Rüyada Ölmüş Birinin Şişmanladığını Görmek

Rüyada ölmüş birinin şişmanladığını görmek, borçlar veya başka parasal sorunlar yüzünden yaşanan endişeli ve gergin günlerin yakın zamanda son bulmasına yorumlanır. Çok fazla borcu olan kişiler borçlarının büyük bir kısmını ödeyebilirler. Çevrenizde kimseye borcunuz kalmaz ve bu yüzden kimse ile mahcup olunmaz. Özellikle aile içerisinden  birine borçlarınız varsa yakında ödeyebilirsiniz. Parasal anlamda eliniz rahatlar. Uzun zamandır iş arayan ancak bir türlü iş bulamayan kişiler de yakında güzel bir işe girebilirler. Yeni bir iş ve gelir kaynağı ile üzerinizdeki borç külfeti hafifler. Rüyada ölünün şişmanlaması, aynı zamanda size karşı içinde kin ve öfke biriktiren biri varsa hepsini size söylemesine yorumlanır. Size karşı olan tüm öfkesini dile getirebilir. Bazı hatalarınızı yüzünüze vurabilir.

Rüyada ölen birinin kilo aldığını görmek, aile hayatında çok mutlu olmaya ve sevdikleriniz ile aranızın daha iyi olacağına, bol kazanca yorumlanır. Ailesi ile parasal sorunlar yüzünden zor günler geçirenler rahata erişirler. Ailenizin de yüzü gülmeye başlar. Rüyada ölüyü kilolu görmek, mal mülk paylaşımı yüzünden çıkan sorunları geride bırakmaya yorumlanır. Miras konuları gündemde ise uzlaşma sağlanır.

Rüyada Ölmüş Annenin Şişmanladığını Görmek

Rüyada ölmüş anneyi kilolu görmek, elinize helal para geçesine ve kazancınızın hayrını göreceğinize yorumlanır. İş değişikliği yapacak olanlar yeni işlerinde daha güzel bir paralar kazanabilirler. Daha bereketli paralar elinize geçer.

Rüyada Ölmüş Babanın Şişmanladığını Görmek

Ailenize ve kendinize karşı sorumluluklarınızı yerine getirmek, ailenize güzel imkanlar sunmaya yorumlanır. Çalışıyorsanız kazancınızda artış olabilir. Daha çok para kazanarak ailenize de katkınız artabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Şişmanladığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin şişmanladığını görmek ihya yorumu, parasız ve işsiz kalan kişilerin yenden para kazanmaya başlayacaklarına yorumlanır. Birikim yapabilir, güzel iş olanakları elde edebilirsiniz. Maddi zorlukların ardından bereketli bir döneme girilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Özlem dedi ki:

  Rüyamda ölen eşimin şişmanladiğini gördüm ,acaba ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahata ermeye yorumlanır.

 2. Miss dedi ki:

  Rüyamda yaşarken bize asla rahat vermeyen, aile ilişkilerimizi hep yıkan babaannemi gördüm. Her zamanki gibi oturmuştu ama çok kilolu ve gözleri kan çanağına dönmüş olarak gördüm. Ağlamış olduğunu da düşündüm rüyamda, mahcup gibi bir hali de vardı. rüyamda da çantamı kaybetmiştim onu ararken o bana sordu ne oldu diye bende böyle böyle çantam kayıp kim aldı bilemiyorum dedim o da bana tamam sen endişe etme ben şimdi kapının önünden gelen geçene bakar bulurum, biri aldıysa. Dedi neye yorumlanır çok merak ediyorum. Ben kendi içimde asla affedemedim babaannemi. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 3. Eda dedi ki:

  Rüyada ölmüş erkek kardesimi boyu uzamış ve kilo almış gördüm sağ ayağında siyaah çoraplar bir deste parasini orda saklıyordu kazandiklarim burda diye gosteriyordu

 4. Meryem dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bi akrabam bana kilo aldığımı söyledi bunun yorumu nedir acaba şimdiden tesekkür ederim

 5. Fatih dedi ki:

  Annem rüyasında olen babamı görmüş sagolan arkadaşı ile çok güzel bir yerde yemek yiyorlar mis abi coksukur buseferde kurtuldum demis babam kilo almış cunki hastayken zayıftı eski halini almış görmüş annem giyimi çok temi ve guzelmis ve ona demiski oğluma şöyle çok kilo aldı zayufkasin biraz zira babamın hastaliginda sitresten 8 kilo falan aldım azim durmadı canım sıkıldıkça yedim ve devam ediyorum

 6. zeliha dedi ki:

  Rüyamda köpeklere kemikli et ve kokmuş balık atıyorum sonra köpeğin birinin kafası kopuyor ne anlama geliyor yorumlarmisiniz lutfen

 7. Ayşe dedi ki:

  Hocam rüyamda ölmüs dayımı gördüm kilo almıştı ve boyu uzamisti bizim eve gelmişti bana sarıldı ve dayımın kolunda dikiş vardı kolu şişmişti acaba anlamı nedir

 8. Saliha dedi ki:

  Rüyamda ölen oğlumu kilolu ve mutlu gördüm birbirimize sarılıyorduk

DMCA.com Protection Status