Rüyada Ölmüş Birinin Terliğini Giymek

Rüyada ölmüş birinin terliğini giydiğini görmek, yakın zamanda yaşanan talihsiz olaylar varsa hepsine çözüm bulunur ve her şey düzene girer. Dolandırılan ya da iflas eden biri bu rüyayı görürse maddi kayıpları yakın zamanda geri gelir, kaybettiğinden daha çok kazanır. Elinizden giden imkanları yenden elde edebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için imkanlarınız yoksa bu imkanlar yakında elinize geçer. Rüyada ölünün terliklerini giymesi, aynı zamanda başka birine güvenmek yerine tek başına bir şeyler yapmak ve ortak işlerden uzak durmak anlamına gelir. Bir zamanlar girilen ortak işlerde zarar görülebilir ve artık yolunuza kendi başınıza devam etme kararı alabilirsiniz. Yakın çevreniz de dahil ortaklık konusunda güven sarsıcı durumlar ortaya çıkabilir.

Rüyada ölen birinin terliklerini giydirmek, aranızın açık olduğu ve gidip gelmediğiniz birileri varsa yeniden görüşmeye başlamak demektir. Birbirinizin evine gidip gelmeyi kestiyseniz yeniden aileler görüşmeye başlar. Sizin evinize gelmeyen biri de gelebilir, aile içerisinde akrabalar arası çekişme biter.

Rüyada Ölmüş Annenin Terliğini Giymek

Kardeşleriniz ve diğer aile fertleri ile birlik beraberliğe, evliyseniz çocuklarınızla yolculuk yapmaya yorumlanır. Bir süredir görüşemediğiniz akrabalarınızı ziyarete gidebilirsiniz. Aile içerisinde hayırlı bir olay için de tüm akrabalar toplanabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Terliğini Giymek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin terliğini giymek ihya yorumu, işleri bozuk olanların işlerinin düzeleceğine ve elinizden çıkan paranın fazlasıyla geri gelmesine, mağduriyetten kurtulmaya yorumlanır. yapılan tartışmaların ardından haklı olduğunuz ortaya çıkar, aile içi tatsızlık biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Mehmet Hurşit Doğan dedi ki:

  Rüyamda ölen eltim benim terliklerimi giyiyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinden iyi haberler almaya yorumlanır.

  2. Derya dedi ki:

   Rüyada ölmüş olan akrabamizin terligini giydim ve

 2. Derya dedi ki:

  Rüyamda ölen anneannemin terliklerini alıyorum giyiyorum

 3. Tunay dedi ki:

  Annem 5 yıl önce öldü. Ancak rüyamda onunla şehit cenazesindeymişiz. O askerlerin arasında oruruyor sıkışık bir şekilde. Ben oturduğun koltuktan kalkıp oraya oturmasını istiyorum. Ona corana bulaşmasın diye. Sonra çıkışta siyah renkli ayakkabımın çalındığını fark ediyorum ve annemin terliğini giyiyorum. Sonrasındada nike marka beyaz ağırlıklı bir ayakkabı almışım bunu Kayınbiradere söyletip oradan ayrılıyorum.

 4. dilek akdeniz dedi ki:

  rüyamda şehit kamyonu gördüm ve ben annemle birlikte şehitlerin terliğini giyiyorum sonra şehit arabası et dagıtıyo ama ben almıyorum

 5. Zahide Noyan dedi ki:

  Rüyamda bir ev davetine gidiyorum merdivenlerin sağinda solunda ayakkabı var, eve ayakabı ile girilmiyor, ölmüş bir arkadaşım bana terlik ayakkabısini veriyor, giyiyorum ve kağitla sağinı solunu temizliyorum

 6. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda ölmüş anneannemin terliklerini çatıda bulur ve giyerim ne demek

DMCA.com Protection Status