Rüyada Ölmüş Birinin Sırtını Kaşımak

Rüyada ölmüş birinin sırtını kaşıdığını görmek, zamanında size iyi davranmayan veya üzen kişilerin şimdi gönlünüzü alacaklarına yorumlanır. Size karşı hal ve hareketlerinden dolayı çok büyük pişmanlıklar yaşayan kişiler olabilir. Yeniden gönlünüzü kazanmak isteyebilirler. Gelecek günlerde hane içerisinden sizinle görüşmek isteyen ve geçmiş hataları için özür dileyen biri olabilir. Eski sevgiliniz ya da eski eşiniz de değerinizi geç anlayabilir. Ayrılıkların ardından yeniden bir araya gelinebilir. Rüyada ölünün sırtını kaşımak, aynı zamanda aile fertleri ile iyi geçinmeye ve birbirinize destekte bulunmaya yorumlanır. Aile fertleri ile yardımlaşılabilir, birbirinize kol kanat gerebilirsiniz. Kardeşlerinize de bir iyilikte bulunabilirsiniz.

Rüyada ölen babanın sırtını kaşımak, aileniz için hayallerinizi hayata geçirmeye ve onlara çok güzel imkanlar sunmaya yorumlanır. Aileniz için maddi ve manevi olarak destekte bulunabilir, aile bütçesine daha fazla katkı sağlayabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Sırtını Kaşımak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin sırtını kaşımak ihya yorumu, hayırlı bir rüyadır ve güzle bir değişim sürecine girmek, sevdiklerinden destek almaya yorumlanır. Karşılıklı yardımlaşma ile tüm zorluklar aşılır. İşsiz olanlar yeni bir işe girerler. Yaşanan maddi zorluklar kısa süre içerisinde atlatılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. filiz dedi ki:

    Selam. benim annem vefat edeli 3 sene oluyor.hic buzamane kader annemi ruyamda görmedim.hep dua ederdim ki.görum .görmedim. Ama bu gece annemi tekrar ölmuş .tekrar cenazesini kalkdigini gördim.mezarliga geldikdeyse.tabutun .mezarin yanina koyulup beklendiyini.sonra gördum ki tabutun ustu acildi.annem gözlerini acdi . uzerinde gecelikleri.vardi.saclari simsiya.uzerinde kalin yorganla örtulmuş..tez yorgani uzerinden acdi ki cok sicak oldu.sordum annem nasilsin diye.dedi ki cok cok iyiyim.yerim rahatdi.ve tekrar uydu .. ondan sonra hic bisey görmedim.ve bende uyandim …

DMCA.com Protection Status