Rüyada Ölmüş Birinin Tesbih Çektiğini Görmek

Rüyada ölmüş birinin tesbih çektiğini görmek, bir süredir devam eden sıkıntılar varsa veya çaresiz bir durumda iseniz yakında selamete erişmek anlamına gelir. Büyük bir sabır ile bekleyenler sonunda hak ettiklerine sahip olurlar. Örneğin dava sonucu bekleyen kişilerin davalarında haklı oldukları ortaya çıkabilir ve adalet yerini bulur. Size borcunu ödemeyen ve maddi olarak zor durumda bırakan kişiler varsa da en nihayetinde sizden aldıkları borcu ödeler. Başkaları yüzünden yaşanan mağduriyet yakında giderilir. Rüyada ölünün tesbih çekmesi, aynı zamanda sevdikleriniz ile kavuşmak anlamına gelir. Eşinden ya da ailesinden uzakta yaşayan kişiler aileleri ile kavuşurlar. Uzakta çalışanlar ise ailelerini yanlarına alabilirler.

Rüyada ölen birinin tesbih çekmesi, işleri kötüye giden ve karamsar bir ruh haline bürünen kişilerin işlerinin düzelmeye başlayacağına ve kazançlarında hayırlı gelişmeler olacağına yorumlanır. Aile işi ile ilgilenen kişiler de işlerinde güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Eğer işsiz iseniz, yakında başvuru yapmış olduğunuz yerlerden haber alabilirsiniz ve işe yeniden girilebilir.

Rüyada Ölünün Zikir Çektiğini Görmek

Yüzünüzü güldürecek haberler almak anlamına gelir. Örneğin evlenmek isteyip de aileler yüzünden evlenmeyen kişiler ailelerin rızasını alırlar. Eğer iş konusunda zor günler yaşanıyorsa da her şey düzelir.

Rüyada Ölünün Elinde Tesbih Görmek

Çevrenizde hasta olan biri varsa bu kişinin şifasını bulmasına yorumlanır. Hasta birinden iyi haberler alınabilir. Rüyada ölünün tesbih istemesi, birinin sizden yardım istemesi anlamına gelir. Bir yakınınız sadece size güvenip dertleşebilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Tesbih Çektiğini Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin tesbih çektiğini görmek ihya yorumu, sizi üzen ve sıkıntıya sokan bir konuda çare bulmak ve rahatlamaya yorumlanır. Eğer aile içi sorunlara üzülüyorsanız sizin de katkınız ile çözülebilir ve aradaki kırgınlıklar da biter. Birinden beklediğiniz bir iyilik varsa bu kişi size o konuda iyiliğini esirgemez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Yunus dedi ki:

    Rüyamda 2012 de vefat eden babaannemi gördüm. Elinde tesbih zikir çekiyordu. Yüzü nur gibi parlıyordu. Acaba bu rüyanın yorumu nedir.

  2. SERDAR ÜNAL dedi ki:

    rüyam da 2020 de vefat eden enistemi gördüm umreden gelecek diye ziyaretine gitmişiz oda geldi hic konusmadi elinde tesbih vardi çekiyordu salavat getirdiğini duydum bı tek

  3. Zeyñep dedi ki:

    Rüyamda ölü olan anneannem ve babaannem benim evimde evim çok küçük herkes siyah giyinmiş benden tesbih istediler tesbih torbasını ortaya koydum bakıyorum ya 33 lük yada eksik diyorumki torbada 2 tane 99 sağlam var bakın bulun o arada babamı dışarda görüp el sallıyorum babam sağ .babaannem kızıyo bırak babanı gel tesbih bul bize diyo

DMCA.com Protection Status