Rüyada Ölmüş Birinin Tırnağını Kesmek

Rüyada ölmüş birinin tırnağını kestiğini görmek, sevdiklerinize zor günlerinde yardımcı olmak ve vefalı bir dost olduğunuzu göstermek anlamına gelir. Şu günlerde zor zamanlar geçiren ve derdini de kimseyle paylaşamayan bir insan varsa size derdini açabilir. Zamanında size destek veren birine de şimdi destek olmanız gerekebilir. Rüyada ölünün tırnağını kesmek, aynı zamanda iç huzuru bulmak anlamına gelir. Kişi yakında manevi huzuru bulur ve kendi üstüne düşen görevleri yerine getirir. Rüyada ölmüş birinin senin tırnağını kesmesi, ailenize ve yakınlarınıza karşı tüm görevlerinizi layığı ile yerine getirip onları da mahcup etmemek demektir. Evli olan kişiler hem eşleri hem de evlatlarına daha iyi imkanlar sunarlar, evinizde mutluluk artar.

Rüyada ölen birinin tırnaklarını kesmesi, ödeme bekleyen kişilerin eline hakkı olan paranın geçmesine ve size borcu olan her kim varsa ödemesine yorumlanır. Mal mülk konusunda haksızlığa uğradığını düşünen ve mahkeme sonucu bekleyen kişiler için de davaları hayırlı sonuçlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Ayak Tırnağını Kesmek

Bir süredir size veya ailenize küs olup da evinize gelmeyen biri varsa aranızdaki buzları eritmek anlamına  gelir. Sizin bir hatanız olduysa karşı tarafın gönlünü alabilirsiniz. Eşiyle zor günler geçirenler de aralarındaki sorunları geride bırakabilirler.

Rüyada Ölmüş Birinin Tırnağını Kesmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin tırnağını kesmek ihya yorumu, aranızda sorunlar olan insanlar ile barışmaya yorumlanır. Aile fertleri ile arasında sorunlar çıkan kişilerin arasındaki buzlar erir. Eğer ailenizden uzakta iseniz kavuşmak anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Ergün dedi ki:

  Ölmüş ağabeyimin ayak tırnaklarını kesiyorum, sonra onları törpülüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzaktaki birinin özleyip aramasına yorumlanır.

   1. Aydın dedi ki:

    Meraba ben ölen dedemi gördüm rüyamda benden tırnaklarını kesmemi istedi ve bende kestim bu ne oluyo

 2. Sule Den dedi ki:

  ruyamda olmus babam evime gelmisti ve ayak rirnaklarini kesiyordum…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya verilen sözlerin tutulmasına yorumlanır.

 3. Havva dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamın tırnağını kesiyordum ama rüyada sağdı ve eşimin köyüne tatile gidip gelmişler orda bişeyler yapmış parmağım kötüydü diyo ve geldiğinde iyileşmişti tırnağı ben bir kısmını kestim başparmağının kendisinde seviniyordu tırnağını kesince yorumlar sanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir görmediğiniz bir aile ferdi ile görüşmek, hasretin sona ermesine yorumlanır.

 4. Asli dedi ki:

  Ruyamda Rahmetli ananem tirnaklarini kesiyordu uzerinde mavi bir elbise vardi Bu ne ablama geliyor Yorumlariniz icin simdiden teaekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç külfetinden kurtulmaya yorumlanır.

 5. Ayse dedi ki:

  Ruyamda gecen hafta cividden olen cumra belediye bsskani amcaoglumu yuksek bi yere cikmis ayak tirnaklarini keserken gordum.rahat ve mutlu bi hali vardi..ne anlama geliyor acaba riyam.

 6. Ayşe dedi ki:

  Rüyada ölmüş babaannemin tırnağını kesecekken uyandım. Ne anlama geliyor acaba?

 7. Günel dedi ki:

  rüyamda ölmüş babam yatalak halde ve abim tırnaklarını kesiyordu bense onları toplayib klozete atdım

 8. Ayşegül BAL dedi ki:

  Merhaba rüyamda vefat eden abimin ayak tırnaklarını kesiyordum

 9. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda rahmetli ananemi gördüm el tırnaklarını kesiyordu sonra aldım ben kesmeye başladım onun tırnaklarını bu ne anlama geliyor acaba

 10. Ahmet dedi ki:

  Vefat etmiş dedemin rüyamda el ve ayak tırnaklarını kesiyordum

 11. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedemin el ve ayak tırnaklarını kestim Ama dedem rüyamda sağd yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

 12. Hilal dedi ki:

  Rüyamda ölmüş yengemin el ve ayak tırnaklarını kesiyordum oda çok mutluydu sadece gülüuor hiç klnuşmuyordu gelinde eve temizlik yapıyordu

 13. Gamze dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dayım kendı tırnaklarını kendı kesıyor Du yorumlarsanız sevınırim

 14. Kevser dedi ki:

  Rüyamda ölen babamın ayak tırnaklarını kestigimi gördüm, elini tutuyordum benim tuttuğum eli sıcacık tı anneme gösterdim onun tuttugu eli soguktu hic ölmemiş gibi sıcacık diyodum. Sonra babam gitti ama ayak bas parmak tırnagı kalmıştı tırnagı kalmış diye seviniyordum anneme ağlamama uyandım aglamaktna burnum falan tıkanmıştı uyandığımda cok etkilendim

 15. Mehmet dedi ki:

  Ruyada vefat eden oğlumun tırnaklarını elimle temizliyordum sonra bir tir dolusu odun bizim eve geliyordu ve oğlum odunlarin üstündeydi sonra annesi dışarıya kilotla çıkıyordu ve vefat eden oglum annesinin o haline sinirleniyordu manası nedir???

 16. Şəbnəm dedi ki:

  Uykumda ölmüş kayinpederimin ayaq tirnaklarini kesiyorum. Bir tirnaqi kaniyor.

 17. Sedat dedi ki:

  Dedem tırnağını kesmeye çalışıyordu yapamadi ver dede Bn yardımcı olayım dedim verdi tam keseyim derken dedem tırnaklarını öyle bir derinden kesmistiki yara olmuş tu parmak uçları işte bende dedeme çok derin kesmissin o yüzden olmuyor diye anlatıyordum durumu.NOT: demem 2 ay önce vefat etti ve vefat etmeden önce son tırnaklarını ben kestim)

DMCA.com Protection Status