Rüyada Ölmüş Birinin Umreye Gittiğini Görmek

Rüyada ölmüş birinin umreye gittiğini görmek, zamanında birilerine yaptığınız iyiliklerden dolayı o kişilerden hayır duası almak anlamına gelir. Eğer eğitimine ya da işlerine yardım ettiğiniz ve destek olduğunuz biri varsa bu kişi size minnet duyup övgü dolu sözler iletir. Sizin sayenizde düzlüğe çıkan kişiler vefa borçlarını öderler. Kötü gün dost olarak sizi gören yakınlarınız olabilir. Çevrenizdeki insanların size saygısı ve sevgisi artar. Rüyada ölünün umreye gitmesi, aile büyüklerinizi ziyaret etmek anlamına da gelir. Eğer memleketinizden uzakta yaşıyorsanız aile büyükleri sizin yolunuzu gözlüyor olabilirler. Onları ziyaret edip gönüllerini alabilir ve hayır dualarını da alabilirsiniz.

Rüyada ölen birinin umre ziyareti yapması, manevi huzur bulmak ve sevdiklerinize karşı sorumluluklarınız neyse yerine getirmek anlamına gelir. Çocukları olanlar çocukları için daha çok fedakarlıkta bulunup onlara iyi şartlar sunabilirler, evinize huzur artar.

Rüyada Ölmüş Anne Babanın Umreye Gittiğini Görmek

Evinizde eş dost akraba hayırlı bir iş için toplanmak anlamına gelir. Rüyada ölmüş annesinin umreye gittiğini görmek, iyi ahiret hayatına da yorumlanır. Rüyada ölmüş babasının umreye gittiğini görmek, evinizde rahat geçime ve küslük kalmamasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Umreden Geldiğini Görmek

Hayırlı bir iş için yola çıkmak anlamına gelir. İlerleyen günlerde sizi mutlu edecek bir yolculuk planlanabilir. İşsiz olan kişiler iş için başka bir yere gidebilirler. Eğer sizi özleyen biri varsa bu kişi size davet gönderebilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Umreye Gittiğini Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin umreye gittiğini görmek ihya yorumu, hayırlı bir iş için seyahat etmek ve sevdiklerinizle özlem gidermek anlamına gelir. Uzakta yaşayan ve hasta olan akrabalarınız varsa da hayırlı haberler gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Kerim dedi ki:

  Merhaba. Annem 40 gün önce vefat etti. Her gün ona ve tüm geçmişlerime Kur’an okuyup bağışlıyorum. Bu gece annemi umreye gidip geldikten sonra vefat ettiğini gördüm. Rüyamı yorumlarsanız memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi ahiret hayatına yorumlanır.

  2. Nuray özdemir dedi ki:

   Hayırlı sabahlar Rüyamda gerçekte ölmüş olan babam ve hala yasayan annemin umreye gitme hazırlıği yaptıklarinı gördum babam oruçlu olduğunuda söylüyor 2 kişi babamı banyo yaptırıyorlar gördüm bu neye yorumlanır

 2. Arzu dedi ki:

  Dün gece iki sene önce vefat eden dedemi gördüm ihrama girmişti bizim evimizin önüne gelmişti yüzü gülüyordu ve bana umreye gideceğini söyledi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede kırgınlık küslüklerin bitmesine yorumlanır.

 3. Feyza dedi ki:

  Bu gün rüyamda 2 sene önce vefat eden annemi gördüm beraber umreye gidiyorduk ama nereye gittimizi bilmiyordum dağları aşıyorduk yoruldum nereye gidiyoruz diyordum sonra kabeyi görüyordum üstüm müsait değildi başımda eşarp bile yoktu utanıyordum annem de duasını bitirip gidiyoruz diyordu sonra siyah bir yazma buldum taktım dua ediyordum dur anne bitmedi diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir yolculuğa çıkmaya ve sevdiklerinizle kavuşmaya yorumlanır.

 4. Armağan dedi ki:

  Rüyamda yan komşumuzun bahçesine ve kapısına dalıp çok geç olmadı mı umreden bu kadar geç mi gelinir diye sayikliyordum balkondan bakıp. (Benimde umreye gitme gibi hayalim var .) Eger bende gidersem bu kadar geç mi gelecem diye düşünüyordm .komşumuz yaklaşık 10-11 yıl önce vefat etmiş ve yaşlı bir teyzeydi komşumuz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta olan birini ziyarete gitmeye, sağlık sıhhate yorumlanır.

 5. Feride dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan babaannemin hazırlanıp umreye gitcem dedi bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden gelecek iyiliğe yorumlanır.

 6. Burhan metin dedi ki:

  Rüyamda 5 yıl önce vefat eden eşimle umre ziyaretinden döndüğümüzü gördüm çok sevinçli ve mutlu şekilde eşimin yüzü çok ama çok nurlu idi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden güzel haberler alınmasına yorumlanır.

 7. Anonim dedi ki:

  Bir ay önce vefaat eden eşimle beraber umreye yapmaya gitmişiz ve beraber kabeye doğru yürüyoruz. Kabeyi görmeden uyanıyorum.

 8. Meryemce dedi ki:

  30 yıl önce ölmüş dedem, umreye gidecekmiş diğer torununun iki oğlunu alacakmış yanına annemde çocuklari beklemek için umreye gitmek için hazırlanıyor bende onlara börek kek yapiyurum sonra çocuklara sakın oralarda yaramazlık yapmayin diyorum ,yorumlarsanız sevinirim

 9. Biricikkk dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle geziyorduk arabada araba siyahtı birden o yeni sevgilisiyle geziyor oluyordu ben seyrediyordum uzaktan ne anlama gelir rica ediyorum erken cevap verin

 10. Nuray özdemir dedi ki:

  Hayırlı sabahlar Rüyamda gerçekte ölmüş olan babam ve hala yasayan annemin umreye gitme hazırlıği yaptıklarinı gördum babam oruçlu olduğunuda söylüyor 2 kişi babamı banyo yaptırıyorlar gördüm bu neye yorumlanır

DMCA.com Protection Status