Rüyada Ölmüş Birinin Uyuduğunu Görmek

Rüyada ölmüş birinin uyuduğunu görmek, bazı insanların ayıplarını örtmek ve hatalarını telafi etmelerine yardımcı olmak anlamına gelir. Çevrenizde düşüncesizce harekete eden biri olabilir ve bu kişinin dediği laf veya hal hareketlerini mazur görebilirsiniz. Size veya yakınlarınıza karşı bir ayıbı olan biri gelip özür de dileyebilir. Çevrenizde daha çok güven duyulan biri haline gelinir ve insanların gözünde değeriniz artar. Rüyada ölünün uyuması, aynı zamanda evinizde huzura yorumlanır. Ev içinde gerginlik biter ve aile fertleri de daha geçimli daha mutlu olurlar. Şu günlerde evinizde sükunet hakim olabilir. Eğer bir süredir özlediğiniz yakınlarınız varsa evinize yatılı misafir olarak gelebilirler.

Rüyada ölen birinin yatakta uyuduğunu görmek, hane içerisinde kırgınlıkların bitmesine ve bir süredir evinize gelip gitmeyen insanlar varsa bu insanlar ile yeniden bir araya gelmeye yorumlanır. Bu kişiler evinize misafirliğe gelebilirler ve yeniden görüşmeye başlanabilir. Eşiyle arasında sorunları olanların eşleri ile geçimi düzelir ve eşinizle saadetiniz artar.

Rüyada Ölmüş Birinin Uyuduğunu Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin uyuduğunu görmek ihya yorumu, aile fertleri ile güzel geçime ve mutlu mesut olmaya yorumlanır. Sizi ve aileniz sevindirecek hayırlı haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır evinize girmeyen insanlar gelip evinize sizi ziyaret edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Gulay dedi ki:

  Selam.benim eşim 10 ay once vefat etti. Şu bir haftada ikinci defadir artik ruyamda yatmiş oldugunu goruyorum. Once konuşur mesela yemek ve cay hazirlamami istedi.hazirlayip getirdiyimde uykuya dalmisdi. Dunde yine gordum uyumus halde. Rica etsem yorumlarmisiniz.( onceden teşekkurler)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine, berekete yorumlanır.

 2. murat dedi ki:

  rüyamda rahmetli nişanlımla beraber sarılıp uyuduk. yorumlayabilir misiniz rica etsem ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında muradınıza ermeye yorumlanır.

 3. Nur dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babaannemi gördüm yatakta uyuyordu.Sonra bir çocuk yanına girdi ve babaannemi uyandırdı sonra babaannem yatağı açtı çocuğun yatağa girmesi için ve babaannem gülümsüyordu

 4. Mine dedi ki:

  Rüyada vefat eden babaannem otururken uyuyakalmıştı bende uyandırmaya çalıştım ama uyanmıyordu öldü mü acaba diye içimden geçirdim daha sonra babaannemi kaldırarak bi minderin üstüne taşıdım o esnada uyandı bi daha uyudu.

 5. Dilek peki yaşar dedi ki:

  Rahmetli babaannemi uyuduğunu gördüm bende onun üstunu örtüyorum özellikle sırtı üşümesin diye fakat ayakları açıkta kaldı ayaklarında üşümesin diye başka battaniyeler örttüm. Bir-kac tane çocuk geldi birinin gözleri maviydi sonra gözleri kahverengi oldu kaçtım diğer çocuk beni tuttu bu sefer de onun kahverengi olan gözleri mavi oldu . Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim .

 6. Seda dedi ki:

  Rahmetli dedemi gördüm etli pilav yiyordu anne anneme sende ye dedi anneannem istemem dedi dedem yedi yemeğini sonra bana çikolata verdi yedim galiba. Yemeginj yeşilden sonra yerdeki mindere uzanıpp uyudu ne anlama geliyor rüyamı yorumlarmisiniz

 7. Seda dedi ki:

  Rüyamda 2sene önce vefat eden Rahmetli dedemi gördüm etli pilav yiyordu anneannem e sende ye dedi anneannem istemem dedi sonra bana çikolata verdi yedim galiba. Yemeğini bitirmiş sonra yerdeki mindere uzanıp uyudu. Rüyam ne anlama geliyor yorumlarmisiniz

 8. metehan dedi ki:

  S.A. Hayırdır İnşallah.Rüyamda 3 tane ölmüş insanların ruhlarını huzur içinde uyurken gördüm. Görüntüleri çok ürkütücüydü fakat bir tanesi parça parçaydı. Hiç korkmadım. neden korkmadım diyorum çok korkunç görüntüleri vardı ama huzur içinde uyuyorlardı, bir bebek gibi. Allaha emanet olun.

 9. Keziban dedi ki:

  Selam ve dua ile merhabalar, Rüyamda çok eskiden ben çocukken (yaklaşık 40 yıl önce) vefat etmiş yaşlı komşunun köydeki evine giriyorum. Ev çok dağınık virane ve pis haldeymiş. Yaşlı vefat eden komşu ise bir başka bölümde yatakta uyuyormuş. Odanın biri çökmüş tavandan aydınlık alıyor dışarıya açılan avlu gibi. Diğer eski bir odaya kapıdan baktığımda içerde iki kocaman kasada dolu kırmızı dometes gördüm. kasanın biri çok güzel alsam mı diye düşünürken diğer kasadaki çürümeye başlamış domatesleri çok kötü görününce almıyorum, ordan çıkıyorum ama bir taraftan da şaşırıyorum kadının bu halde olmasına evi böyle değildi eskiden diye düşünüyorum.

DMCA.com Protection Status