Rüyada Ölmüş Birinin Tabutunu Görmek

Rüyada ölmüş birinin tabutunu görmek, zamanında çekilen çilenin ardından rahata erişmeye ve güçlenmeye yorumlanır. Kişi maddi ve manevi olarak kendini geliştirir, gün geçtikçe daha da güçlenir. Size engel olmak isteyen kimseler varsa engel olamazlar. Kişi bir şekilde mücadelesinde sonuca ulaşır. Eğer iş hayatında zor günler geçiriyorsanız ve çaresiz iseniz, çaresizlikten kurtulursunuz. Önünüze yeni fırsatlar sunulabilir, sizi gerçekten mutlu edecek imkanlar elinize geçebilir. Eğer sürekli sizi engelleyen ve yükselmenizi istemeyen kimseler varsa hayatınızdan uzaklaşabilirler.

Rüyada cenaze tabutu görmek, sıkıntıları atlatmaya ve hayatında yeni bir sayfa açmaya yorumlanır. Kişi hayatının değerini anlar ve yaptığı hataların farkına varır. Kendinize haksızlık yaptığınız şeyleri telafi edebilirsiniz. Eğer sizi sürekli üzen kimseler varsa o kişilerden uzaklaşıp kendiniz için bir şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Annenin Tabutunu Görmek

Aileniz adına güzel şeyler yapmak ve aile fertlerini çok mutlu etmek, çocuklarınız varsa onlara iyi birer ebeveyn olmak anlamına gelir. Kişi kötü alışkanlıklarını bırakır ve kendi ve ailesinin sağlığına daha çok önem vermeye başlar.

Rüyada Ölmüş Babanın Tabutunu Görmek

Maddi durumun iyileşmesine ve yeni gelir kapısı aralamaya, borçtan kurtulmaya yorumlanır. Evinizde geçim derdi kalmaz ve aileniz için daha çok imkan sunabilirsiniz. Örneğin aile içinde işsiz biri varsa iş bulabilir, hayırlı olaylar olur.

Rüyada Ölmüş Birinin Tabutunu Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin tabutunu görmek ihya yorumu, korkulardan ve düşüncelerden kurtulmaya, doğru kararlar alıp yükten külfetten kurtulmaya yorumlanır. Kişi üzerindeki yükü hafifletir, emekleri tez zamanda karşılık verir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. Nisanur dedi ki:

    Bir kaç sene önce ölmüş olan amcamın tabutunu rüyamda gördüm. Yani onun yüzünü veya cesedini görmedim ama içinde olduğunu biliyordum sanki bir şekilde. Onun tabutunu görünce amcam diye ağlamaya başladım. Hava güneşliydi yani güzel bir havaydı. Babam ve annem kavga ediyordu yani aile mutluluktan çok kaos ortamındaydı ve ben babama sitem ediyordum. Babama amcam bir kez daha bizi ziyarete gelmiş ama biz kavga ediyoruz ortam mutlu değil gibi sitemli sözler ediyordum annemle babama. Yani ölmüş amcam bizi bu dünyaya ziyarete geliyormuş ama gördüğü manzaradan hoşlanmıyormuş gibi anladım ben. Bir taraftan da bu durum için hemde amcamın cenazesini gördüğüm için tabuta sarılıp içimi söke söke ağlıyordum. Yani beni etkileyen bir rüyaydı yorumlarsanız sevinirim:)

  2. NİL EZEL dedi ki:

    Ben rüyamda bir şekilde ölmüştüm. Ama ruhum halla dolaşıyordu ve annemle konuşabiliyordum. Dolaştığım sıralarda kötü bir ruh bana zarar vermek istiyordu sorna birden biri kılıç gelip beni kurtardı sorna önüme düştü ve kılıç ile konuşmaya başladım bana nasıl kullanılacağını gösterdi . Aradan biraz zaman geçti yemek yerken yeni birisi geldi yanıma o kişide ölümüme sebep olan kişi ile aynı ada sahipti ilk başta çekindim ama sorna iyi anlaşmaya başladık .Sonunda ise ikimizde kendi mezarımıza bakmaya gittik ama onun mezarı yoktu . Ve ordada uyandım

  3. Eda dedi ki:

    Ben rüyamda, ölmüş olan babaannemin annesinin tabutunu gördüm toprağa kazilmamisti evimizin çatısındaki balkondaydi bizde aşağı katta et pişiriyorduk benle bir çocuk ama kim hatırlamıyorum …

DMCA.com Protection Status