Rüyada Ölmüş Birinin Siyah Giydiğini Görmek

Rüyada ölmüş birinin siyah giydiğini görmek, çevrenizde borcunuz olan kişiler varsa borcunuzu kapatmaya ve üzerinizdeki borç külfetinden kurtulmaya yorumlanır. Şu günlerde para konularında kara kara düşünen kişiler aydınlanır. Yaşanan sıkıntılı günler geride kalır ve elinize daha çok para geçebilir. Eğer maddi külfette bulunan bir insan varsa da artık kendi kazancını sağlar ve size de ailenize de külfet olmaz. Başkaları yüzünden para sıkıntısı çeken kişiler de rahata erişirler. İş yerinde her türlü haksızlık biter ve kişi karamsarlıktan kurtulur. Rüyada ölünün siyah renk giyinmesi, aynı zamanda tüm kuruntulardan kurtulmak ve yakında hayatınızda güzel gelişmeler olacağına yorumlanır. Hem kendiniz hem de aileniz için isteklerinizi gerçekleştirme şansı elinize geçebilir.

Rüyada ölmüş birinin siyah çarşaf giydiğini görmek, birinin gizlediği dertleri sizinle paylaşmasına veya sırlarını size açmasına yorumlanır. Bir süredir özel hayatında zor günler geçiren bir yakınınız varsa çareyi sizden yardım istemekte bulunabilir. Size derdini açarak bir tavsiye isteyebilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Siyah Palto Giydiğini Görmek

Kendinizi güvence altına almak ve talihsizliklerden kurtulmaya yorumlanır. Maddi olarak kendinizi güvende hissedeceğiniz bir yatırım yapabilirsiniz. Gelecek günlerde aileniz ve sevdikleriniz de size kol kanat gerebilirler. İş arıyorsanız iş bulmanıza yardımcı olunur.

Rüyada Ölmüş Birinin Siyah Giydiğini Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin siyah giydiğini görmek ihya yorumu, hem kendinize hem de sevdiklerinize hayır getirecek işlere başlamaya veya bir hayıra vesile olmaya yorumlanır. Gelecek günlerde sevdiklerinize dert ortağı olup, yardımlaşabilirsiniz. Bir yakınınıza zor zamanında yardımınız dokunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Faryad dedi ki:

  Rüyada ölen birinin şeytan köstümü giydigini görmek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü karamsar düşüncelerden kurtulmaya yorumlanır.

 2. Faryad dedi ki:

  Rüyada ölen birinin şeytan köstümü giydigini görmek

 3. Arzu dedi ki:

  Vefat eden sevgilimi yerde( yerde dedigim ahirete ki hayata ki yerdeydi sanki burda dunyada ki yerlere Benzemezdi) siyahlar icinde oturdugunu gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek olan iyiliğe yorumlanır.

 4. Nurgül dedi ki:

  Merhabalar vefat eden kuzenim eşarbından eteğine kadar simdşyah gördüm elinde telefon vardı müzik dinliyordu etrafta umursamazca dolaşıyordu sonra geldi oturuyordum ben de dizime uzanak sandım ama o halasının dizine uzandı ben de yanında başını okşadım sonra beni çağırdılar içerden gittim çeyiz bohça verdiler bana için de transparan tül beyaz bi gecelik vardı baktım ona bohça kucağımdaydı yorum yapar mısınız

 5. Nur dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir yakınımı gördüm deniz kenarında siyah bir kazak giymiş iskeledeydik yandaki küçük iskeleye geçtik önce ben geçtim sonra ölen yakınım inerken elini tuttum tutmadan önce ölü olduğunu bildiğim için elinin ısısından dolayı ilkindim. Sonra ölen yakınımın tuttuğum elimi kokladım. Güzel kokuyordu. Sonra sen hepimizin annesiydin dedim. Deniz kenarında iskeledeydik anlamı ne olabilir.

 6. Emine dedi ki:

  Ruyamda olen esimin siyah gomlek giydigini gordum

 7. Emine dedi ki:

  Ruyamda uc yil once vefat eden babami gordum bana kiziyordu

 8. Aysel dedi ki:

  İyi günler, Rüyamda ölmüş ablam dekolte siyah bir bluz ve siyah pantolon giymiş. Nereye diyorum bulaşıkları yıkamaya gidiyorum diyor ben de sen bırak ben yıkarım diyorum.. Yorumlarsanız sevinirim..

 9. Ayşən dedi ki:

  Ruyada ölmüş birinə sım sıkı sarldımı hatda onunla gitmək isdedimi gördüm üzerindeki giysiləri falan sim siyahdı yüzündede bir təbəsüm vardı bizə misafir olaraq geldiyni gördüm

DMCA.com Protection Status