Rüyada Ölmüş Birinin Torununu Sevmesi

Rüyada ölmüş birinin torununu sevdiğini görmek, sevdiklerinize karşı duyduğunuz özlemlerin son bulmasına ve bir araya gelerek hasret gidermeye yorumlanır. Eğer ailenizden uzakta yaşıyorsanız onlarla aynı ortamda yakın yaşama imkanı elinize geçebilir. İş güç sebebi ile ailesinden uzakta yaşayanlar yeni iş teklifleri alarak ailelerine yakın bir yerde işe girerler. Evli olup işleri sebebi ile eşinden uzak olanlar da eşlerini yanına alabilirler. Aradaki hasretler biter ve aile ortamına kavuşulur. Rüyada ölünün torun sevmesi, bekar olan biri görürse kendi yuvasını kurmak anlamına gelir. Evlilik konusunda ilk adım atılabilir. Evli olanlar da aile saadetlerini arttırırlar.

Rüyada ölen birinin torunlarını sevmesi, aile içerisinde birlik ve beraberliğin artması anlamına gelir. Aile fertleri arasında küs olan insanlar varsa onların barışmasında vesile olabilirsiniz. Eğer boşanma aşamasında olan bir yakınınız varsa da evliliklerini kurtarmalarına vesile olunabilir.

Rüyada Ölmüş Dedenin Torununu Sevmesi

Mevcut ekonomik durumunu düzeltmeye ve daha rahat geçinmesine yorumlanır. Ev hayatında maddi sıkıntı yaşayanlar rahatlar ve ev içi borçlarını çok rahat bir şekilde öderler. Çocuklarınız ve ailenize daha iyi şartlar sunabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Ninenin Torununu Sevmesi

Hasta olan yakınlarınız varsa hayırlı haberler almak anlamına gelir. Şu günlerde sizi üzen bir konuda hayırlı haberler gelinir. Rüyada ölmüş babaannenin torun sevmesi, evinizde huzurun ve bereketin artmasına yorumlanır. Evinizde saadet daimi olur. Rüyada ölmüş anneannenin torun sevmesi, çocuklarınız ile ilgili başarılara sevinmek ve ev içi birlik beraberlik demektir.

Rüyada Ölmüş Birinin Torununu Sevmesi İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin torununu sevmesi görmek ihya yorumu, sevdiklerinize karşı özlemin bitmesine ve yeniden aynı sofra etrafında toplanmaya yorumlanır. Akrabalarını zile bir sofrada buluşup onlardan çok hayırlı haberler alabilirsiniz. Evinize çok mutlu olacağınız misafirler gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. Hülya Leba dedi ki:

    Merhaba rüyamda ben evlenmeden önce ölmüş olan kayınpederimi gördüm tek başına bir yayla evinde kalıyordu yıllardır kimseyi görmemiş oraya çekilmiş ve ben oradan araçla geçerken yanımda iki çocuğum var el sallıyoruz uzaktan oda bize sallıyor sonra dayanamayıp yanına gidiyoruz hiç görmediği torunlarını seviyor bende elini öpüyorum…

  2. Ulaş dedi ki:

    Rüyamda 4 ay önce vefat eden anaannemi gördüm yatakta yatıyordu yanında gittim ve bana sarılarak anne kurban olsun dedi nedemektir bu ruya

  3. Meral dedi ki:

    Rüyamda ölmüş babamın mezarina gittim rüyamda ağladım mezarina su felan döktüm 2 kızım var benim biri 3 aylık diğeri 4 yaşında kucağımda kızımla eve giriyoruz o sırada babam mezarından ayağını uzatarak kızımla beni köşeye sıkıştırıyor ver biraz sevim diye bende korkudan tamam baba içeri girip hemen geliyim verecem diyorum sonra eşimi arayıp hadi gidelim diyorum ama anlatamam nasıl korktum sonra eşim büyük kızımı alıp dışarı arabaya götürürken babam büyük kızımı mezarın içine alıp sarılıyor eşim bakacaksın ver kızımı geri diyip kolundan çekip çıkarıyor kızımı babam ne kadar güzel yanakları topak dişleri topak diyormuş eşime sonra eve gidene kadar bildiğim bütün duaları okuyorum

DMCA.com Protection Status