Rüyada Ölmüş Birinin Tırnağını Görmek

Rüyada ölmüş birinin tırnağını görmek, herkesin gözünde itibar kazandıracak işler ile uğraşmaya ve boş işlerden vazgeçmeye yorumlanır. Size faydası dokunmayan işlerden vazgeçilir. Bunun yerine daha hayırlı işler ile uğraşılır ve yeni bir başlangıç yapılabilir. İşsiz olanlar yeni bir kariyer yolu çizebilirler. İşi olanlar da başka bir işe geçerek iş değişikliği yapabilirler. Eğer bir süredir uğraş verdiğiniz halde karşılığını alamadığınız işler varsa vazgeçilir. Zarardan er ya da geç dönülür. Rüyada ölünün tırnaklarını görmek, aynı zamanda sözü geçer biri olmaya yorumlanır. İş hayatında terfi alabilir, daha fazla insanın sorumluluğu üzerinize yüklenebilir. Yönetici olmak isteyen kişiler bu hayallerine erişebilirler.

Rüyada ölen birinin ayak tırnaklarını görmek, bir süredir görüşmediğiniz insanları ziyarete gitmeye ve zeytin dalı uzatmaya yorumlanır. Zamanında aranızda ufak tefek sebeplerle çıkan kırgınlıklar biter ve sevdikleriniz ile eskisi gibi görüşmeye başlanabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Tırnaklarını Uzun Görmek

Mesleki hayatınızda başarılı olmaya ve borçlarınız varsa kapatmaya, daha iyi kazançlar sağlamaya yorumlanır. Kazancından memnun olmayan kişilerin gelirleri artmaya başlayabilir. Daha çok kazanıp ailenize daha güzel imkanlar sunabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Tırnağını Kesmek

Çevrenizde maddi olarak zor günler geçiren biri varsa ona yardımcı olmaya ve para desteğinde bulunmaya yorumlanır. Borçlarına ödemelerine yetişemeyen bir yakınınıza zor gün dostu olabilirsiniz. Aile fertleri arasından birine de işlerinde yardımcı olunabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Tırnağını Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin tırnağını görmek ihya yorumu, sevdiklerinize karşı görevlerinizi yerine getirmeye ve onları mağdur etmemeye, ailede huzura yorumlanır. Sizi insanların gözünde yüceltecek hayırlı işler ile uğraşılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Serife dedi ki:

  Rüyamda ölen kayınvalidemin tırnaklarını temizliyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde rızkın artmasına yorumlanır.

 2. Nesime dedi ki:

  Vefat etmiş babamı gördüm. Onceden banyo kazani kullanırdık. O da kazanı yakmış. Duş alacakmis. Tırnaklarını kesmiş. Ben de lavabonun altında başka bir şey ararken babamın kesilmiş tırnaklarını görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 3. Zeynep dedi ki:

  Ruyamda ölmüs ablam evimize geliyo beni opuyo sonra sigara iciyo sigara icerken gulerek tirnagima parmagiyla bastiriyo diyorum nie oyle yapion ben sana bisey yapmadim diorum güluyo oda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 4. Naz dedi ki:

  Vefat eden babamın kalp krizi geçirdiğini arayıp söylüyorlar ambulansa gidince biraz sohbet edip bana tırnağını gösteriyor ve ne kadar uzadığını söylüyor

  1. admin dedi ki:

   Ev içi bazı sorunların bitmesine yorumlanır.

 5. Cansu dedi ki:

  Ruyamda ölmüş babmin tekrar öldüğünü ve ayak tırnaklarının kanadigini gordum bunun anlami nedir acaba 😔

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek yardıma yorumlanır.

 6. Havva dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annemi tekrardan defnediyordum birden topak altından ayak baş parmağının dışarı çıktığını gördüm ve baş parmağının tırnağı uzundu tırnağı az yukarı hafifçe kaldırıyordum ve tırnağı düşüyor yeni kısa bir tırnak çıkıyordu sonra onun adına dağıttığım Yasin kitabını gördüm

 7. Abdullah dedi ki:

  Merhaba rüyamda güya almanyaya kacak olarak gidecekmişim ve ölen babamın bana tırnakların uzun mu orda uzun tırnaklı kisileri sevmezler diye soruyordu bana . Karşılıgı nedir acaba cevaplarsanız sevinirim .

 8. Meryem dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babaannemin tirnaklarinin uzadigini ve kirlendigini gördüm ve hasta olduğu için temizleyemedigimi şimdi temizleyecegimi söylediğimi gördüm.

DMCA.com Protection Status