Rüyada Ölmüş Birinin Sırtını Sıvazlamak

Rüyada ölmüş birinin sırtını sıvazladığını görmek, hane içerisinde zamanında size ve ailenize sırt çeviren kişilerin buna pişman olacaklarına yorumlanır. Size karşı her kim haksızlık yapmış ise pişmanlık yaşar. Size karşı yapmış olduğu hatalar yüzünden mutsuz olabilirler. Ailece küs olduğunuz kimseler varsa yeniden barışma sağlanır. Aileler arasında tatsızlıklar son bulur. Kendi ailenizde kardeşleriniz veya diğer aile fertleri ile dargınlıklarınız varsa ilk adımı sizin atmanız ile birlikte aranız düzelir. Eğer hane içerisinde bir türlü paylaşılamayan ya da alamadığınız mal mülk varsa er ya da geç hakkınız olan elinize geçer.

Rüyada ölen birinin sırtını ovalamak, aynı zamanda sevdiklerinden destek görmek ve ailenizin sizi koruyup kollayacağına yorumlanır. Zor günler geçiren kimseler ailesinden destek görürler. Sizin bu günleri atlatmanızda maddi manevi yardımlarını esirgemezler. Ayrılık veya boşanma sürecinde olan kimseler bu konuda sevdiklerinden yardım görüp süreci daha kolay atlatırlar.

Rüyada Ölmüş Babanın Sırtını Sıvazlamak

Karşınıza çıkan sorunları çözmek ve sevdiklerinden destek görmeye yorumlanır. Eğer size karşı yapılan bir haksızlık varsa hak ve hukuk yerini bulur. Mahkemesi olanlar için de mahkemelerinden gelen sonuçlar kişiyi mutlu eder. Zor günler tez zamanda geride kalır, dertlerinizin üzerine perde çekebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Sırtını Sıvazlamak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin sırtını sıvazlamak ihya yorumu, sevdikleriniz ile aranızın düzeleceğine ve eşinizin de size desteğini esirgemeyeceğine yorumlanır. İyi niyetle yapılacak olan her iş bereket getirir, kişi çalışmalarında başarıya ulaşır, girdiği ortamlarda sevilir sayılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Yildiz dedi ki:

  Rshmetli annem benim sırtımı sivazliyor ve ben o an bayiliyorum ama kendimdeyim kalkmaya calisiyorum kimsenin yuzunu görmüyorum sadece esimin ayak sesini duyuyorum yanima geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden destek görmek ve sorunlardan kurtulmaya yorumlanır.

 2. Ayse dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamı gördüm ve acısı vardı sırtını sivazlayip 3 ihlas 1 Fatiha suresi okuyordum seslibir şekilde ve babam da benimle birlikte okuyordu

 3. Selçuk dedi ki:

  Rüyamda ķomsunun evindeymişiz Komşu çok büyük bir televizyon almış ve bakarken büyük bir salkım üzüm aldım yiyorum komşumun kocası öldü komşumun kızı abla babam geldi bugün ölüler evlere gidiyorlar diyor birden ağlayarak yüzünü buluzu ile kapatarak burda diyerek gidiyor anası ile bende yanına gidiyorum üzülme diyoru. Ama nafile bende özledim diyorum o esnada ölen Anam bakıyorum belimi okşuyor Allah rahmet eylesin de kızım diyor ama benziyorum ki bende ölmek istiyorum

DMCA.com Protection Status