim kim o diye ölmüş üvey kayınvalidem benim dedi korktum o sirada uyandım

 77. Serkan dedi ki:

  Selamünaleyküm ben bir Şirkette 3 yıldır çalışıyorum patronumuzun babası ama ben 1 yıl çalıştım hastaydı mefahat etti Allah rahmet eylesin ben patronumun şirkette şoförlüğü yaparım ve rahmetlinin mefatinda sonra rahmetlinin aracına hiç ben binmedim ve 5 gün.once rahmetlinin. Aracının muayene si bitmiş ve götürmemi istedi patronum arabayı aldım şirketin önüne getirdim aksam oldu eve gideceğim sabahta alıp ailemle muayene götüreceğim arabayı akşam 5 de.mesai bitti çalıştırdım hafiften müzik açık ama ne söylüyor haberim yok dikkatimi vermedim 10 dk gidiyorum.arka koltuk tan bi ses geliyor sanki biri uyanıyor sağa sola dönüyor duruyorum bakıyorum bisey mi var koltukta diyi ama bisey yok devam ediyorum 10 dk geçmiyor birdaha aynı ses radyo yu kapattım o sesde birdaha gelmedi bu neye yorumlanır çok huzursuz oldum

 78. Elif dedi ki:

  Rüyada Bizim eve yakın olan mezarlığın karşısında arkadaşımla akşam üstü sohbet ediyorduk o sırada bı kaç ses işitiyorduk etrafımıza bakiniyorduk kimse yoktu tekrar sesler gelmeye başlıyordu ve biri bize o seslerin mezarlığın içindeki ölülerin sesleri olduğunu söylüyordu

DMCA.com Protection Status